Jak sestavit kočárek City Select s kočárkem

V tomto článku se dozvíte, jak sestavit městský kočárek s kočárkem. Kroky lze snadno a snadno sledovat.

Kroky k sestavení kočárku City Select s kočárkem

Krok 1. Nejprve budete muset otevřít kočárek. To lze provést stisknutím dvou tlačítek na obou stranách předního kola a současným zvednutím.

Krok 2. Dále oddělte obě strany od sebe tak, aby to vypadalo jako jeden rám s kolečky připevněnými v jedné oblasti.

Krok 3. Nyní vyjměte část kočárku/společného pražce a zacvakněte je zpět k sobě, abyste se ujistili, že perfektně sedí, než přidáte šrouby! Nakonec se ujistěte, že je veškeré vaše příslušenství správně nainstalováno, například držáky lahví nebo občerstvení!

Kroky k čištění dětského kočárku

Krok 1. Nejprve se ujistěte, že je váš kočárek odpojený a že je vypnuto tlačítko napájení (je -li k dispozici).

Krok 2. Odstraňte veškerou podestýlku nebo předměty, které jsou uvnitř. Vyhoďte je do pračky s mýdlem a vyčistěte!

Krok 3. Po dokončení praní je vyjměte z praní a nechte je uschnout na vzduchu. Sušení v sušičce někdy způsobí prasknutí zipů, knoflíků atd., Proto se tomu vyhněte, pokud je to možné. Ujistěte se, že nepoužíváte ani aviváž, protože to může časem také zničit látky!

Krok 4. Jakmile je vše suché, pokračujte a dejte to znovu dohromady podle toho, jak jste to původně rozebrali v opačném pořadí! Nyní víte, jak vyčistit dětské podložky/matrace.

Krok 5. Jak vidíte, není to vůbec těžké a váš jogger bude vypadat znovu jako nový! Hodně štěstí, jak prát podložky/matrace dětských běžeckých kočárků v sekci komentáře níže, pokud potřebujete další pomoc!

Jak vyměnit podložku/matraci Jogger

Nyní, když víme, jak vyčistit podložky/matrace pro děti, pojďme je vyměnit pro budoucí použití. Někdy lidé chtějí jinou barvu nebo vzor, ​​a proto se rozhodnou nahradit svůj stávající jiným výběrem, než aby kupovali zcela nový produkt, takže zde jsou kroky, jak to udělat.

Nejprve se rozhodněte, z jakého materiálu by měla být náhrada vyrobena, ať už se jedná o bavlněnou látku, plyšovou tkaninu atd. V závislosti na preferencích a osobních potřebách a přáních. Pak se rozhodněte, jakou barvu nebo vzor chcete, aby to také bylo, pokud vůbec nějaké. Poté, co se rozhodnete pro tyto dvě věci, pokračujte a kupte si materiál v obchodě, jako je Walmart, Target atd., V závislosti na umístění!

Po zakoupení nové podložky/matrace mohou různé způsoby pomoci udržet to na místě, ale oba způsoby budou fungovat dobře, takže použijte jakoukoli metodu, která je pro vás nejvhodnější.

Pokud šicí stroje nejsou vaší věcí, jednoduše sešijte obě látky společně se sponkami a ujistěte se, že je příliš nepřeplňujete do otvorů pro šití, což by vedlo k tomu, že se později v řadě spojí a zachytí se v mechanismech rukojeti, což způsobí zbytečné problémy, když přemísťujte kočárek jinak, aniž byste vše rozebírali, což může také způsobit poškození!

Sešívejte obě látky společně se sponkami a ujistěte se, že je příliš nepřeplňujete do otvorů pro šití. Pokud šicí stroje nejsou vaší věcí, jednoduše sešijte látku na místě. Ujistěte se, že používáte sešívací pistoli a nepřeplňujte látku, protože to povede k zachycení a zachycení v mechanismech rukojetí později po čáře, což způsobí zbytečné problémy při pokusu o přesunutí kočárku, aniž byste vše rozebrali, což může také způsobit poškození!

Kdy to budete potřebovat?

Někteří lidé si nemusí být vědomi toho, jak tento typ povlečení vypadá, ale jsou to malé polstrované postele, které připomínají přenosné postýlky, a proto je někteří rodiče nechávají k použití, když dítě začne spát celou noc kolem čtyř nebo pěti měsíců.

Jiní zjišťují, že tyto typy používají každý den, ať už jejich děti podřimují nebo si jen tak pohrávají při hraní s hračkami a při aktivitách pod dohledem, ještě než dosáhnou tohoto milníku! Je to na každém z rodičů, ale není důvod zmiňovat, jak dlouho se tento typ povlečení může hodit, i když ti malí budou stále starší, větší a aktivnější.

Jaké jsou některé negativní aspekty společného spánku?

Jedna věc, kterou se lidem na těchto postelích/basetech nelíbí, je, že jsou obvykle poměrně velké a zabírají více místa, než by většina rodičů chtěla, aby jejich děti měly. Rovněž se nedají sklopit nebo sbalit na menší kousky, takže není snadné je skladovat, když se nepoužívají. A konečně, mnoho lidí si stěžuje, že pro ně neexistuje způsob, jak se přizpůsobit, což znamená, že pro vyšší rodiče bude obtížné se naklonit přes postel, aniž by narazili do svých dětí.

Jak odemknout kola na městském kočárku

Chcete -li odemknout kola na městském kočárku, musíte zatlačit nohou dolů, kde je pod každým kolem uvedeno „odemknout“. Pokud jsou zámky již odemčeny a nezůstanou na svém místě, zkontrolujte, zda se před dalším pokusem neobjevily nečistoty nebo písek, protože to může být důvod, proč je nezamykají.