Jak sbalit kočárek Nest Graco Modes

Tento blogový příspěvek je o tom, jak sbalit kočárek Nest Graco Modes. Jak poznáte, že je čas sbalit kočárek? Jak to děláš? Jak můžete pro sebe a své okolí usnadnit proces skládání kočárku? Na všechny tyto otázky odpovíme v tomto blogovém příspěvku!

Kroky ke sbalení kočárku Nest Graco Modes

Krok 1. Uvolněte a sejměte látkový kryt z kočárku.

Krok 2. Odstraňte všechny položky, které jsou v košíku – to zahrnuje malé kousky sypkého odpadu nebo jídla, hračky, poháry atd.

Krok 3. Umístěte kočárek Nest Graco Modes na rovný povrch s vrchlíkem nahoru (směrem od vás).

Krok 4. Držte obě držadla na obou stranách těla, abyste se stabilizovali. Držte záda rovně, jako byste drželi dítě před sebou za podporu! Dávejte pozor, abyste se nad to příliš nenaklonili; Přitom může dojít k vážnému zranění tím, že na spodní část páteře přivedete nadváhu. Chcete stát přibližně ve vzdálenosti paže od vašeho kočárku Nest Graco Modes a přitom podporovat jeho plnou hmotnost.

Krok 5. Pomalu a opatrně sklápějte zadní část kočárku Nest Graco Modes, dokud se nedotkne rovného povrchu (nebo země) nebo se jej nedotkne. Při tom budete možná muset přesunout svoji váhu.

Krok 6. Po spuštění položte jednu ruku na obě strany základny kočárku a postupně uvolněte tlak z obou držadel a současně je zvedněte ze sebe pod úhlem nahoru, aby se střetly uprostřed mezi sebou.

Krok 7. Současně otáčejte jednou rukojetí ve směru hodinových ručiček, zatímco druhou otáčejte proti směru hodinových ručiček, aby vyšly opět proti sobě – ​​to umožní snadné sbalení vašeho kočárku Nest Graco Modes! Nyní by měl být schopen sklopit se na sebe bez jakýchkoli potíží.

Jak vyčistit kočárek Nest Graco v režimech

Krok první: Začněte tím, že z kočárku Nest Graco Modes Nest odeberete všechny kusy, které lze nejprve vyjmout. To zahrnuje obě sedadla, která se budou muset uvolnit a poté na ně zatáhnout, aby plynule vyskočila; kola v každém rohu rámu, který je vám nejblíže, a nakonec lze v případě potřeby také odebrat veškeré nástavce nebo přídavné součásti, jako jsou tácy/koše na potraviny atd. (ale ty obvykle nevyžadují velké čištění).

Krok dva: Vezměte si mýdlo a teplou vodu, abyste úspěšně vyčistili rám a tkaninu vašeho kočárku Nest Graco Modes. K dosažení nejlepších výsledků používejte kvalitní mýdlo nebo prací prostředek, který byl speciálně navržen pro textilie, ale pokud to není možné, bude fungovat i obyčejná tekutina na mytí nádobí; je důležité nepoužívat nic příliš silného, ​​jako je bělidlo nebo čpavek, které mohou způsobit poškození.

Krok třetí: Nastříkejte trochu mýdla na povrch, na kterém pracujete (obvykle buď na látkové povrchy, nebo na plast) a poté setřete veškeré nečistoty/skvrny, dokud nezmizí, a poté opláchněte studenou vodou – nezapomeňte udělat obě strany! Pokud vám odolná skvrna brání dosáhnout čistého výsledku, jednoduše opakujte kroky jeden až tři znovu, dokud nebudete hotovi.

Jak odebrat stříšku z Graco Klikněte na Připojit kočárek

Stříška kočárku Graco Click Connect je připojena k zadní části sedadla dvěma západkami. Chcete -li vyjmout, posuňte každý kus nahoru a zatlačte dovnitř, zatímco se posouváte dolů.

Krok první: Mírně zatáhněte dolů po obou stranách rámu, abyste uvolnili jeho držení z úchytů, které jej drží na místě nahoře – ucítíte, jak se uvolňují; mělo by se to stát přirozeně pouze jednou rukou, ale pokud ne, použijte druhou pomoc.

Krok dva: Nyní vytáhněte přímo zespodu, abyste jej úplně odpojili, než přistoupíte ke kroku tři, kde budeme společně odstraňovat kusy látek.

Krok třetí: Odstraňte všechny popruhy spojující panely textilií vrchlíku vytažením nebo rozepnutím každého popruhu (ujistěte se, že netaháte příliš silně, protože by to mohlo látku poškodit).

Krok čtvrtý: Odstraňte všechny popruhy spojující opěradlo sedadla a panely vrchlíku vytažením nebo odepnutím každého popruhu (ujistěte se, že netaháte příliš silně, protože by to mohlo poškodit látku).

Krok pět: Zespoda vysuňte levý panel od pravého panelu. Pokračujte v klouzání, dokud neucítíte, že se uvolňuje – opět buďte opatrní s touto tkaninou!

Hotovo! Úspěšně jste složili svůj kočárek Nest Graco Modes.

Jak odstranit škrábance z kočárku Nest Graco Modes

Krok první: Chcete -li vyčistit povrch kočárku, nejprve se ujistěte, že jste odstranili veškeré úniky jídla nebo nápojů.

Krok dva: Naplňte kbelík teplou vodou a přidejte do něj mýdlo- mycí prostředek je v pořádku, ale nepoužívá nic příliš silného, ​​jako je bělidlo nebo čpavek, který může způsobit poškození.

Krok třetí: Ponořte houbu do mýdlové vody a začněte drhnout skvrny, dokud nezmizí, a poté opláchněte studenou vodou – nezapomeňte udělat obě strany! Pokud vám odolné skvrny brání v dosažení čistého výsledku, jednoduše opakujte kroky jeden až tři znovu, dokud nebudete hotovi.