Jak rozebrat ohrádku

Jak rozebrat ohrádku? To je častá otázka novopečených rodičů. Přečtěte si tento článek a dozvíte se více.

Kroky, jak rozebrat ohrádku

Krok 1. Chcete-li rozebrat ohrádku, měli byste začít odstraněním všech šroubů, které spojují rám.

Krok 2. Jakmile to dokončíte, vyjměte všechny panely z vnitřku ohrádky, abyste odkryli její vnitřní strukturu. Pokud má skládací nohy nebo tyče pro spojení sekcí, lze je také odstranit.

Krok 3. Zatímco některé části nemusí zcela vypadnout, pokud se již během používání neodlomily, jiné části budou vyžadovat více práce, aby je oddělily, aby nezpůsobily poškození při pozdější manipulaci v případě potřeby. na opravy nebo výměny.

Jak dostanete kouřový zápach z balení při hraní?

No, dostaň svůj nos až k látce pack n play. Zapněte všechny zipy nebo přezky, které jsou nezbytné pro nastavení, ale neměly by být přes noc zavřené.

Potom vezměte sušicí list a třete s ním celý povrch obalu, dokud neucítíte citrusovou vůni místo kouře. Jakmile to uděláte, nechte jej na přímém slunci venku na asfaltu (ne na dřevě) několik hodin, abyste se ujistili, že se před dalším použitím dobře vstřebá!

Pokud venku nesvítí sluníčko, vložte jej dovnitř poblíž otevřeného okna, aby mohl při sušení procházet čerstvý vzduch! Tento proces by měl zcela odstranit i silné cigaretové pachy z pohlcování látkovými povrchy, pokud po kouření nezůstanou lepkavé oleje, které bude stále velmi těžké odstranit.

Jak čistíte Graco Pack N Play Napper?

Čištění Graco Pack N Play je jednoduché. Vše, co musíte udělat, je setřít nebo vysát všechny volné nečistoty, které na něm mohou být po použití. Pokud jsou skvrny, jednoduše je bodově očistěte čisticím roztokem určeným pro organické materiály, jako je kůže a semišové boty.

Nohy na každé straně mohou být také odstraněny, pokud se značně zašpiní nebo změní barvu v důsledku vystavení tekutinám během doby krmení, což usnadňuje jejich odstranění v případě potřeby.

Podložka by neměla vyžadovat praní, pokud nebyla znečištěna rozlitým jídlem/skvrnami, jak je uvedeno výše; v tomto případě umyjte pouze celou podložku pomocí běžného čisticího prostředku (velmi snadno se sundá), než ji vrátíte zpět na určené místo uvnitř hřiště.

Někdy lze podložku také prát v pračce, ale doporučujeme ji prát ručně a sušit na vzduchu, aby nedošlo k poškození nebo sražení jejího materiálu.

Jakmile všechny části důkladně vyčistíte, zaklapněte je zpět k sobě, než položíte své dítě na ně a budete si hrát!

Jak čistíte přenosné hřiště?

Nejprve odstraňte podložku ze hřiště. Mělo by se s ním snadno pohybovat a oddělovat od připojených hraček nebo táců. Poté rozepněte látkový potah vaší přenosné postýlky, abyste získali přístup ke všem vnitřním povrchům pro důkladné čištění.

Nakonec vydrhněte každou část, kterou lze vyjmout, kartáčem namočeným v mýdlové vodě nebo nastříkejte na nějaký dezinfekční čistič, pokud je to nutné, a poté ji nechte přes noc zcela uschnout.

Nezapomeňte také otřít plastový spodní plech! Následující den můžete vše znovu sestavit dohromady a před odložením do dalšího použití se ujistěte, že jsou všechny díly důkladně vysušené.

Jak dostanete plíseň z balíčku pro hraní?

Plíseň může růst v jakémkoli materiálu se správným množstvím vlhkosti. Spóry plísní se začnou tvořit do 24 hodin a rychle se šíří, pokud nejsou ošetřeny. Abyste zabránili růstu plísní v Pack n Play vašeho dítěte, pamatujte si toto jednoduché pravidlo: když venku prší nebo sněží…uvnitř prší nebo sněží (a naopak).

Zabránění pronikání vody je klíčem k zabránění růstu plísní na předmětu, jako je Pack N Play. Vnitřní vlhkost by měla být neustále udržována mezi 30-50%; během vlhkých letních měsíců používejte podle potřeby odvlhčovače/klimatizace.

Rozlité látky ihned ukliďte pomocí čistých látkových ručníků, aby nezůstaly žádné zbytky tekutin, kterými by se plíseň živila.

Jak čistit plastová dětská vrátka

Plastová dětská branka je skvělý způsob, jak ochránit vaše dítě před nebezpečím v domácnosti, ale musíte se ujistit, že je čisté. Zde je postup:

Kroky pro čištění plastových dětských vrátek

Otřete povrchy vrat vlhkým hadříkem s trochou slabého mýdlového roztoku. Na tyto typy materiálů nepoužívejte bělidlo, protože by je rozložilo rychleji, než bylo zamýšleno.

Na odolné skvrny nebo nečistoty naneste pastu složenou z jedlé sody a vody, než znovu setřete zbytky mýdlovou vodou.

Před vrácením na místo nechte vše úplně vyschnout! Pokud existují oblasti, kde plíseň začala růst kvůli nahromadění vlhkosti, otřete je ještě jednou octem zředěným do stejného množství vody.

Jak vyčistíte hovínko z balíčku a hrajete?

Po odstranění znečištěného prádla použijte enzymatický čistič. Ty se běžně vyskytují v místních obchodech se zvířaty nebo online prodejcích, jako je Amazon.

Enzymy pracují na rozkladu a odstraňování organických pachů, jako je moč (nebo stolice). Pokud pack and play nelze prát v pračce, budete jej muset vydrhnout pomocí čisticího kartáčku nebo houbičky s teplou vodou a mýdlem na nádobí.

Před praním ve vaší domácí pračce na studeném cyklu s běžným pracím prostředkem (bez bělidel!) nechte balení a hrajte si asi 15 minut odležet.

Vždy sušte batoh a hrajete na nízkou teplotu naruby, protože to pomůže zabránit zabarvení jakémukoli zabarvení. Tip pro profesionály: Sušení linek venku je také v pořádku, pokud není přímé sluneční světlo.