Jak sestavit ohrádku

Pokyny k sestavení panelů ohrádky jsou uvedeny v každém kartonu panelů. Kartony lze v případě potřeby skladovat naplocho. Při sestavování ohrádky nebo ohrádky pro miminko se doporučuje použít jako referenční list návod, ale není nutné, abyste se jimi přesně řídili.

Mnoho rodičů si s oblibou staví novou hrací plochu svého dítěte sami a pro mnohé je montáž zábava!

Ať tak či onak, zde je několik základních pokynů pro sestavení typické konfigurace plotových panelů Baby Play:

Krok 1: otevřete všechny čtyři panely, dokud nevytvoří jeden velký čtvercový úsek – to bude trvat asi 20-30 sekund na panel. Jakmile jsou rozložené, položte dva sousední panely vedle sebe tak, aby pogumovaná podlaha směřovala nahoru.

Krok dva: připevněte dva panely zašroubováním jedné z kovových tyčí do každého rohu obou panelů – to bude trvat asi minutu na jednu tyč. Jakmile jsou všechny čtyři rohy přišroubovány, měli byste mít uzavřenou čtvercovou část bez otevřených otvorů.

Krok tři: Opakujte kroky 1 a 2, dokud se nevrátíte tam, kde jste začali, a sklopte ohrádku pro miminko dolů tak, aby vše bezpečně zapadlo na své místo pro uložení. Nyní nastavte VŠECHNY ČTYŘI panely znovu tak, jak byly při prvním rozložení

– NEPŘECHÁZEJTE tuto část, jinak vaše ohrádka nebude bezpečná!

Krok čtyři: Připevněte další dvě kovové tyče do každého rohu obou panelů – to bude trvat asi 30 sekund na jednu tyč. Jakmile jsou všechny čtyři rohy přišroubovány, měli byste mít uzavřenou čtvercovou část bez otevřených otvorů.

Než přejdete na krok 5, vyzkoušejte svou novou ohrádku, abyste se ujistili, že je bezpečná a nezhroutí se pod tlakem zevnitř nebo zvenčí!

Krok 5: Opakujte kroky 3 a 4, dokud se nevrátíte tam, kde jste začali, a sklopte ohrádku pro miminko tak, aby vše bezpečně zapadlo na své místo pro uložení. Nyní nastavte VŠECHNY ČTYŘI panely znovu tak, jak byly při prvním rozložení.

Jaký je hmotnostní limit pro ohrádky?

Ohrádky jsou pro rodiče tak důležité, protože vám umožňují udržet vaše dítě v bezpečí a zároveň mít možnost dělat jiné věci. Pokud máte malý dům, může to být skvělé, protože ohrádka je snadno přenosná z místnosti do místnosti.

Někteří lidé se mohou obávat velikosti své ohrádky, ale to by neměl být problém vzhledem k modernímu designu, který výrobcům umožnil zmenšit je, aniž by byla obětována odolnost nebo bezpečnostní normy.

Průměrný váhový limit pro většinu kvalitních ohrádek je 30 liber, což znamená, že by neměly být problémy s používáním ohrádek, dokud vaše dítě nedosáhne batolecího věku (12 měsíců).

Pokud navíc chcete něco odolnějšího nebo všestrannějšího, mnoho společností nyní nabízí odlehčené verze vyrobené z oceli namísto plastu, což znamená, že se ještě snadněji přenášejí.

V jakém věku přestáváte používat ohrádku?

Většina rodičů začíná přecházet své děti z těchto typů herních prostředí ve věku dvou let.

Tyto výrobky se také nedoporučují používat poté, co dítě začne lézt nebo chodit.

Po tomto okamžiku se mohou stát nebezpečnými, protože produkt již není schopen udržet vaše rostoucí dítě.

Kromě toho, pokud máte aktivní batole, které rádo zkoumá a řeší problémy vkládáním věcí do úst, mělo by být před dosažením 12 měsíců také odstraněno z těchto prostředí.

