Jak si doma uděláte dětské album? Průvodce

Jak si doma uděláte dětské album? To je častá otázka novopečených rodičů, kteří si chtějí doma vyrobit dětská fotoalba pro své ratolesti. Přečtením tohoto článku se dozvíte, jak na to.

K výrobě dětského alba doma budete potřebovat nějaké zásoby. Budete potřebovat fotoalbum, fotky a lepidlo. Budete také potřebovat tužku a papír, abyste si zapsali všechny vzpomínky nebo myšlenky, které máte na fotografie.

Kroky:

1. Nejprve shromážděte všechny fotografie, které chcete použít v albu. Až budete mít všechny fotky, začněte je aranžovat do alba.

Začněte nejstarší fotkou a postupujte k nejnovější fotce. Při vkládání každé fotografie do alba si udělejte čas na zapsání všech vzpomínek nebo myšlenek, které máte k této konkrétní fotografii.

2. Jakmile budou všechny fotografie v albu, projděte si je a dolaďte je. To může zahrnovat přidávání ozdob, žurnálování nebo pojmenování stránek. Až budete hotovi, budete mít krásné dětské album, které si můžete vážit v nadcházejících letech!

Pokud nemáte žádné staré fotky svého miminka, zkuste pořídit nějaké nové. Vyfoťte své dítě, jak během dne dělá různé věci. Skvěle doplní každé dětské album!

3. Nezapomeňte přidat další důležité připomínky z prvního roku vašeho miminka, jako je rodný list, nemocniční náramek a první pramínek vlasů. Tyto předměty pomáhají vyprávět příběh prvního roku vašeho dítěte a určitě si je budete hýčkat vy i vaše dítě, až bude starší.

Až dokončíte vytváření svého dětského alba, nezapomeňte ho sdílet s rodinou a přáteli! Určitě si rádi prohlédnou všechny fotografie a vzpomínky, které jste zachytili.

Vytvoření dětského alba je skvělý způsob, jak uchovat vzácné vzpomínky vašeho dítěte na další roky. Děkuji za přečtení! Doufám, že vás to inspirovalo k vytvoření vašeho dětského alba. Pokud máte nějaké tipy nebo návrhy, podělte se o ně v komentářích níže.

Existuje kniha Cricut pro figuríny?

Neexistuje nic takového jako kniha Cricut pro figuríny, ale to neznamená, že použití stroje Cricut je obtížné. Opak je pravdou! S trochou instrukcí budete schopni vytvořit krásné projekty se svým strojem Cricut během okamžiku.

Skvělý způsob, jak se naučit používat svůj stroj Cricut, je absolvovat jednu z mnoha online lekcí nabízených společností. Tyto lekce vedou zkušení řemeslníci, kteří vám ukáží vše od výběru správných materiálů pro váš projekt až po dokonalý střih.

Spoustu užitečných informací najdete také na samotném webu Cricut. Tato stránka obsahuje výuková videa, nápady na projekty a dokonce tisknutelné vzory, které můžete použít se svým strojem Cricut.

Ať už jste začátečník nebo zkušený řemeslník, existuje spousta dostupných zdrojů, které vám pomohou zvládnout váš stroj Cricut. S trochou průzkumu vytvoříte úžasné projekty během okamžiku!

Jak vytvoříte knihu deníku pro miminko?

Existuje několik různých způsobů, jak vytvořit knihu deníku pro miminko. Můžete použít fotoalbum, scrapbook, nebo dokonce jen obyčejný zápisník. Chcete-li to ozvláštnit, můžete být kreativní a přidat nějaké doplňky navíc.

Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je použití samolepek. Existují nejrůznější roztomilé dětské samolepky, které najdete ve většině obchodů. Další možností je vytvořit samolepky s fotkami vašeho drobečka. To vám pomůže zachytit všechny ty zábavné rané okamžiky a vzpomínky.

Do knihy deníku byste také mohli zahrnout nějaké ručně kreslené ilustrace. Může to být něco tak jednoduchého jako kreslení obrázků milníků každého měsíce nebo přidání roztomilých citátů o miminkách. Je jen na vás, jak si ho chcete přizpůsobit!

Pokud nejste kreativní typ, nebojte se. Na internetu je k dispozici spousta šablon dětských deníků k tisku. Stačí si je vytisknout a vyplnit prázdná místa. Ať už si vyberete jakoukoli cestu, vytvoření dětské knihy deníku je skvělý způsob, jak zdokumentovat tato první drahocenná léta.

Dalším nápadem je zahrnout upomínkové předměty z prvního roku vašeho dítěte do deníku. Mohou to být věci jako jejich nemocniční náramek, rodný list, snímek z ultrazvuku nebo cokoli jiného, ​​co si chcete uchovat jako připomínku tohoto zvláštního času.

Ať už se rozhodnete udělat cokoli, kniha dětského deníku je dokonalým způsobem, jak si všechny tyto vzpomínky uchovat v nadcházejících letech.

Co píšete do knížky od babičky?

Uveďte datum a čas narození dítěte, stejně jako jeho váhu a délku. Můžete také přidat fotografii prvních stop nebo otisků rukou dítěte.

Některé další věci, které možná budete chtít zahrnout, jsou:

-Seznam prvenství dítěte (první úsměv, první krůčky atd.)

-Rodokmen

-Fotky a příběhy o rodičích, když byli miminka

-Naděje a sny babičky pro její vnouče

-Báseň nebo citát o babičkách

Je-něco jiného, ​​o čem si myslíte, že by bylo pro babičku výjimečné, aby se za tím mohla ohlédnout!

Ať už se rozhodnete zahrnout cokoli, ujistěte se, že to pochází ze srdce – to je to, co to bude pro babičku výjimečné.

Pokud si nejste jisti, kde začít, na internetu je spousta nápadů na dětské knihy. Rychlé vyhledávání vyvolá spoustu výsledků, včetně několika stránek k tisku, které můžete použít k vyplnění babiččiny knížky. Takže buďte kreativní a bavte se!

Jak vyplním měsíční dětskou knížku?

Měsíční dětské knihy jsou skvělým způsobem, jak sledovat růst a vývoj vašeho dítěte. Mohou být také velkou zábavou pro vás i vaše dítě. Zde je návod, jak vyplnit měsíční dětskou knížku:

-Na první stránku dětské knížky zapište jméno, datum narození a váhu svého dítěte.

-Každý měsíc nakreslete nebo nalepte obrázek svého dítěte. Můžete také zahrnout jakékoli významné události, které se během daného měsíce staly.

-Zahrňte fotografie vašeho dítěte, jak roste, spolu s popisky s podrobnostmi o tom, co se na fotografii děje. Například „Hrajeme si s tátou v parku.“

„První den školy!“

– Sledujte výšku a váhu svého dítěte, jak roste.

-Jak vaše dítě roste, můžete zahrnout věci, jako jsou jeho oblíbená jídla, písničky a aktivity.