Jak sbalit ohrádku

Jak sbalit ohrádku? Dětská ohrádka je pohodlné místo, kde může být dítě, když pracujete. Bohužel mohou zabrat celý váš obývací pokoj a stát se těžkopádnými, když je čas je uložit nebo přesunout.

Pokud se to stane, nevzdávejte se a prostě nechte pero neustále venku! Místo toho postupujte podle těchto kroků, jak sbalit ohrádku, abyste ji mohli odložit, aniž byste si zlomili záda:

Krok 1 – Rozložte jednu stranu rámu, dokud nezapadne do další polohy

Krok 2 – Opakujte s opačnou stranou – Pokud jsou na obou koncích ohrádky nástavce na kočárek, odstraňte je tak, že pevně zatlačíte na obě strany nástavce, dokud se neuvolní. Po uvolnění z uzamčeného stavu můžete slyšet cvaknutí.

Poznámka: Tento krok není nutný, pokud máte hernu

– Přeložte napůl tak, aby otevřená strana směřovala k zemi. Ujistěte se, že je zajištěno pevným zatlačením na obě strany každého nástavce

-Při skladování ji umístěte mezi matraci a taštičkovou pružinu.

– Při přemísťování buďte opatrní při zvedání, protože to může poškrábat podlahu nebo zlomit části kotce.

Poznámka: Tento krok se může lišit v závislosti na modelu ohrádky, kterou vlastníte.

Jak rozeberete Baby Trend Pack N Play?

Prvním krokem je sundání matrace. Zvedněte jeden konec a vytáhněte jej z druhého konce.

 • Poté odšroubujte čtyři šrouby, které drží rám pohromadě. Jsou umístěny v každém rohu rámu.
 • Po odstranění šroubů můžete oddělit dvě poloviny rámu.
 • Na spodní straně rámu jsou další čtyři šrouby, které je třeba odstranit. Jsou také umístěny v každém rohu.
 • Když jsou všechny šrouby odstraněny, můžete nyní rám úplně rozebrat.
 • Jak velkou váhu může dítě Trend zabalit a hrát si?

  Baby Trend pack and play pojme až 30 liber hmotnosti. Díky tomu je skvělou volbou pro rodiče, kteří mají novorozence nebo batole. Pack and play jsou také navrženy s korbičkou, kterou lze použít pro děti do 15 liber.

  Disponuje nakloněným pražcem, který pomáhá udržet hlavu a krk vašeho děťátka v pohodlné poloze. Kromě toho má balení a hrací kola kolečka, takže je můžete snadno přemisťovat z místnosti do místnosti.

  Jak dlouho může dítě používat ohrádku?

  Většina ohrádek má standardní 30denní záruku, ale některé mohou vydržet až šest měsíců. Pokud si nejste jisti, jak dlouho bude vaše dítě ohrádku používat, je nejlepší zakoupit takovou s delší zárukou.

  Můžete také najít ohrádky, které jsou dodávány s náhradními díly, takže pokud se něco rozbije nebo je potřeba vyměnit, můžete to snadno udělat.

  Jak velkou váhu udrží ohrádka?

  Ohrádky jsou skvělý způsob, jak udržet děti v bezpečí a mimo nebezpečí, ale musíte se také ujistit, že jsou dostatečně pevné, aby udržely vaše dítě.

  Většina ohrádek by měla být schopna unést 30-50 liber, takže pokud na to vaše dítě ještě není příliš velké, pak by ohrádka neměla představovat žádné problémy. Ve skutečnosti většina řekne, že jejich ohrádka může v případě potřeby unést až 100 liber!

  Je důležité, aby jakmile děti vyrostou nad tyto váhy, rodiče začali hledat jiné způsoby, jak jim zabránit, aby se zatoulaly nebo se nezranily – jako je běžná postýlka.

  K dispozici je mnoho různých stylů a typů, včetně standardních podlahových ohrádek, cestovních & přenosné možnosti, centra aktivit a dokonce i hřiště s vinylem potaženou síťovinou.

  Může to být trochu skličující snažit se rozhodnout pro ten dokonalý pro vaše potřeby, ale s trochou průzkumu jistě najdete tu nejlepší volbu pro vaši rodinu.

  Pokud jde o cenu, je zde také široká škála – od velmi dostupných základních modelů až po designové nebo luxusní verze. Znovu si rozmyslete, jaké funkce chcete a potřebujete, a pak začněte nakupovat.

  Měli byste také zvážit, jak často budete pero používat; jestli je to jen pro občasné použití nebo jestli si ho budete brát s sebou na cesty. Obecně řečeno, čím univerzálnější je ohrádka, tím vyšší bude její cena.

  Jaký je hmotnostní limit pro ohrádky?

  Hmotnostní limit pro ohrádky je obvykle kolem 30 liber. Záleží však na výrobci a modelu vámi zvoleného produktu. Před zakoupením ohrádky se vždy ujistěte, že se u společnosti informujte, zda máte obavy o její maximální nosnost nebo ne.

  Alespoň jedna značka poskytuje stojany, které lze použít jako podlahové polštáře ve spojení s jejich samostatnými produkty, takže ti, kteří touží po další podpoře, nebudou mít problém najít bezpečné místo, kde mohou v případě potřeby odložit své ratolesti!

  Čím více prvků, zvonků a píšťalek je na konkrétním produktu, tím těžší bude s největší pravděpodobností vážit, ale to vždy neznamená, že pro některé lidi není vhodné. Před konečným rozhodnutím o ohrádce, která je pro vás a vaše dítě ta pravá, zvažte všechny tyto věci.

  V jakém věku přestáváte používat ohrádku?

  Většina rodičů přestává používat ohrádku, když jsou jejich dítěti zhruba dva roky. Někteří se rozhodnou jej používat až do tří nebo čtyř let věku jejich dítěte, ale to není tak běžné.

  Než vaše dítě dosáhne dvou let, mělo by být schopné samo vlézt do ohrádky a vylézt z ní a již by nemělo potřebovat další zabezpečení a konstrukci, kterou ohrádka poskytuje.

  Pokud máte obavy, zda je vaše dítě připraveno přestat používat ohrádku, promluvte si se svým pediatrem. Mohou vám pomoci učinit to nejlepší rozhodnutí pro vaši rodinu.