Jak sestavit noční koš Graco

Kroky k montáži nočního koše Graco

Krok první: Odstraňte matracovou podložku z rámu kočárku.

Krok dva: Zasuňte plastovou nosnou lištu na místo na jedné straně kovového rámu a na jakoukoli druhou stranu nasaďte další část, aby se zajistila na místě. Tento krok opakujte s oběma stranami, dokud nebudete mít úplný tvar obdélníku. Vložte sloupky nohou do otvorů poblíž dolních rohů na každém konci rámu tak, aby byly pevně zajištěny k sobě kvůli stabilitě.

Krok tři: Připevněte nastavitelné (nahoru nebo dolů) kolejnice pomocí přiloženého hardwaru přišroubováním závěsů na konce kolejnic, které vyčnívají směrem k hornímu okraji podpěr/sloupků pod kočárek; zatím nepřipojujte držáky čela! Po připojení umístěte horní zábradlí proti nim a zajistěte vzpěry/háčky do horní části kolejnice.

Krok čtvrtý: Zajistěte držáky hlavové desky (je -li ve výbavě) ke hmoždinkám na zeď pomocí přiložených šroubů a připevněte kolejnice postele. Vložte opěrné tyče matrace na každý konec na rámu, který je stále otevřený/neobsazený zábradlím; pak přidejte matraci! Blahopřejeme k dokončení montáže vašeho nového kočárku !!

Nyní umístěte kolejnice na kovový rám pomocí přiloženého hardwaru -Připevněte nastavitelné závěsy na konce horního zábradlí -V případě potřeby zajistěte konzoly hlavice ke stěnovým čepům -Vložte podpůrné tyče následované matrací do otevřeného prostoru na jednom konci -Blahopřejeme k sestavení vašeho nového dítěte kočárek!

Postup, jak vyčistit dětský kočárek

Umístěte matraci na rovný povrch, abyste mohli snadno otřít okraje a boky kočárku.

Otřete všechny rohy vlhkým hadříkem, abyste odstranili prach nebo částečky nečistot, aby vaše dítě mělo čisté prostředí, ve kterém může odpočívat! Neponořujte žádnou část rámu do vody, mohlo by dojít k poškození částí, jako jsou knoflíky, zipy atd.

Chcete -li vysušit přebytečnou vlhkost z povrchů, použijte ručník a jemně setřete, dokud zcela nevyschne. Nedrhejte příliš hrubě v oblastech, kde jsou elektronické součástky, protože by se mohly poškodit silným třením mezi ručníky/houbičkami používanými k čištění!

Před důkladným čištěním vždy odpojte baterii – nepokoušejte se mokré otírání elektrických obvodů ani ponoření pod tekoucí vodou. Pokud se při čištění prostoru pro baterie setkáte se zkratem, okamžitě jej odpojte a kontaktujte nás pro další pomoc!

Jakmile vaše dítě nebude používat svůj kočárek, uložte jej na suchém místě se všemi prvky řádně zabalenými dovnitř, aby se nemohlo poškodit nebo rozbít v důsledku silných nárazů z vnějších zdrojů, jako jsou úniky vody atd.

V případě jakéhokoli proniknutí tekutiny do výrobku během používání – okamžitě přerušte používání a nepokoušejte se sami vyčistit, protože by to mohlo způsobit ještě více škody než užitku.

To může být opraveno v záruce samotným naším týmem zákaznických služeb v co nejkratším možném termínu, aniž by došlo k prodlevám mezi obdobími! Doufáme, že jste s naším produktem spokojeni a že vám v průběhu času dobře sloužil!

Kryty na noční koš:

Tento kryt, navržený tak, aby se vešel do všech standardních kočárků, poskytl dítěti pěkné malé místo. Jemné barvy udrží vaše dítě v klidu po noci strávené spaním v jeho ložnici nebo školce. Malé dívky si užijí květiny zdobené prostěradly, zatímco chlapci mohou mít auta nebo vzory na svých.

Dalším skvělým aspektem nákupu jednoho z těchto potahů je schopnost je udržovat roky po zakoupení, protože je lze prát v pračce.

Jak často perete prostěradla do postýlky?

Povlečení do postýlky by se mělo prát každý týden a vyměňovat každý druhý měsíc, aby se zabránilo hromadění roztočů.

Co je dětská sedačka?

Dětská sedačka je podobná houpačce pro kojence, ale nemá vestavěné pohyby ani zvuky. Místo toho lze ručně uklidit pro uklidňující účely. Na dovolenou s sebou byste si měli vzít také lékárničku. Jak často perete povlečení do postýlky? Povlečení do postýlky by se mělo prát každý týden a vyměňovat každý druhý měsíc, aby se zabránilo hromadění roztočů.

Jak udržíte strany nahoře na balíčku a hrajete?

Chcete -li udržet strany nahoře na balíčku a hrát, můžete ho pomocí nohy zatlačit na místo. Tím rám uzamknete na místo, aby se při používání nezhroutil nebo nespadl.

Co je to kojenecká houpačka?

Houpačka pro kojence se používá k zavádění kojenců, když jsou nervózní/plynatí/unavení atd. Pomáhá jim relaxovat tím, že uklidňuje jejich smysly uklidňujícími emocemi a zvuky. Sedadlo těchto houpaček se obvykle otáčí o 360 stupňů, což umožňuje pohodlí bez ohledu na to, kterým směrem uvnitř stojí!

A konečně, většina je vybavena odnímatelnými plyšovými hračkami visícími shora a dalším příslušenstvím, jako jsou chrastítka & amp; zrcadla! Ke správnému fungování vyžadují baterie, ale vašemu drobečkovi vydají spoustu zábavy!

Kolik stojí houpačka pro kojence?

Ty se pohybují kdekoli mezi 30 – 100 USD v závislosti na stylu, který získáte, a na značce.