Jak sbalit kočárek Tango Baby Trend

Kočárek tango Baby Trend je oblíbenou volbou rodičů, kteří chtějí cestovat se svými dětmi stylově. Elegantní design a dostatek úložného prostoru z něj činí vynikající volbu, ale je tu jeden problém: jak věc sbalit? Tento článek vám ukáže, jak rychle a snadno složit kočárek tango Baby Trend.

Kroky ke sbalení kočárku Tango Baby Trend

Krok první: Vytáhněte rukojeť uprostřed kočárku, těsně pod místem, kde se nachází vaše dítě. Díky tomu bude ve vzpřímené poloze při sbalení.

Krok dva: Oběma rukama zatlačte dolů na každou stranu rámečku, dokud neuslyšíte cvaknutí a neuvidíte, že se polovina zhroutila. Pokud to nejde snadno, budete muset použít určitou sílu (batolata mohou věci zkomplikovat). Druhá polovina by ti už měla viset nad paží! Nedělejte si starosti s poškozením ničeho důležitého; tyto kočárky jsou postaveny s ohledem na odolnost a při opakovaném používání se nerozbijí ani nefunkční.

Pokud se jedna strana zhroutí více než druhá, jednoduše vytáhněte stranu, která se dostatečně nezhroutila, dokud neuslyšíte cvaknutí. Můžete také zkusit přepnout strany a zkusit to znovu, ale je obvykle snazší to napravit, když vám jedna strana visí nad paží, než když jsou obě strany stále vzpřímené.

Krok třetí: Nyní otočte zápěstí zpět k sobě (takže druhá polovina kočárku míří na vás) a zatlačte na něj dlaní nebo loktem, dokud neuvidíte, že se úplně sklopil! To by mělo být mnohem jednodušší, protože jeho část již bude sbalena z druhého kroku.

Kočárek s dvojitým deštníkem tango Baby Trend dělá cestování po městě se dvěma dětmi ještě zábavnější tím, že jim umožňuje každému své vlastní sedadlo v tandemu při procházkách nebo procházkách parkem nebo po okolí.

Dvojité kočárky jsou však často tak velké a objemné, že je obtížné je vejít do kompaktních prostor, jako je veřejná doprava nebo dokonce dveřmi doma!

Jak složit kočárek Baby Trend na sezení a postavení

Tango Baby Trend sedí a stojí na kočárku je skvělou volbou pro rodiče se dvěma malými dětmi, kteří si chtějí usnadnit cestování po městě.

Nejprve zvedněte jednu z bočních páček umístěných poblíž každého sedadla, dokud neuslyšíte cvaknutí (asi v polovině mezi plně vysunutým a zablokovaným). Poté podle potřeby zasuňte obě sedadla k rámu.

Za druhé, zatlačte na páčku prostředního řídítka nebo vytáhněte stejnou část vašeho dětského kočárku s dvojitým deštníkem, než jej zatlačíte dolů, abyste viděli, jak se všechny tři části zhroutily na místo zcela rovně. To by mělo být mnohem jednodušší, protože první krok již bude mít zčásti vyvýšené polohy složené části vašeho kočárku s dvojitým deštníkem!

Za třetí, zatlačte zbývající řídítka zpět dolů, dokud nezapadnou na místo.

Konečně můžete tento kočárek použít jako nákupní košík s dětmi v závěsu nebo sklopit obě sedadla pro větší úložný prostor a pohodlí, když jste na cestách!

Tento dětský kočárek s dvojitým deštníkem se velmi snadno sbalí pouhými třemi základními kroky. Pravděpodobně nebudete ani potřebovat pokyny, jakmile se sbalí, protože intuitivní skládání se stane, když to uděláte pouze jednou! Pamatujte: zvedněte páky do poloviny, poté je zatlačte dolů a nakonec přitlačte všechny části k sobě.

Celý proces by neměl trvat déle než 60 sekund, pokud je proveden dostatečně rychle, protože na cestě není mnoho různých pohybujících se kusů, které by mohly způsobit problémy.

Jak zavřít kočárek Baby Jogger

Kočárek Baby Jogger se nejen snáze sbalí než některé jiné značky, ale má také funkci samostatného stojanu, který umožňuje jeho vertikální uložení. Položte nohu na brzdový pedál umístěný u zadního kola a poté oběma rukama současně zvedněte a zatáhněte dolů za dvě páčky na obou stranách rámu, jednu pro každé řídítko, kde byste se při používání tohoto modelu drželi.

To mělo způsobit, že všechna čtyři kola plus jakékoli doplňky spolu s přihrádkami v koši pod nebo opěradlem za vámi, stejně jako cokoli, co by mohlo zůstat připojené, jako jsou adaptéry dětských autosedaček, pokud jsou ve vašem konkrétním případě přítomny – „vyskočit“ ven z cesty směrem k sobě.

Chcete -li se rozvinout, jednoduše udělejte opak. Místo obouručního zdvihu a pohybu dolů nezapomeňte použít jednu ruku na každé řídítko nebo tyč v blízkosti místa, kde byste se drželi, zatímco tento model tlačíte kolem sebe a druhá paže zůstane volná pro případ nouze nebo něco podobného ty řádky, které by mohly vyžadovat vaši pozornost hned.

Vlastnosti kočárku Baby Jogger

Jako by třeba někdo jiný pomohl dostat kočárek z těsného parkovacího místa? Tango Baby Trend nabízí více než dostatek prostoru pro výšku většiny lidí, ať už jsou vysokí nebo krátcí bez ohledu na pohlaví – což znamená, že by nemělo být problém se vejít dveřmi standardní velikosti, pokud náhodou nežijete někde na venkově, jako je statek

Kromě toho má Baby Trend také robustní rám s hliníkovým tělem, které je pro většinu lidí dostatečně odolné, aniž by se musely obávat jakýchkoli nehod nebo jejich poškození.