Jak rozebrat ohrádku Jespet

Jak rozebrat ohrádku Jespet? K dokončení tohoto úkolu budete potřebovat několik nástrojů, včetně křížového šroubováku a plochého šroubováku.

Začněte odšroubováním šroubů, které drží látkový potah na rámu. Po sejmutí krytu uvidíte kovové tyče rámu.

Na každém konci tyčí jsou plastové krytky. Pomocí plochého šroubováku vypáčte tyto krytky. Pod kryty jsou šrouby přidržující tyče k bočním panelům. Odšroubujte tyto šrouby a vyjměte tyče z ohrádky.

Posledním krokem je odstranění bočních panelů ze základny ohrádky. Měly by tam být čtyři rohové sloupky se šrouby, které je drží na místě. Odšroubujte tyto šrouby a opatrně zvedněte boční panely.

Když je ohrádka rozložená, můžete ji nyní uložit, dokud ji nebudete znovu potřebovat. Ujistěte se, že máte všechny šrouby a další hardware na bezpečném místě, abyste mohli ohrádku v případě potřeby znovu sestavit.

Může dítě spát ve smečce a hrát si každou noc?

Odpověď na tuto otázku závisí na několika faktorech. Pack and plays jsou navrženy pro přenositelnost a bezpečnost, takže jsou skvělou volbou na cesty nebo pro použití jako provizorní postýlka ve vaší domácnosti. Nejsou však nutně určeny pro delší dobu spánku.

Pokud plánujete používat balení a hru jako hlavní zařízení pro spaní vašeho dítěte, nezapomeňte se nejprve poradit se svým pediatrem. Kromě toho se ujistěte, že balení a hraní jsou pro vaše dítě pohodlné a bezpečné, bez volné látky nebo ostrých hran, které by mohly způsobit zranění.

A konečně, dávejte pozor na své dítě, když spí v balení a hraje si, abyste se ujistili, že se nepřehřívá nebo nehrozí udušení. S ohledem na tato opatření neexistuje žádný důvod, proč by se sbalení a hraní nemohly používat k nočnímu spánku – jen své dítě pečlivě sledujte.

Kdy bych měl přestat používat hřiště?

Na tuto otázku ve skutečnosti neexistuje definitivní odpověď, protože každá rodina je jiná a má své vlastní jedinečné potřeby.

Většina odborníků se však obecně shoduje na tom, že hřiště na hraní jsou nutné pouze do 18 měsíců věku vašeho dítěte. Poté mohou začít přecházet do běžné postýlky nebo postele.

Samozřejmě, pokud máte pocit, že vaše dítě stále potřebuje další zabezpečení hřiště, není na škodu ho nadále používat. Nakonec je na vás, abyste se rozhodli, kdy je ten správný čas přestat používat hřiště.

Pokud si nejste jisti, zda je vaše dítě připraveno na přechod z hřiště, zde je několik věcí, které je třeba zvážit:

-Začíná vaše dítě vylézat z hřiště?

-Vypadají neklidně nebo nešťastně, když jsou zavření na hřišti?

-Spívá se jim lépe v běžné postýlce nebo posteli?

Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli ano, možná je čas začít přemýšlet o přechodu. Opět není kam spěchat a v případě potřeby se vždy můžete vrátit k používání hřiště. Nakonec je rozhodnutí na vás a na tom, co cítíte, že je pro vaši rodinu nejlepší.

Jsou hrací pera bezpečná?

Jako rodič chcete udělat vše pro to, aby bylo vaše dítě v bezpečí. Jsou ale hrací pera skutečně tím nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout? Zde je to, co potřebujete vědět o hracích perech, než se rozhodnete.

Hrací ohrádky jsou často vyrobeny z tvrdého plastu nebo kovu, což může být nebezpečné, pokud vaše dítě spadne a uhodí se do hlavy. Strany ohrádky mohou být také ostré, což může způsobit řezné rány nebo škrábance, pokud do nich vaše dítě narazí.

Pokud používáte ohrádku venku, ujistěte se, že zem je rovná a nejsou tam žádné kameny nebo jiné předměty, o které by vaše dítě mohlo zakopnout.

Další věc, kterou je třeba zvážit, je, že hrací pera mohou být pro děti velmi nudná. Mohou začít plakat, protože se chtějí dostat ven a prozkoumat svět. Pokud používáte hrací ohrádku jako způsob, jak udržet své dítě v bezpečí, zatímco vy děláte něco jiného, ​​ujistěte se, že mu poskytujete spoustu hraček a aktivit, které je zabaví.

Jsou tedy hrací pera bezpečná? Opravdu záleží na tom, jak je používáte a jaká opatření přijmete. S trochou plánování můžete zajistit, že vaše dítě bude v bezpečí, když bude ve své ohrádce.

Může dítě spát v ohrádce místo v postýlce?

Krátká odpověď je ano, dítě může spát v ohrádce místo v postýlce. Pokud však uvažujete o provedení tohoto přechodu, je třeba mít na paměti několik věcí.

Za prvé, vaše dítě bude muset být schopné sedět bez pomoci a mít určitou úroveň mobility; většina ohrádek není vhodná pro kojence, kteří se ještě neumí sami posadit.

Za druhé, budete se muset ujistit, že ohrádka je pevná a dobře vyrobená; měl by mít hladké hrany a žádné ostré rohy nebo volné části, které by mohly představovat bezpečnostní riziko.

Nakonec vezměte v úvahu temperament vašeho dítěte; pokud je zvláště aktivní nebo zvědavý, ohrádka nemusí být tou nejlepší volbou. Přečtěte si další články, například jak zavřít ohrádku Nursey Center a z čeho jsou vyrobeny podložky do ohrádek Cosco.