Jak rozebrat kočárek Nuna Mixx? 4 snadné kroky

Kroky k rozebrání kočárku Nuna Mixx

Poznámka: Ujistěte se, že je kočárek vypnutý a odpojený ze zásuvky. Poté ho položte naplocho na stůl nebo jiný povrch s dostatečným prostorem, abyste jej mohli obejít. Nuna Mixx lze rozebrat podle následujících jednoduchých kroků:

Krok 1. Nejprve rozbalte veškerou tkaninu odolnou proti povětrnostním vlivům z okolí základny matrace, dokud vám nezůstane jen ta část připevněná v každém rohu.

Krok 2. Před vysunutím vnějšího panelu, na kterém jsou umístěna ovládací tlačítka pro nastavení rychlosti/směru, spouštění a zvedání postýlky vašeho dítěte, bude nutné odšroubovat čtyři opěrné nohy.

Krok 3. Jakmile bude tento kus odstraněn, uvidíte dva šrouby, které drží na místě kovové spojení mezi místem, kde kdysi existoval otvor, kterým byste mohli protáhnout napájecí kabely pro matraci a adaptér do auta.

Krok 4. Nakonec odpojte tyto spojovací body, abyste uvolnili dostatek místa, abyste mohli vyjmout spodní část sedadla kočárku ze základny.

Jak čistíte látkový koš?

Nejprve doporučujeme vysát úložný prostor a matraci pomocí kartáčového nástavce. Pokud jsou na vašem kočárku skvrny, je nejlepší je na místě vyčistit kostkou jemného mýdla a teplé vody.

Nakonec, pokud potřebujete dezinfikovat jakékoli oblasti tohoto produktu, které mohou být tvrdé povrchy, použijte schválený dezinfekční roztok, jako je tření alkoholu nebo bělidla zředěného ve vodě.

Jak z formy n play získáte formu?

Použití roztoku bělidla a vody je nejbezpečnější způsob, jak vyčistit batoh při hře, položte na dno ručník, aby nenavlhl. Poté tento roztok naneste papírovými ručníky nebo starým hadříkem a před opětovným použitím nechte uschnout.

Jak odstraníte rezavé skvrny z dětského oblečení?

Při odstraňování skvrn od rzi lze použít několik různých metod. Nejprve namočte oděvy do teplé vody smíchané s kyslíkovým pracím prostředkem.

Následně potřete oděv mýdlem na mytí nádobí a poté normálně vyperte, stejně jako všechny ostatní kusy oblečení. Pokud se však tyto kroky stále ukáží jako neúspěšné, zkuste do směsi přidat 30 minut citronovou šťávu a poté obvyklým způsobem vyperte.

Kroky k montáži dvojitého kočárku Valco snap duo

Sestavení dvojitého kočárku Valco snap duo: nejprve se ujistěte, že jsou k dispozici všechny díly. Vložte správnou stranu sedadla do odpovídajícího otvoru v rámu a zajistěte jej na místě.

Poté připevněte kola na obě strany a poté vložte klipy do určených štěrbin na každém rozvoru. Chcete -li sklopit nahoru nebo dolů, stiskněte tlačítko umístěné v pravém zadním rohu poblíž řídítek a poté zatáhněte směrem nahoru, dokud nedosáhnete požadované polohy. Nakonec můžete pro pohodlí přidat držák na pohár!

Jak složíte kočárek Steelcraft agile plus?

Složení ocelového plavidla agile plus kočárek: nejprve vyjměte a položte naplocho na povrch. Poté zatlačte na obě strany v předních rozích a zatlačte zpět, dokud nezapadne na místo. Nakonec opakujte pro druhou stranu a zvedněte kolmo ze spodní kolejnice. Chcete -li kočárek znovu sbalit, postupujte podle stejných kroků, ale ujistěte se, že na kolečkách není žádná váha, než se ho pokusíte úplně zavřít. Pokud máte stále potíže, podívejte se na videa youtube online s podrobnými pokyny, jak to udělat!

Jak sbalíte Maclaren Mark II?

Než se pokusíte úplně zavřít, nejprve se ujistěte, že na kolečkách není žádná váha. Poté prostrčte jednu ruku popruhem na řídítka (není zobrazen). Druhou rukou držte poutko na sedadlo nebo nánožník.

Stiskněte současně tlačítka umístěná na každé straně, dokud nezapadnou do zámku. Zatáhněte popruhy směrem k sobě, čímž se rám také uzamkne!

Nakonec je mírně zatáhněte, abyste je uvolnili ze spon, a zastrčte přebytečnou látku do kapuce/držadla. Maclaren Mark II můžete snadno sbalit pomocí popruhu na rukojeti, uzamykacích tlačítek a metody zastrčení látky!

Jak převádíte z jedné autosedačky na druhou?

Je to snadné! Některé adaptéry mohou pomoci udělat tento přechod velmi plynulým. Ujistěte se však, že jsou otočeny dozadu, protože vpředu není mnoho prostoru, pokud jsou vysunuty.

U kojenců je chcete mít pohodlně, takže se podívejte, jak daleko dopředu musí být jejich hlavičky srovnány s požadavkem minimální hmotnosti na většině sedadel, který obvykle začíná kolem pěti liber … Některé dětské nosítka vydrží déle než jiné, proto si vyhledejte minimální požadavky na každé sedadlo, abychom zjistili, zda má větší smysl investovat do kabrioletové autosedačky nebo kojenecké sedačky.

Jak prát chránič matrace na kočárku

Sejměte chránič matrace z plachty vašeho dítěte a vyperte jej ve studené vodě s jemným pracím prostředkem. Nikdy nepoužívejte bělidlo nebo aviváž, protože by to poškodilo vodotěsné vlastnosti chrániče matrace.

Jak se dostanete k vyplivnutí z pack n play?

Chcete-li plivat ze svého balíčku n play, položte podložku matrace přímo na rovný povrch. Použijte jemný čisticí prostředek a vodu ve spreji k jemnému zamlžení oblasti tekutinou.