Jak si vybrat kočárek pro běžecký kočárek Graco

V tomto příspěvku se budeme zabývat tím, jak si můžete vybrat nejlepší kočárek pro běžecký kočárek Graco. Promluvíme si o výhodách přidání kočárku a také o tom, co byste měli zvážit před jeho koupí. Kromě toho budeme sdílet některé populární značky a to, co mohou nabídnout z hlediska funkcí a funkcí. Nakonec vám ukážeme, jak snadné je nový kočárek připevnit pomocí obrázků!

Který kočárek mohu přidat do svého kočárku na běhání Graco?

Existuje mnoho možností, z nichž si můžete vybrat, jaký kočárek pro svůj běžecký kočárek Graco chcete. K dispozici je Graco Pack ‚n Play On-the-Go Bassinet, což je cenově dostupná možnost, kterou lze snadno přeměnit na ohrádku a obsahuje tašku na přenášení. Adaptér na autosedačku Chicco Keyfit 30 pro kojence vám dává další možnost, jaký kočárek přidat do vašeho běžeckého kočárku Graco, a lze jej připojit k jakémukoli modelu kočárku Graco.

Jsou všechny dětské sedačky Graco vhodné pro kočárky Graco?

Adaptér na kočárek Graco vám umožní snadno přeměnit jakoukoli dětskou autosedačku na kočárek. Jednoduše zacvakněte přílohu na místě a vaše dítě je připraveno na dobrodružství!

Nová verze našeho oblíbeného příslušenství je ještě jednodušší než kdykoli předtím: stačí dvě rychlá kliknutí na obou koncích.

Jaký kočárek se hodí k Graco Snugride 35?

SnugLock 35 je perfektní autosedačka pro rodiče, kteří používají dětský kočárek baby jogger city select. Stačí si zakoupit adaptéry autosedaček Graco, které stojí 20 USD.

Hodí se autosedačka Cosco do kočárku Graco?

Červené věci, které vidíte na vnitřní straně černého středu, jsou pásy, které umožňují bezpečné upevnění tohoto sedadla. Autosedačky bez popruhů lze s ním stále používat, pokud mají nějaký háček nebo upevňovací bod pro kočárky, ale hlavně se budou hodit také všechny sedačky specifické pro nový modelový rok pro kojence/batole.

Jak dlouho může dítě používat Graco Snugride 35?

SnugRide 35 poskytuje pohodlí a bezpečnost kojencům zády ke směru jízdy od 4 do 35 liber. Univerzální design je vhodný pro většinu dětí do 32 palců.

Jak dlouho je Graco Snugride 35 vhodný?

Na zadní straně je vyražen návod, jak nepoužívat sedačku po 7 letech od data výroby.

Hodí se autosedačka Evenflo do kočárku Graco?

Autosedačky Evenflo jsou navrženy tak, aby vyhovovaly široké škále vozidel, ale ne vždy budou fungovat s jinými značkami. Například kočárky Graco mají funkce, které autosedačky Evenflo nenabízejí a naopak, například držáky nápojů nebo vysoká opěradla pro větší pohodlí, když dítě sedí na svém místě.

Je Nuna Pipa kompatibilní s Baby Joggerem?

Autosedačky Nuna PIPA jsou kompatibilní se všemi kočárky Nuna a mnoha dalšími špičkovými značkami. Skvěle se hodí do drtivé většiny modelů od Baby Jogger®, BOB® nebo Stokke ®, abychom jmenovali alespoň některé.

Jak odstraním autosedačku Nuna Pipa z připojených adaptérů?

Krok první: Úchyty na kočárku mají dvě tlačítka, jedno na každé straně. Když jsou přitlačeny k sobě, měly by uvolnit vaši autosedačku z jakýchkoli adaptérů nebo dětských nosičů ve stylu rozkročení, které používáte, aby ji bylo možné bezpečně uložit.

Krok dva: Na autosedačce přímo nad vašimi držadly na každé straně bude šedé tlačítko. Stiskněte oba dolů, vytáhněte sedadlo nahoru a poté jej snadno vyjměte ze slotu.

Jak čistíte kočárek Sibby Evenflo?

K čištění kovových a plastových povrchů lehce navlhčete hadřík studenou vodou a poté jej otřete přes špinavou část předmětu. Jemně setřete všechny zbytky, které se mohly nahromadit na těchto typech materiálů, a poté je zcela vysušte jiným suchým ručníkem nebo v případě potřeby vysušte na vzduchu na pračce. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky ani rozpouštědla.

Bude autosedačka Graco fungovat s kočárkem Baby Trend?

Dokud pokaždé bezpečně připnete autosedačku ke kočárku Baby Trend, jsou tato miminka v bezpečí. Těsně zapadají do modelů Graco, Chicco Joovy Maxi Cosi snap n ‚go.

Musí moje dítě ležet do 6 měsíců v koši?

Poloha vleže je nejlepší pro povzbuzení vývoje páteře a boků. Poloha vleže jim umožňuje optimálně dýchat, což v mnoha ohledech pomáhá s jejich zdravím.

Můžete dát 3měsíční dítě do kočárku?

Některá miminka jsou schopná podepřít si hlavu již ve 3 měsících, zatímco jiná až za 6 nebo 7 měsíců. Věk, který dítě může udělat, se liší podle dítěte a každý jedinec je jiný, takže je důležité vědět, kdy může být připraveno na další fázi vývoje.

Jsou všechny produkty Graco kompatibilní?

Pokud jde o autosedačky a kočárky, existuje určitá rodina produktů, se kterou jsou kompatibilní pouze. Autosedačka Classic Connect je vhodná pouze pro použití s ​​vlastní řadou produktů společnosti, zatímco kočárek Click Connect lze používat výhradně ve spojení se systémem Click Connect, který se spojuje s dětskou autosedačkou nebo sedačkou pro batole pomocí pružných popruhů a nikoli spon vidět na většině ostatních modelů dnes.