Jak publikovat zvukovou knihu na CD Baby

Jak vydat audio knihu na cd baby? Chcete-li začít, budete si muset vytvořit účet u CD Baby.

Jakmile se zaregistrujete, budete moci nahrávat své zvukové soubory. Ujistěte se, že je kvalita zvuku vysoká a že v záznamu nejsou žádné závady.

Dále budete muset vyplnit formulář pro odeslání. To zahrnuje informace o vašich knihách, jako je název, jméno autora a žánr. Budete také muset poskytnout stručný popis vaší knihy.

Kromě toho budete muset vybrat cenu své knihy a zvolit, zda ji chcete nebo nechcete mít k dispozici ke stažení.

Můžete si také vybrat, zda chcete knihu zpřístupnit ve streamovacích službách, jako je Spotify a Apple Music. Nakonec odešlete platbu a počkejte, až bude vaše kniha zveřejněna!

Jak vyplnit jméno maminky v dětské knížce

Při vyplňování dětské knížky je pár věcí, které budete potřebovat vědět. První je celé jméno matky.

Toto je obvykle uvedeno jako jméno a příjmení v rodném listě. Pokud si nejste jisti rodným příjmením matky, můžete si to ověřit u ní nebo se podívat na její kartu sociálního zabezpečení.

Ve většině případů to tam bude také uvedeno. Jakmile budete mít tyto informace, vyplňte je do formuláře dětské knihy. Ujistěte se, že vše píšete správně! Pokud uděláte chybu, může být později obtížné ji opravit.

Další informace, kterou budete potřebovat, je celé jméno otce. To je také obvykle uvedeno v rodném listě. Opět platí, že pokud si nejste jisti celým jménem otce, můžete si to ověřit u něj nebo se podívat na jeho kartu sociálního zabezpečení.

Jakmile budete mít tyto informace, vyplňte je do formuláře dětské knihy. Opět se ujistěte, že vše píšete správně!

Poslední údaj, který budete potřebovat, je datum narození. To by mělo být snadné najít v rodném listě. Jakmile budete mít tyto informace, vyplňte je do formuláře dětské knihy. Ujistěte se, že používáte správný formát data (měsíc/den/rok).

To je vše k vyplnění dětské knihy! Nezapomeňte získat celé jméno matky a otce a datum narození. S těmito informacemi byste měli být schopni snadno vyplnit jakoukoli dětskou knihu.

Co dělá knihu pro miminko pro děti?

Díky určitým prvkům se kniha pro miminko odlišuje od ostatních. Některé z nich zahrnují jeho schopnost udržet pozornost dítěte, barevné a poutavé ilustrace a jednoduchý, ale informativní text.

Děti navíc rády poslouchají pohádky, které se jim čtou nahlas, takže by rodiče měli hledat knihy s výrazným vyprávěním.

Jeden oblíbený typ dětských knížek se nazývá knížka se zdvižnou klapkou. Tyto obsahují stránky se skrytými předměty nebo obrázky pod chlopněmi, které může čtečka zvednout.

Tento typ knih je ideální k tomu, aby se mladí lidé zabývali tím, jak sledují příběh a snaží se přijít na to, co se skrývá pod každou chlopní.

Dalším zábavným prvkem, který lze nalézt v některých dětských knihách, je vyskakovací okno. Tyto knihy mají trojrozměrné prvky, které po otevření vyskočí ze stránek a dodají příběhu další vrstvu vzrušení a intrik.

Nakonec by rodiče měli zvážit výběr knihy s interaktivními prvky. Ty mohou zahrnovat věci, jako jsou textury na dotyk a hmat, klapky, které se otevírají a zavírají, nebo dokonce kolečka, která se otáčejí.

Začleněním různých typů interaktivity do knížek pro své malé děti vydavatelé pomáhají zabavit děti na dlouhé hodiny.

Jak napsat dětskou knihu pro začátečníky

Takže chcete napsat dětskou knihu? To je skvělé! Tento článek poskytne několik tipů, jak začít.

Nejprve budete potřebovat nápad. O čem chcete, aby vaše kniha byla? Jakmile budete mít nápad, začněte přemýšlet o postavách a zápletkách.

Jakmile budete mít pevný obrys, začněte psát příběh. Ujistěte se, že čtení bude pro děti poutavé a zábavné. Můžete také zvážit ilustrace nebo grafiku, které budou vaši knihu doprovázet.

Nakonec, jakmile skončíte s psaním, najděte někoho, kdo vám pomůže publikovat vaši práci. Mnoho nakladatelství se specializuje na knihy pro děti – stačí si na internetu rychle vyhledat „vydavatele knih pro děti“.

Hodně štěstí a bav se! Psaní knihy pro děti může být velmi zábavné a je to skvělý způsob, jak sdílet svou kreativitu se světem. Můžete se také podívat na související další související články, jako je Kolik obrázků v knížce pro první rok dítěte a Jak dlouhá je kniha pro miminko, kde najdete další informace.

Jak se píše báseň pro děti?

-Začněte tím, že přemýšlíte o tématu, které vaše dítě zajímá.

-Dále vymyslete jednoduché schéma rýmování.

-Nakonec použijte hravý jazyk a obrázky, abyste upoutali pozornost svého dítěte.

Zde jsou tři příklady dětských básní napsaných uznávanými básníky:

 • Kočka se vrátila“ od Shela Silversteina
 • Kočka se vrátila, kočka se vrátila,
 • Mysleli jsme, že je navždy pryč, ale kočka se vrátila.
 • Prostě by nezůstal stranou, bez ohledu na to, co jsme udělali,
 • Ach, ta kočka se vrátila – ta zlá stará kočka se vrátila!
 • Humpty Dumpty od Jacka Prelutského
 • Humpty Dumpty seděl na zdi,
 • Humpty Dumpty měl skvělý pád.
 • Všichni královští koně a všichni královští muži
 • Humptyho se znovu nepodařilo dát dohromady!
 • „Můj stín“ od Roberta Louise Stevensona
 • Mám malý stín, který jde dovnitř a ven se mnou,
 • A k čemu může být víc, než vidím.
 • Je mi velmi, velmi podobný od paty až po hlavu;
 • A když skočím do postele, vidím ho skákat přede mnou.