Jak prolomit bezpečnost 1. ohrádka

Jak prolomit bezpečnostní 1. ohrádku? To je častá otázka novopečených rodičů. Přečtěte si tento článek a dozvíte se více.

Kroky, jak prolomit bezpečnost 1. ohrádka

Krok 1. Otočte ohrádku dnem vzhůru a vyjměte její části. Odšroubujte všechny šrouby pomocí šroubováku. Pokud existují samostatné panely, složte je naplocho na podlahu nebo trávu pro snazší skladování.

Krok 2. Sklopte spodní panel a vytvořte dvě poloviny základního rámu; to vám umožní s ním snadno přemisťovat, když je znovu složeno, než namontujete všechny součásti na místo.

Krok 3. Skladujte díly na oddělených místech, aby se po dokončení montáže neztratily. Všechny díly znovu namontujte zpět na základnu ohrádky obrácením výše uvedených kroků a v případě potřeby použijte nové šrouby.

Krok 4. Otočte nožičky pravou stranou nahoru a každou zasuňte do štěrbin ve čtyřech rozích – použijte dodané nářadí podle potřeby – zcela utáhněte Vložte plastové krytky přes otvory pro šrouby – ty zabrání vnikání prachu a nečistot; vlhkost

A je to – vaše ohrádka je nyní připravena k použití! Dá se použít uvnitř i venku a je to skvělý způsob, jak udržet vaše dítě v bezpečí, když jste zaneprázdněni jinými úkoly.

Může dítě spát v ohrádce místo v postýlce?

Většina miminek může spát místo v postýlce v ohrádce. Pokud se vaše dítě může převrátit, budete muset použít postýlku nebo korbičku s dostatečně nízkými stranami, aby se dítě nemohlo vyvalit.

Ohrádky by neměly být používány jako řešení pro dlouhodobé spaní. Děti by v nich měly spát pouze do tří měsíců. Po třech měsících by miminka měla přejít do vlastní postýlky. Pamatujte, že nikdy nepokládejte dítě ke spánku na břicho.

Vždy položte své dítě na záda, když je pokládáte ke spánku nebo před spaním. To snižuje riziko syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS).

Jaká je velikost matrace do přenosné postýlky?

Přenosná matrace do postýlky má obvykle rozměry 24 x 38 palců. Některé jsou o něco menší nebo větší, ale toto je nejběžnější velikost. Budete se chtít ujistit, že se matrace do vaší postýlky dobře vejde do postýlky, aby vaše dítě mělo dostatek místa pro pohodlné spaní.

Na každé straně a konci matrace, stejně jako kolem horní a spodní části, by mělo být alespoň ½ palce místa. Pokud není dostatek místa, může se vaše dítě zachytit mezi matrací a boky postýlky.

Navíc nechcete, aby se mohly vejít do otvorů v zábradlí, protože by mohly vypadnout. Před nákupem matrace si tedy postýlku změřte!

Potřebujete koupit matraci pro balení a hraní?

Ne, nemusíte kupovat matraci pro balení n play. Matrace, které jsou součástí balení, jsou obvykle v pořádku. Pokud hledáte něco trochu pohodlnějšího, můžete vždy přidat další vrstvu polstrování na matraci, která je součástí dodávky.

Pokud je však vaše dítě starší nebo pokud plánujete používat pack n play po delší dobu, možná budete chtít investovat do nové matrace. Existuje mnoho různých typů a značek matrací, takže si dejte čas a najděte takovou, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Vejde se matrace do dětské postýlky do ohrádky?

To je otázka, kterou si klade mnoho rodičů. Odpověď je bohužel taková, že záleží na ohrádce. Některé ohrádky mají širší mezery mezi lamelami, zatímco jiné jsou užší.

Pokud je matrace vaší dětské postýlky příliš velká, aby se vešla do prostoru mezi lamelami ohrádky, nevejde se dovnitř. V případě potřeby můžete vždy zkusit odstranit jednu nebo dvě lamely z ohrádky, ale to nemusí být pro vaše dítě bezpečné.

Nakonec je nejlepší změřit šířku otvoru a porovnat ji se šířkou matrace vaší dětské postýlky před rozhodnutím o koupi.

Pokud hledáte kompaktní a lehkou variantu, zvažte koupi cestovní matrace do postýlky. Tyto matrace jsou navrženy tak, aby byly lehké a snadno přenosné, abyste si je mohli vzít s sebou na cesty nebo na návštěvu rodiny a přátel. Navíc jsou dostatečně malé, aby se vešly do příruční tašky!

Někteří rodiče se rozhodnou použít matraci do dětské postýlky v dětské ohrádce, protože je to pro dítě pohodlnější. To může být dobrá volba, pokud vaše dítě tráví hodně času v ohrádce.

Pokud však vaše dítě používá ohrádku jen příležitostně, nemusí se mu investovat do samostatné matrace. V tomto případě by mělo stačit použití deky nebo ručníku jako vycpávky.

Při výběru matrace do dětské postýlky do ohrádky je třeba zvážit několik věcí. Nejprve se musíte ujistit, že matrace má správnou velikost. Měla by být dostatečně velká, aby se vešla do ohrádky a měla by mít dostatek místa, ale ne tak velká, aby představovala bezpečnostní riziko. Zadruhé se musíte rozhodnout, jaký typ matrace chcete.

K dispozici je několik možností, včetně pěnových matrací, matrací s vnitřními pružinami a matrací z paměťové pěny. Nakonec je třeba zvážit cenu a přenosnost. Některé matrace jsou dražší než jiné a některé jsou lehčí a snadněji se přepravují než jiné.