Jak sestavit ohrádku Cosco pro mladistvé

V této příručce se dozvíte, jak sestavit ohrádku Cosco pro děti. Přečtěte si další informace.

Kroky, jak sestavit ohrádku Cosco pro mladistvé

Krok 1: Vyjměte ohrádku z krabice. Pokud je nějaké příslušenství, vyjměte je z obalu a odložte je pro pozdější montáž. Položte ruce na obě strany ohrádky, abyste ji podepřeli, když ji otočíte dnem vzhůru, takže všechny čtyři nohy trčí do vzduchu jako stan.

Krok 2: Zkontrolujte spodní část ohrádky, zda tam nejsou nějaké díry nebo jiný hardware. Pokud najdete díru, použijte jeden z dodaných šroubů a zašroubujte jej na místo pomocí dodaného křížového šroubováku. Tento postup opakujte pro každou nohu na obou stranách.

Krok tři: Položte se před ohrádku tak, aby váš obličej byl nad místem, kde jste právě zašroubovali všechny čtyři nohy. Měli byste se na ně dívat vedle sebe shora, jako by ještě nebyly připojeny, jako když se díváte na vrcholky hor zespodu, než abyste jejich vrcholy zkoumali po výstupu na ně.

Připevnění dvou nohou: Použijte další malý křížový šroubovák a vložte jej do jednoho konce jedné kovové tyče (bude mít v sobě díru) a postupujte podle závitu odpovídající kovové tyče, která nemá žádné otvory.

Otáčejte šroubovákem proti směru hodinových ručiček, dokud neucítíte odpor, a poté obě tyče otočte tak, aby směřovaly do vzduchu jako dvě antény na střeše auta.

Krok 4: Zarovnejte jednu nohu s odpovídajícími anténami z kroku 3 a pevně je zatlačte dolů, abyste je připevnili. Udělejte to pro všechny připojené nohy najednou podle potřeby, než přejdete k připojení další sady nohou.

Krok 5: Pokračujte v montáži ohrádky kroky tři až pět, dokud nebude každá sada nohou připevněna pomocí šroubů nebo připojením antén ke konci. Po dokončení umístěte ruce pod obě strany poblíž místa, kde se setkávají všechny čtyři sady, abyste ohrádku podepřeli, když ji postavíte.

Krok šest: Umístěte ohrádku na požadované místo a ujistěte se, že jste odstranili veškerý hardware (šrouby, antény), který není připevněn k horní části konstrukce podobné stanu.

Vaše dítě by mělo být schopno vylézt dovnitř nebo ven skrz jedny ze tří dveří zabudovaných na každé straně pomocí systému schůdků/schodů na obou koncích, aniž by mu bránily přidané kusy trčící pod zvláštními úhly.

Pokud je cokoli matoucí ohledně montáže tohoto produktu, přečtěte si prosím návod k montáži dodaný s nákupem, než se obrátíte na zákaznický servis pro další pomoc.

Výrobce si nepřeje, aby někdo trávil více času pokusy o dokončení nové hračky pro své děti, než kolik by již strávil hraním si s ní!

Jak čistíte a dezinfikujete dětské potřeby?

Použijte roztok jedné unce kastilského mýdla na dva šálky vody. Nastříkejte roztok na povrchy, nechte pět minut působit a poté otřete hadříkem z mikrovlákna nebo papírovou utěrkou.

Můžete také použít peroxid vodíku, pokud chcete důkladnější schopnost ničit bakterie – jen si uvědomte, že tato směs bude šumět, takže ji nestříkejte přímo na předměty!

Po čištění se ujistěte, že jste opláchli veškeré zbytky chemikálií, protože tyto produkty nejsou určeny ke spolknutí nebo vložení do úst vašeho dítěte.

Také byste se měli vyvarovat používání octa jako univerzálního čisticího prostředku, protože je velmi kyselý a může časem pozřít plastové části hraček a lahví, což by mohlo vést k uvolnění nebezpečných chemikálií do systému vašeho dítěte.

Jak rozebrat ohrádku

Ohrádka je ohrádka, kde si děti mohou bezpečně hrát uvnitř. Tyto kotce jsou obvykle vyrobeny ze síťoviny, drátu nebo plastu. Oblíbený typ ohrádky se skládá hlavně ze dvou kostek se čtyřmi sítěmi připevněnými na horním a spodním konci, aby vytvořily ohrádku pro děti do lezoucího věku.

Až z toho vaše dítě vyroste, možná budete chtít ohrádku rozebrat a uskladnit, dokud ji nebudete znovu potřebovat, až přijde další malé dítě! Zde je postup:

– Odstraňte všechny hračky z vnitřku kotce – Vyhákněte obě strany síťových spon, které se k sobě na obou koncích připevňují – Složte panely do obdélníkového tvaru, aby po složení snáze prošly dveřmi – Uložte pero na bezpečném místě.

Jak čistíte 4moms pack n play?

Prvním krokem je rozebrat pack n play. To může být trochu zdlouhavé kvůli všem různým dílům, které se podílejí na jeho rozebírání, ale pokud jste již jeden sestavili, nemělo by to být pro vás příliš obtížné.

Jakmile jsou jednotlivé kusy od sebe odděleny, očistěte je mýdlem a vodou a před opětovným složením se ujistěte, že zcela vyschly, abyste předešli skvrnám od potu na matraci vašeho dítěte.

Pokud se váš balíček n play nerozpadne, stačí vše setřít čisticím sprejem a hadříkem nebo papírovým ručníkem nepouštějícím vlákna, dokud nebude opět vypadat jako nový!

Můžete si také dát dohromady nějaké čistící ubrousky, takže když cestujete pryč z domova, stačí věci ještě jednou rychle umýt, aniž byste se museli bát, že ubrousky namočíte.