Jak proměnit ohrádku Camo na postel

Jak proměnit camo ohrádku na postel? Pokud potřebujete pro své dítě novou postel, ale chcete ušetřit peníze recyklací ohrádky – je to možné.

Zde je návod, jak to lze provést

Krok 1. Vyjměte všechny šrouby, které k sobě připevňují horní a spodní část. To vám umožní rozdělit oba kusy na dva samostatné.

Můžete také zvážit odstranění některých dalších částí, jako jsou boční panely, pokud nejsou nezbytné pro vytvoření základního rámu (který drží matraci/taštičkovou pružinu). Pokud není základna vyrobena ze dřeva nebo oceli, pak klidně odstraňte veškeré obložení, abyste měli uvnitř více místa při pokládání matrace na podlahu.

Krok 2. Než začnete s řezáním, změřte délku a šířku každého kusu, aby do sebe vše perfektně zapadalo, jakmile jej poskládáte.

Krok 3. Pomocí skládačky nebo kotoučové pily odřízněte každý panel. Můžete také použít různé nástroje, pokud je máte k dispozici, ale ujistěte se, že okraje jsou hladké, takže po jejich opětovném složení nejsou žádné ostré kousky.

Krok 4. Po odříznutí všech panelů na požadovanou délku a šířku pro podpěru matrace naskládejte dva z nich na sebe tak, aby byly delší stranou proti sobě. Poté přišroubujte jeden konec k druhému pomocí šroubů do plechu (měly by být samořezné/samovrtné).

Krok 5. Opakujte tento krok pouze nyní umístění desek svisle místo vodorovně jako dříve. Při provádění tohoto kroku se také ujistěte, že jsou konce dokonale zarovnané – může to vyžadovat další měření, aby bylo vše v pořádku.

Jakmile je základ hotový, je čas pracovat na horní části. Bude to mnohem jednodušší, protože nebudete muset provádět žádné řezání. Jednoduše ji položte tak, aby byly všechny hrany zarovnané, a zašroubujte předvrtanými otvory do panelů pod nimi. Pro tento krok opět použijte šrouby do plechu.

Nyní se vaše ohrádka proměnila v postel! Možná to není ta nejpohodlnější věc na světě, ale bude to stačit, dokud si nebudete moci dovolit něco lepšího – nebo pokud mezitím jen chcete ušetřit nějaké peníze.

Jsou matrace do postýlky všechny stejně velké?

Odpověď na tuto otázku je hlasité „ne!“. Matrace do postýlky se dodávají v různých velikostech a je důležité vybrat správnou velikost pro vaši postýlku.

Pokud koupíte matraci, která je příliš malá, vaše dítě se bude cítit nepohodlně a nemusí dobře spát. Pokud si koupíte matraci, která je příliš velká, bude viset přes boky postýlky a může představovat bezpečnostní riziko.

Většina matrací do postýlek je buď 52 palců dlouhá a 28 palců široká nebo 60 palců dlouhá a 27 palců široká. Chcete-li zjistit, jakou velikost matrace vaše postýlka vyžaduje, podívejte se na pokyny výrobce nebo změřte vnitřní rozměry vaší postýlky. Při měření nezapomeňte zahrnout všechny nárazníky nebo lišty!

Pokud máte problém s výběrem velikosti, rozhodněte se pro větší. Miminka často vyrostou z menších velikostí rychle a vždy můžete použít tenčí prostěradla, abyste vyrovnali prostor navíc po stranách nebo na koncích vaší matrace.

Je s postýlkou ​​dodávána matrace do postýlky?

Matrace do postýlky není součástí nákupu postýlky. Matrace si budete muset dokoupit zvlášť. Existuje mnoho různých typů a velikostí matrací do postýlky, takže si nezapomeňte vybrat tu, která je pro vaše dítě nejlepší.

Některé matrace jsou určeny přímo pro novorozence, jiné jsou vhodné spíše pro batolata. Nezapomeňte si přečíst specifikace každé matrace, kterou zvažujete koupit, abyste se ujistili, že je kompatibilní s vaší postýlkou.

Má matrace do postýlky stejnou velikost jako matrace pro batolata?

Matrace do postýlky je menší než matrace pro batolata. Když se dítě stane mobilním, mohlo by se převalit kolem postýlky a spadnout z jejích stran. Matrace pro batolata jsou větší, aby se zabránilo podobným nehodám.

Průměrná délka dětské postýlky je 52 palců; to jim umožňuje rychle se dostat pryč, než se zachytí o čelo postele nebo stupačku pro případ, že by se v určitém okamžiku během spánku převrátily.

Standardní velikost postýlky měří 28 x 52 palců, zatímco dvoulůžko měří 39 x 75 palců (to by bylo pro trochu starší děti). Díky tomu je kolem vašeho dítěte dostatek prostoru, takže se může volně pohybovat bez rizika uvíznutí nebo pádu z postele.

Mohu přidat matraci do balení a hraní?

Ano, můžete si do batohu přidat matraci a hrát si. Ve skutečnosti si mnoho rodičů vybírá balíček a hraje si, protože mají vestavěný kočárek pro děti do 15 liber.

Matrace je odnímatelná, takže pokud chcete více vycpávky nebo pohodlí, je snadné tuto změnu provést.

Můžete také najít společnosti, které prodávají speciálně navržená prostěradla vyrobená speciálně pro tyto typy matrací – což usnadňuje jejich čištění na cestách!

Nejlepší je však do tohoto prostoru nedávat nic jiného, ​​jako jsou hračky nebo vycpaná zvířata – protože většina modelů neobsahuje žádné bezpečnostní popruhy, což znamená, že vše může skončit na dítěti, když spí, což maří účel, aby bylo bezpečně uvězněno. svůj vlastní prostor!