Jak sestavit přenosnou ohrádku Costco

Jak sestavit přenosnou ohrádku Costco? Přenosná ohrádka Costco je skvělý způsob, jak udržet vaše dítě v bezpečí a zabavit se. Ohrádku lze sestavit během několika minut a lze ji snadno přemisťovat po domě.

Zde jsou kroky, které musíte provést, abyste sestavili ohrádku:

Krok 1: Otevřete krabici a vyjměte všechny součásti. Je zde šest panelů, čtyři konektory a dvě koncovky.

Krok 2: Sestavte čtyři rohové panely spojením horního a spodního dílu s konektory. Ujistěte se, že zářezy na každém kusu jsou správně zarovnány.

Krok 3: Sestavte dva boční panely spojením horního a spodního dílu pomocí konektorů. Znovu se ujistěte, že jsou stehenní kosti správně zarovnány.

Krok čtyři: Vložte dlouhý konec jednoho bočního panelu do otevřeného rohu. Zasuňte jej dovnitř, dokud se konektor nedotkne obou panelů, a poté jej mírně otočte, aby zapadl na místo. Opakujte s další stranou na opačném rohu.

Krok 5: Umístěte pár hraček do středové oblasti a sledujte, jak si je vaše dítě užívá! Pokud potřebujete více místa, stačí rozepnout dvě stěny ve stylu harmoniky z obou stran ohrádky a v případě potřeby je složit naplocho, abyste získali další podlahovou plochu.

Když se nepoužívají, lze je uložit pod pohovku nebo postel mimo dohled. Uchovávejte všechny díly uvnitř, aby se nic neztratilo, pokud nebudou sestaveny, jak je znázorněno níže.

Jsou ohrádka a postýlka stejně velké?

Ne. Ohrádka je mnohem větší než postýlka a nelze je zaměňovat. Zatímco mnoho rodičů používá ke spánku svého dítěte obojí, dítě se může zranit, když z jednoho do druhého spadne nebo uvízne mezi dvěma kusy vybavení.

Pokud máte starší dítě, které používá ohrádku, ale vyrostlo pro ni příliš velké, zvažte raději ohrádku dát pryč, než se snažit ji uložit pro případ, že byste ji později potřebovali s dalším dítětem – mohlo by to být nebezpečné, pokud byste ji použili znovu. !

Je smysluplnější koupit si něco nového, než riskovat zranění s předměty vyrobenými před lety, kdy výrobci neměli tak přísné bezpečnostní normy.

Můžete dát matraci do ohrádky?

Záleží. Ne každá matrace se vejde do ohrádky a některé matrace prostě nebudou fungovat, protože jsou příliš objemné nebo těžké na to, aby je mohl správně podepřít rám většiny ohrádek standardních velikostí.

To platí zejména pro starší modely, které byly vyrobeny s ohledem na méně kvalitní materiály a výrobní tolerance, takže nejlepším řešením by bylo podívat se na recenze na různé typy postýlek, než se pro jeden usadíte, nebo si je zakoupíte v internetovém obchodě, kde si je můžete koupit přímo. pokud možno výrobce.

V opačném případě na vás možná nezbude mnoho, ale sami si nějaký vyzkoušejte, což by vám mohlo velmi pomoci rozhodnout, zda tento typ výrobku funguje dostatečně dobře jako dočasné řešení lůžkovin pro vaše dítě, dokud nedosáhne věku alespoň tří let (podle spotřebitele doporučení Komise pro bezpečnost výrobků).

Pokud uvažujete o umístění matrace do ohrádky vašeho dítěte, ujistěte se, že je to fyzicky možné, než tak učiníte. Existují různé typy matrací a některé nemusí být kompatibilní s typem kotce nebo postýlky, kterou máte.

Kromě toho vždy dodržujte pokyny výrobce pro bezpečné používání jakéhokoli produktu. A konečně, nikdy nenechávejte své dítě bez dozoru v ohrádce, i když je uvnitř matrace – mohlo by se odkutálet a zranit se.

Můžete sbalit matrace a hrát si?

Ano, můžete do batohu vložit matraci a hrát si. Doporučujeme však, aby miminka používala matrace do postýlky, aby byla zajištěna bezpečnost a pohodlí dítěte během spánku a nočního spánku. Naše patentovaná matrace Pack ‚n Play® funguje na všech standardních velikostech hřiště.

Lze jej prát v pračce, takže jej lze snadno udržovat v čistotě i mezi použitím! Doporučujeme to pro děti od 0 let, ale vždy se řiďte doporučeními výrobce produktů, protože se mohou u různých produktů lišit.

Před použitím jakéhokoli produktu na dětech si vždy zkontrolujte svůj návod k použití, abyste zajistili soulad s požadavky na věk/hmotnost atd., zejména při cestování nebo návštěvě jiného domova, kde by se produkty mohly používat jinak než u vás (jako jsou hotely).

To pomůže zabránit nehodám při hraní s různými předměty. Konečně se bavte a buďte v bezpečí!

Jak dlouho děti používají ohrádky?

Většina dětí přestane používat ohrádku ve věku od 6 do 12 měsíců. Některá miminka mohou používat ohrádku až do věku 18 měsíců nebo více, pokud ještě nechodí nebo nelezou.

Dětské ohrádky mohou být pro rodiče v těchto raných vývojových fázích užitečné, ale je důležité, abyste své miminko vždy hlídali, když jsou v jednom. Ujistěte se, že má vaše dítě dostatek prostoru pro pohyb a zkoumání, a nikdy je nenechávejte bez dozoru v ohrádce.​​​​​​

Máte-li jakékoli dotazy ohledně toho, kdy by vaše dítě mělo začít používat ohrádku, promluvte si prosím se svým pediatrem. Budou vám schopni poradit nejlepší postup pro vývoj vašeho dítěte.