Největším bezpečnostním problémem při používání pack ‚n‘ play v dětství je udušení, když se děti převalují obličejem dolů do měkkého ložního prádla, jako jsou volné přikrývky nebo polštáře, zatímco spí na přenosné matraci do postýlky uvnitř jednoho z těchto produktů.

Některá miminka se navíc udusila převalením ze zad na břicho, když byla také v ohrádce.

Je důležité, aby si rodiče nastavili upomínku na svůj telefon nebo si ji zapsali někam na papír a umístili na nápadné místo, aby nezapomněli, kdy tento čas nastane pro každé dítě individuálně.

Velká věková hranice je zde možná dva roky stará, ale nakonec zůstává volba na osobních preferencích a stylu rodičovství.

Kvůli všem bezpečnostním obavám spojeným s prodlužováním používání ohrádek v dětství většina pediatrů doporučuje vyjmout děti ze hry ve věku 12–24 měsíců, pokud je to vůbec možné, protože po tomto okamžiku již nejsou považovány za bezpečné. nebezpečí uškrcení nebo udušení.

Rodiče by také měli přestat používat ohrádky, pokud si všimnou, že jejich dítě vstává uvnitř výrobku, protože je to známkou toho, že na to vyrostlo příliš vysoko a může mu hrozit riziko uškrcení lamelami nebo mřížemi na horní části výrobku. pero, kde by mezi nimi mohl uvíznout krk.

Kdykoli vaše dítě vykazuje podobné příznaky, bez ohledu na to, jak mladé by se mohlo zdát, musíte ho okamžitě vzít ven, než dojde k tragédii! Promluvte si s ostatními rodiči o tom, kdy přešli z držení svých dětí v ohrádkách, abyste mohli sledovat, v jakém věku různé děti začínají vykazovat známky toho, že je čas na něco nového.

Jaké jsou možné nevýhody toho, že rodiče dávají své 11měsíční dítě denně do ohrádky?

Potenciální nevýhodou pro rodiče, kteří dávají své 11měsíční dítě denně do ohrádky, je, že je to pro dítě poněkud nepřirozené, což může mít dlouhodobé účinky. Také pro ně může být obtížné naučit se plazit nebo chodit, aniž by viděli do tváře jiné osoby.

Dalším potenciálním problémem s přílišným používáním tohoto typu zádržného systému, když jsou malí, je, že jim nedává dostatek fyzické aktivity a nechávají si čas mimo hranice těchto zařízení.

Neexistují žádné velké zdravotní problémy spojené s tím, že jsou celý den uvězněni na jednom místě, ale mohou se vyskytnout psychické problémy, protože mnoho dětí je velmi vystresovaných tím, že v tak raném věku nemají žádnou kontrolu nad svým okolím. Používání těchto typů produktů se může zdát jako zdravý rozum, ale někteří rodiče dávají přednost držení svého dítěte celý den.

Jak užitečné jsou ohrádky?

Užitečnou pomůckou pro rodiče může být ohrádka. Je užitečné mít doma jeden, takže dítě má uzavřený prostor, kde se cítí bezpečně, když potřebujete udělat věci, jako je příprava jídla nebo umýt, ale také chcete mít klid, bez kterého vaše dítě nebude samo. dozor.

kvalitní ohrádka je dodávána s několika panely, které jsou nastavitelné podle toho, jakou velikost byste chtěli, což v případě potřeby poskytuje více prostoru, když vaše dítě roste.

Mohou se buď sklopit naplocho ke stěně pro snazší skladování mezi jednotlivými použitími, nebo zůstat trvale vystavené, pokud to lépe vyhovuje vašim potřebám.

Pokud cestujete, jsou k dispozici také možnosti balení! Mnoho moderních stylů dokonce nabízí další funkce, jako jsou hudební přehrávače, závěsné hračky a úložné kapsy.