Jak sestavit Delta Children Deluxe Sweet Beginnings Bassinet

V tomto blogu vás naučíme, jak sestavit Delta Children deluxe sweet beginnings basinet.

Tento kočárek může vašemu dítěti sloužit jako vhodné místo na spaní, hraní a relaxaci, zatímco budete doma provádět další domácí práce. Má také stylový design s vysoce kvalitní konstrukcí, díky čemuž je velmi bezpečný pro děti při spánku nebo hraní v tomto tlumeném teplém útulném prostředí.

Přestože většina rodičů už v dětství spala své malé děti na postelích z různých materiálů, jako je dřevo, kovové nádoby atd., Mnozí se však shodují na tom, že tento kočárek je skvělým doplňkem do každé školky, pokud nebudou ohrožena bezpečnostní opatření! Kroky, jak sestavit Delta Children deluxe sweet začátek basinet:

Kroky k sestavení Delta Children Deluxe Sweet Beginnings Bassinet

Krok první, sestavte kapotu. Rozložte a roztáhněte všechny čtyři strany vrchlíku na celou délku a poté připevněte každý roh spolu s chlopněmi na místo pomocí velkých knoflíkových uzávěrů na boční stěně.

Krok dva: Připevněte opěrnou tyč matrace kočárku umístěním těsně pod spodní lištu, aby byla zajištěna větší stabilita. Opět použijte velké i malé zapínání na knoflíky.

Krok tři: Připevněte rám nohavice na spodní lištu sestavy bočnice vložením knoflíků skrz otvory na obou koncích každé výztuhy. Zajistěte to velkými plastovými sponami, které jsou umístěny uvnitř obou konců bočních stěn, těsně nad výztuhami. Posledním krokem je připevnění nosných tyčí matrace, které zajistí novou postel vašeho dítěte! Sestavte je pomocí kovových šroubů.

Poté, co dokončíte montáž všech částí svého luxusního sladkého začínajícího kočárku Delta Children, mělo by to vypadat jako kompletní kus! Pro větší pohodlí pak na ně můžete umístit vycpávky nebo prostěradla. Je také vybaven dvěma kolečky na předních nohách, takže se můžete snadno dostat do všech místností, aniž byste museli zvedat celý kočárek.

Jaký druh materiálu obsahuje tento produkt?

Ve svém základu drží silné plastové materiály, ale ani ty se necítí levné nebo špatně vyrobené. Získáte velmi robustní materiály použité v celé konstrukci stavby City Tour Stroller. Nabízejí také některé doplňky, jako jsou adaptéry, takže při hledání online prodejců dávejte pozor na ty.

K čemu slouží tento produkt?

Tento kočárek je většinou doporučován rodičům, kteří mají děti tři roky nebo mladší. Důvodem je, že maximální hmotnostní limit, který může skupina cestujících najednou vydržet, by byl 70 liber – takže možná starší sourozenci možná budou chtít sedět venku a jezdit na kole s mámou!

Nyní přiznám, že pokud se vám nelíbí objemné předměty, které přebírají váš zavazadlový prostor (jako já), pak je zde stále naděje také díky jeho skládací struktuře. Když je sklopený, prakticky nezabere žádné místo, což znamená, že se nemusíte starat o to, že ho po výletech opustíte!

Jaká je nejlepší matrace k přenosné postýlce Nuna Pepp?

Pro tento produkt existuje mnoho různých typů matrací, jako je pěna nebo vnitřní pružina, které si můžete zakoupit v závislosti na vašem rozpočtu a preferencích!

Jak vyčistím látku na přenosné postýlce Nuna Pepp?

Protože je potah odnímatelný, nezapomeňte jej před vložením do pračky s trochou jemného pracího prostředku pokud možno sundat! To by mělo být provedeno alespoň dvakrát za měsíc, aby jakýkoli vytvořený gunk nezůstal přilepený na látku příliš dlouho! Po umytí vypusťte veškerou vodu zevnitř převrácením a poté nechte venku uschnout na přímém slunci. Nepoužívejte sušičku, protože to může zničit látku!

Bude přenosná postýlka Nuna Pepp pro mé dítě příliš těžká?

S tím si nemusíte dělat starosti, protože byl navržen tak, aby byl velmi měkký a plyšový, takže vašemu dítěti by se líbilo, jak pohodlně se cítí při ležení nebo spánku. Je také důležité si uvědomit, že tato postýlka neobsahuje ftaláty, olovo, nitrosaminy, formaldehyd bisfenol A (BPA) a další škodlivé chemikálie, díky nimž je zdravé pro každé dítě!

Jsou dětské houpačky bezpečné?

Ne všechny dětské houpačky jsou tak bezpečné jako ostatní, proto byste si před koupí houpačky pro své dítě měli vždy přečíst uživatelské recenze.

Jak často byste měli měnit prostěradla?

Doporučujeme je změnit po dvou až třech vypráních.

Kam tento produkt spadá?

Jednou z možných nevýhod, kterou bychom měli zmínit, je jeho hmotnostní kapacita. Maximální hmotnostní limit, který může pojmout celá skupina cestujících najednou, by byl 70 liber – takže možná starší sourozenci možná budou chtít sedět venku a jezdit na kole s mámou! Nyní přiznám, že pokud se vám nelíbí objemné předměty, které přebírají váš kufr (jako já), pak zde stále existuje naděje díky své skládací struktuře. Když je sklopen, prakticky nezabere žádné místo, což znamená, že se nemusíte starat o to, že ho po výletech opustíte!