Jak sestavit ohrádku Evenflo

Jak sestavit ohrádku Evenflo může být zajímavý úkol. Aby ohrádka Evenflo fungovala správně a bezpečně, musí být správně sestavena.

V tomto příspěvku na blogu si projdeme, jak byste měli sestavit ohrádku Evenflo, abyste se vyhnuli nebezpečím, která mohou vzniknout při nesprávném sestavení ohrádky Evenflo.

Sestavení ohrádky Evenflo

Sestavení ohrádky není složité. Může to udělat jedna osoba, ale může pomoci mít během procesu další sadu rukou.

Některé modely jsou dodávány se všemi potřebnými nástroji pro montáž, zatímco jiné vyžadují také použití imbusového klíče nebo šroubováku. Kromě těchto položek, které jsou specifické pro váš model ohrádky, budete také potřebovat nějaký čas a trpělivost při sestavování ohrádek Evenflo.

Po správném sestavení by však měly poskytovat roky používání bez jakýchkoliv problémů vzniklých v důsledku jejich konstrukční kvality nebo materiálů použitých při výrobě.

Při sestavování ohrádky Evenflo postupujte podle těchto kroků

Krok 1. Vybalte úložný sáček. Vyjměte hrazdu z voděodolného vaku a sejměte matraci. Matrace je omotaná kolem hřiště a zajištěna suchým zipem. Jakmile matraci sundáte, odložte ji pro pozdější použití.

Krok 2. Vytáhněte každou stranu hřiště nahoru. Ujistěte se, že kolejnice zapadly na místo, jinak by se mohly při zvedání na základnu zhroutit. Jako důležité připomenutí se ujistěte, že střed hřiště není rovný k podlaze, protože to zabrání tomu, aby se kolejnice pevně zaaretovaly.

Krok 3. Zatlačte na spodní část hřiště a uvidíte, že je k němu připojen středový kroužek. Palcem a ukazováčkem držte tento kroužek dole, dokud neucítíte, jak je dno ploché proti podlaze.

Krok 4. Položte matraci na hřiště. Ujistěte se, že leží naplocho. Strana, která nemá suchý zip, by měla směřovat nahoru. Můžete přidat i deku nebo prostěradlo do postýlky, pokud chcete být extra v teple.

Jak rozebrat Evenflo Pack N Play

Proces rozbití Evenflo pack n play lze provést během několika minut. Rám je hlavní částí, kterou je třeba rozebrat, a poté se každá kolejnice nebo noha vysune ven hned poté, co je odšroubujete ze základny.

Nejprve vyjměte matraci z dětského hřiště a uložte ji stranou

Centrální kroužek umístěný na dně ohrádky by měl být nejprve vytažen nahoru, aby se nohy dostaly do středu.

Otevřete boční kolejnice stisknutím tlačítek na obou stranách každé kolejnice. Uvnitř každé kolejnice jsou šipky, které indikují, které tlačítko je třeba stisknout, aby se otevřela příslušná sekce. Jakmile je tlačítko zatlačeno nahoru, zatáhněte dolů za kteroukoli kolejnici.

Omotejte matraci kolem hřiště tak, aby strana se suchým zipem směřovala ven. Pro zajištění spojte oba konce matrace suchým zipem, aby se nehýbala. Umístěte svou hrací desku do úložné tašky a zapněte ji na zip.

Jak odemknete Baby Trend Pack N Play?

Baby Trend Pack N Play se snadno nastavuje a sundává.

Chcete-li hřiště odemknout, odstraňte popruhy z panelu ve středu batohu na hrací podlaze. Existují dvě sady tří tlačítek, která zapadnou na místo, když je vše správně složeno.

Hledejte tato tlačítka na každé straně nebo odpovídající součásti hardwaru, abyste je snadno našli. Pokud nemáte všech šest klipů správně zajištěných při skládání panelů zpět k sobě, způsobí to problém se zamykáním/odemykáním při pokusu o otevření/zavření balíčku při hraní.

Ujistěte se tedy, že jsou všechny zámky zajištěny, než zavřete baby trend pack n play, jinak bude problém jej znovu otevřít bez pomoci.

Po odblokování vysuňte kovový rám, dokud nohy nevyskočí ve spodní části, a poté otočte skládací rám nahoru. Otočte rám tak, aby přední strana směřovala k vám, a položte zadní část batohu s hrou ke straně vašich nohou, abyste vytvořili čtvercový tvar s kovovými tyčemi.

Zatáhněte za středový panel, abyste odstranili popruhy z panelu formuláře, zarovnejte kolíky umístěné v rozích obou panelů s otvory umístěnými v odpovídajících částech.

Zatímco držíte horní lištu, vytáhněte ji směrem ven, dokud látka nezačne klouzat ze spodní lišty, poté pokračujte v tahu směrem ven k opačnému konci a zatlačte dovnitř ostatními rukama podél vnitřního okraje a uvolněte spony jednu po druhé v každém rohu.

Nyní budete mít panely bez rámu a můžete je položit naplocho na podlahu nebo zem, aby byl váš batoh přenosný.

Jak dát dohromady ohrádky Century Fold-N-Go

Ohrádka Century Fold-N-Go umožňuje vám a vašemu dítěti získat tolik potřebný čas o samotě poté, co jste společně strávili čas. Je přenosný, což znamená, že jej můžete umístit kamkoli v domě a nabídne samostatné hřiště pro vaše nejmenší.

Tímto způsobem můžete relaxovat s vědomím, že je v ohrádce v bezpečí, zatímco si hraje se všemi svými hračkami, jako jsou plyšová zvířátka nebo jiné předměty, a přitom ji pro váš klid stále držte uzavřenou.

Postup sestavení hry:

Odstraňte vnější tašku z ohrádky. Odepněte popruhy se suchým zipem, které připevňují síťovaný podlahový panel k vnější straně ohrádky. Vysuňte podlahový panel z vnějšího panelu ohrádky a položte jej.

Chcete-li ohrádku postavit, nejprve oddělte čtyři nohy a zatáhněte za ně, dokud nebudou strany jen mírně od sebe. Udržujte kruh ve středu podlahové desky ve vzpřímené poloze. Nyní zatáhněte za každou z bočních kolejniček a táhněte přímo nahoru, dokud nezapadnou na místo.

Když se uzamkne, uslyšíte slyšitelné cvaknutí. Poté mírně zatlačte na kolejnici, abyste se ujistili, že je zcela zajištěna. Střed podlahy musí zůstat ve vzpřímené poloze alespoň 18 palců, aby se zámky kolejnic zachytily, takže se ujistěte, že je vytažena nahoru a zůstaňte tak, pokud některá ze stran vypadá, že se nezamyká správně.

Zatlačte středový kruh přímo dolů a pomocí nohou se podle potřeby natáhněte směrem od středového kruhu, abyste vytvořili prostor pro vyrovnání podlahy balanční desky. Zatlačte dolů, dokud neucítíte, že střední plošina balanční desky zapadla na místo.

Umístěte podlahovou desku do ohrádky tak, že horní stranu položíte nahoru a upravíte ji pomocí popruhů se suchým zipem uvnitř ohrádky.