Jak připojíte kočárek k City Select Lux? Snadné kroky

City select lux je oblíbený kočárek. Tento kočárek je dodáván s funkcemi, které možná v jiných basetech nenajdete. V tomto článku se dozvíte, jak připevnit kočárek k City Select Lux.

Kroky Jak připojíte kočárek k City Select Lux?

Krok 1. Košík je určen k použití pro vaše dítě, když je venku. Může nahradit místo kočárku s deštníkem, což vám usnadní přenášení, ale také poskytne bezpečné místo, kde mohou spát!

Krok 2. Nejlepší způsob připevnění tohoto příslušenství by bylo použití obou adaptérů, které jsou součástí vašeho nákupu, plus jednoho nebo dvou autosedaček podle toho, jaký typ autosedačky máte (City Select Lux se dodává s jedním).

Krok 3. Ty zacvaknou na místo vedle sebe v horní části rámu, což umožní stabilitu při připevnění. Při cestování během prvních několika týdnů po narození dítěte mám rád držení svého syna blízko, i když nespí, což dělá tuto možnost perfektní, protože nemusím ho probouzet jen proto, abych ho přenesl do kočárku.

Jak odstranit staré skvrny od moči na kočárku

Vyjměte matraci z rámu kočárku tak, že ji zvednete nahoru a na místo. Pokud používáte prostěradlo, nejprve jej odstraňte, než přistoupíte k dalším krokům, ale pokud ne, jednoduše se zvedněte přímo na matraci a držte se na jedné straně, aby nedošlo k pádu nebo zničení částí pod ní (pokud k tomu dojde, podívejte se na níže).

Naplňte si vanu teplou vodou pro namáčení plus dvě polévkové lžíce jedlé sody na galon vody použité k efektivnějšímu odbourávání skvrn při zpracování do pastovité konzistence, po které můžete nanášet přímo na obarvené místo. Nechte namočit, dokud již nebude bublat, poté nechte úplně zaschnout (může trvat přes noc v závislosti na velikosti a závažnosti) – po zaschnutí setřete zbytky nečistot zanechané suchým ručníkem.

Jaký je rozdíl mezi city select a Lux bassinet?

City Select Bassinets jsou o něco větší, aby poskytly více prostoru, zejména pokud používáte dva. To také znamená, že zablokují nadřazenou konzolu, kterou lze použít jako úložiště, ale je to omezené kvůli jejich velikosti. Naštěstí mi to nepřišlo moc užitečné, ale můj manžel má rád, když tam má další prostor pro své věci nebo pro sebe, když vyndá dítě z autosedačky.

Mezitím jsme si s menší stopou než ostatní modely v našem seznamu všimli, jak lépe vyhovoval model Lux, aby rodiče mohli používat oba zahrnuté adaptéry, aniž by blokovali jakékoli funkce nebo funkce vůbec! A konečně, i když nebyl Lux ideální pro přespání přes noc prvních pár týdnů po porodu, Lux získal nejlepší skóre pro náš seznam s o něco více než pěti liber podpory hmotnosti a spoustou prostoru pro práci!

Jaké jsou výhody, když máte kočárek?

Jednou z výhod tohoto typu povlečení je, že se rodiče nemusí starat o to, že by s kojenci usnuli na gaučích, židlích, lehátkách a jiných površích, kde by se na ně v režimu hlubokého spánku snadno převalili.

t také chrání malé děti před domácími mazlíčky, které se mohou potulovat v nočních hodinách, kdy jsou všichni doma, ale tvrdě spí! S těmito možnostmi není důvod nemít v prvních měsících doma kočárek.

Jaké jsou dobré značky kočárků?

Mezi některé dobré značky kočárků patří city select od Baby Jogger, BOB Revolution Flex Stroller, Graco Fastaction Fold Jogger Click Connect Travel System, Combi Shuttle 32 Travel system v barvě Espresso/Grey. Můžete také zvážit typ deštníku, pokud se obáváte, že je příliš objemný- pohybují se od 30 do 100 USD v závislosti na značce a funkcích.

Jak najdu dobrou dětskou bránu?

Skvělý způsob, jak najít kvalitní bezpečnostní bránu pro děti, je podívat se na online recenze z webů jako Amazon, Diapers.com, Babies ‘R’ Us. Další věc, kterou můžete zkontrolovat, je snadný způsob, jak zjistit, zda má společnost v posledních letech nějaké problémy se svými produkty! Vyzvednutí jednoho offline je také bezpečná sázka- jen se ujistěte, že odpovídá šířce zárubně, než se s ním vydáte domů!

Jak často byste měli prát dětské prostěradlo?

Stejně jako u všech věcí se doporučuje dodržovat pokyny pro praní na vaší sadě prostěradel, které se budou lišit v závislosti na typu tkaniny a značce. Většina výrobců doporučuje prát alespoň jednou týdně, aby byla hladina bakterií nízká.

Můžete také zkusit otočit knoflíkem zámku ve směru hodinových ručiček a přitom jednou rukou jemně tlačit dolů k zemi v úhlu, který vám umožní přístup pod oba zámky současně a poté uvolnit tlak.

Jak otočíte městský basinet?

Otočení městského kočárku je velmi jednoduché a lze jej provést během několika sekund. Jediné, co musíte udělat, je odepnout látku ze všech čtyř stran rámu, otočit ji tak, aby strana podložky matrace byla nahoře, a podle potřeby ji znovu připevnit!