Jak se starat o dětskou knihu

Jak se starat o dětskou knížku? Nyní, když máte dětskou knížku, je důležité se o ni starat, aby se z ní vaše dítě radovalo po mnoho let.

Zde je několik tipů, jak na to:

– S knihou zacházejte opatrně. Neohýbejte stránky ani knihu neházejte. To způsobí, že se stránky časem roztrhnou a zničí.

– Ujistěte se, že vaše dítě do knihy nepíše ani nekreslí. Nejen, že to zničí vzhled knihy, ale také to znesnadní čtení.

– Uložte knihu na bezpečném místě, kde se nepoškodí. Může to být v poličce nebo někde jinde mimo dosah malých ručiček a tlapek.

-Příležitostně listujte stránkami, abyste si osvěžili paměť, co v nich je. To také zabrání tomu, aby se kniha příliš zaprášila.

Dodržováním těchto jednoduchých tipů si můžete zajistit, že o vaši dětskou knížku bude dobře postaráno a že si ji budete užívat vy i vaše dítě po mnoho let!

Jak vytvoříte pexeso pro miminko?

Výroba pexesa pro miminko je zábavný projekt, který si může užít celá rodina. Existuje mnoho různých způsobů, jak vytvořit knihu vzpomínek, ale zde je jeden způsob, jak začít.

Chcete-li začít, shromážděte několik fotografií dítěte z celého jejich života. Budete také potřebovat nějaké prázdné stránky nebo papír a něco, co stránky sváže dohromady (například stuhu nebo přízi).

Dále vyberte své oblíbené fotografie a naskenujte je do počítače. Pokud nemáte skener, můžete výtisky pořídit digitální fotografie. Jakmile budete mít všechny fotografie naskenované nebo se o ně postaráte, je čas začít dávat knihu dohromady!

Otevřete textový editor (nebo použijte online program) a začněte psát jednu až tři věty o každé vybrané fotografii. Je v pořádku, pokud nemáte žádné fotografie dítěte z doby, kdy bylo velmi malé (od narození do šesti měsíců). Stále můžete napsat pár vět o tom období bez fotek.

Jakmile je celý váš text napsán, je čas na rozvržení! Pokud používáte Microsoft Word nebo jiný textový editor, použijte okraje stránky a kliparty k přidání zábavných obrázků kolem okrajů každé stránky.

Přidejte roztomilé výroky jako „Všechno nejlepší k narozeninám“ nebo „Vítejte doma, miminko!“ před uložením každého souboru jako vlastního dokumentu .pdf.

Vytiskněte všechny stránky na silný papír, aby se později v tomto projektu během manipulace a vázání snadno nezmačkaly.

Kde najít knihu vzpomínek na miminko

Pokud hledáte knížku pro miminko, existuje spousta míst, kde ji můžete najít. Je však důležité, abyste si před nákupem udělali průzkum, abyste získali nejlepší možnou nabídku.

Prvním místem, kde se můžete podívat, je místní knihkupectví, protože obvykle mají dobrou škálu těchto alb. Případně se podívejte online – mnoho obchodů prodává dětské pexeso a mnohé z nich nabízejí skvělé slevy a dopravu zdarma!

Než si něco koupíte, přečtěte si recenze. Pokud nechcete utrácet příliš mnoho peněz, zkuste jít z druhé ruky. Existuje mnoho online stránek, kde lidé prodávají své použité zboží za zvýhodněné ceny!

Co hledat v knížce paměti pro miminko?

Existuje tolik věcí, které musíte vzít v úvahu při nákupu své dětské paměti. Nejprve se zamyslete nad tím, jaký typ alba by nejlépe vyhovoval vašim potřebám a rozpočtu – chcete něco jednoduchého, ale efektivního nebo propracovaného se spoustou funkcí navíc? Pak vezměte v úvahu velikost: jak velký by měl být? Potřebujete prostor pro fotografie i slova?

Jakmile budou tato rozhodnutí učiněna, je čas podívat se na možnosti designu – existuje jich spousta od obyčejných bílých stránek až po jasné barvy!

Nakonec se ujistěte, že jakýkoli výběr je kvalitní a vydrží mnoho let. Koneckonců, budete chtít mít možnost ohlédnout se za životem svého dítěte prostřednictvím této speciální knihy!

Teď, když už víme, co je knížka pro miminka, pojďme se podívat, jak si ji vyrobit!

Existuje mnoho různých způsobů, jak vytvořit vlastní přizpůsobené album, ale níže nastíníme nejoblíbenější způsoby:

-Zapisování nezapomenutelných okamžiků: Toto je pravděpodobně jeden z nejjednodušších (a nejběžnějších) způsobů, jak vytvořit knihu vzpomínek na miminko. Vše, co potřebujete, je tužka a papír (nebo notebook!) a můžete začít psát o všech úžasných věcech, které vaše dítě denně dělá.

Zpočátku to může být těžké, ale pamatujte, že toto je jeden projekt, kde nezáleží na tom, jestli uděláte chyby nebo ne, protože je nikdo neuvidí, kromě vás!

-Focení: Pokud chcete přidat trochu barvy do života vašeho dítěte, tak proč nefotit? Může to být cokoli od selfie s mámou a tátou až po rozkošný obrázek miminka klidně spícího v postýlce. Jen se ujistěte, že tam není příliš mnoho světla (jinak se nebude správně zobrazovat).

-Využijte technologie: Existuje mnoho aplikací, které uživatelům umožňují vytvářet vlastní alba. Můžete zkusit použít Webová alba Picasa nebo Flickr – oba jsou zdarma a snadno!

Další možností by bylo vytváření výstřižků na PicMonkey, které vám umožní nahrávat obrázky přímo z vašeho telefonu, takže není potřeba žádné luxusní vybavení!