Jak proměnit ohrádku ve stan

Jak proměnit ohrádku ve stan? Pokud máte ohrádku, snadno z ní uděláte stan. Vše, co potřebujete, je nějaká látka a šňůra nebo lano.

Postup, jak změnit ohrádku na stan

Krok 1. Při výrobě stanu ustřihněte dva kusy látky, z nichž každý je dvakrát širší než výška vaší ohrádky a čtyřikrát delší.

Krok 2. Přeložte látku na polovinu tak, aby byly pravé strany k sobě.

Krok 3. Sešijte tři ze čtyř okrajů, jeden okraj nechte otevřený. Otočte látku pravou stranou ven.

Krok 4. Protáhněte kus šňůry nebo lana horním otvorem stanu a bezpečně jej zavažte, aby látka zůstala uzavřená. Nyní můžete používat svůj nový stan! Je ideální pro kempování nebo pro hraní na zahradě.

Pokud máte ohrádku, snadno z ní uděláte stan. Vše, co potřebujete, je nějaká látka a šňůra nebo lano.

Jak uspat dítě ve smečce a hrát si

Dalším krokem je vložit dítě do balení a hrát si. Nemůžete ho do toho jen tak strčit – budete pro ně potřebovat bezpečné místo na spaní, které nebude příliš blízko okrajů batohu a hry (což by mohlo vést ke zranění).

Většina rodičů doporučuje umístit na spodní část batohu nějakou látkovou vložku a v tomto okamžiku si hrát – buď něco jako přijímací deka nebo skutečné prostěradlo bude fungovat dobře. To udrží nečistoty venku a zároveň vám pod nimi poskytne dostatek místa, pokud budete chtít později srolovat jejich přikrývky.

Mnoho lidí se také rozhodne používat lůžkoviny vyrobené speciálně pro tyto účely; máme jeden s názvem „Baby’s Dream Playard Sheet Set“, který nám vydržel už několik let.

Můžete do Pack N Play umístit matrace?

Pack N Play je dobrou volbou pro mnoho rodin, ale nemusí být tou nejlepší volbou pro použití jako dětská postýlka. Pack N Play pojme až 30 liber, což znamená, že i když se vaše děťátko sroluje z matrace, budete mít jen asi třicet sekund starostí, než dopadne na dno a odrazí se zpátky nahoru!

Tato podložka nemůže poskytnout dostatečnou podporu nebo pohodlí pro nikoho staršího deseti let.

Pojďme si tedy otázku přeformulovat: Můžete do Pack n Plays umístit matrace? Ano, jen nečekejte, že vydrží moc dlouho! Pokud to zní jako něco zajímavého, čtěte dále, protože vám poskytneme několik návrhů na jiné bezpečnější možnosti, než jen umístit postýlku vašeho velkého dítěte do ohrádky určené pro miminko.

– Postýlka na kolečkách může poskytnout bezpečné prostředí pro spánek pro děti do šesti let a některé až do osmi let.

– Futon lze používat jako postýlku pro děti zhruba do dvou let věku. Při použití jako postýlka je pohodlná i pro starší děti.

– Nafukovací matraci lze položit na podlahu vedle běžné postele vašeho dítěte, aby na ní spalo, když chce více pohodlí nebo pokud jsou sourozenci, kteří potřebují sdílet pokoj a nechtějí se navzájem rušit ve spánku. Zabráníte tak tomu, aby se během noci vyvalily z normální postele.

Může se dítě udusit ve smečce a hrát si?

Pack n Plays jsou oblíbenou volbou pro novorozence a malé děti, protože jsou lehké a lze je snadno přepravovat. Existuje však několik zpráv o udušení dětí v Pack n Plays.

V některých případech bylo dítě schopno vylézt z hřiště a uvízlo mezi matrací a postranicí; v jiných případech se hlavička dítěte zaklínila mezi mezery na síťovaných stranách hřiště.

Aby se předešlo těmto nebezpečím, měli by rodiče při používání Pack n Play přijmout opatření:

-Vždy používejte dodané bezpečnostní popruhy, aby bylo vaše dítě bezpečně připevněno na hřišti.

– Ujistěte se, že jsou všechny části hřiště bezpečně připevněny – včetně nohou, matrace a stříšky.

-U modelů bez kočárku se ujistěte, že nejnižší úroveň není více než tři palce nad zemí – bez ohledu na to, jaký typ podlahy máte doma (koberec, linoleum atd.), aby vaše dítě nevylezlo ven.

-Nikdy nepoužívejte žádné hračky nebo předměty na šňůrkách v dosahu dítěte, protože by se mu mohly zamotat kolem krku a způsobit udušení. Veškerý měkký ložní materiál vždy umístěte mimo oblast spánku vašich dětí, abyste se vyhnuli riziku SIDS/udušení.

Přestože Pack n Plays poskytuje rodičům snadný způsob, jak cestovat se svými miminky nebo malými dětmi, protože jim poskytuje bezpečné místo na hraní, když to maminka & aby tam byl táta, mohou být také nebezpečné, pokud se nepoužívají správně. Pro ochranu vašeho dítěte vždy dodržujte výše uvedená bezpečnostní opatření.

Co dáváte do ohrádky?

Ohrádka je skvělý způsob, jak udržet vaše dítě v bezpečí a zabavit se. Co dáváte do ohrádky? Zde je několik nápadů:

-Hračky

-Knihy

– Kuličky

– Bloky

-Hádanky

-Obrázky rodiny a přátel

-Vycpaná zvířátka nebo panenky

Jednou z důležitých věcí je zapamatovat si, že byste nikdy neměli nechávat své dítě v ohrádce bez dozoru. Ujistěte se, že jste poblíž, pokud si vaše dítě hraje v jednom.