Jak připojit adaptér autosedačky k Quinny Zapp Xtra

Quinny Zapp Xtra je oblíbený kočárek. Jedinou nevýhodou je, že připojení adaptéru do autosedačky může být obtížné. V tomto blogovém příspěvku vám ukážeme, jak připojit adaptér do autosedačky, a poté poskytneme několik tipů, jak jej používat s Quinny Zapp Xtra.

Kroky k připojení adaptéru do autosedačky k Quinny Zapp Xtra

Krok 1. Sestavte adaptér do autosedačky a připevněte jej k Quinny Zapp Xtra. Ujistěte se, že máte všechny díly potřebné k připevnění autosedačky, včetně ramenních popruhů, hrudních spon, konektorů LATCH.

Pokud používáte dětskou sedačku, úhel by měl být přibližně 45 stupňů od vodorovné polohy (na většině rukojetí kočárku je to zhruba polovina). Ve spodní části tohoto příspěvku se zobrazí obrázky, abyste viděli, co tím myslíme.*

Krok 2. Nejprve sundejte bezpečnostní pásy nebo postroje na zadní straně autosedačky dítěte, aby byly v bezpečí, když jsou připoutány do adaptéru. Dále položte obě ramena a poté jeden klip za hlavu, jak je znázorněno níže:

Ramenní popruhy by měly být provlečeny postrojem autosedačky. Hrudní spona by měla přes jejich hrudník a pod obě paže, jak je znázorněno níže:*

Krok 3. Nasaďte konektory LATCH na kočárek tak, aby směřovaly ven, a poté je zasuňte do sebe.

Navlékněte jeden ze dvou ramenních popruhů na kovový háček, poté jej uchopte rukou a připevněte k očku na konektoru adaptéru. Opakujte pro druhý popruh přicházející z opačné strany autosedačky nebo dítěte, podle toho, co je snazší (pro rodiče s levou rukou začněte s pravou stranou; naopak).

Krok 4. V případě potřeby přitlačte všechny klipy k sobě, abyste vše pevně zajistili, když naložíte dítě! Tento krok lze použít také zajištěním popruhů k opasku vašeho kočárku.

Krok 5. Umístěte autosedačku podle potřeby pro nakládání, poté jednou rukou na každý popruh – obvykle levou rukou nad pravou – zatáhněte rovnoměrně a pevně, dokud neucítíte odpor z obou stran konektoru adaptéru.

Krok 6. Otočte se zpět k držadlům v tlačné poloze, přičemž stále rovnoměrně zatahujte za oba ramenní popruhy, dokud nebudou přiléhat k hrudníku a podpaží, a pevně je zajistěte otáčením o 360 stupňů proti směru hodinových ručiček.*

Poznámka: Tím se systém LATCH uzamkne, takže jej nelze náhodně odpojit nebo uvolnit během používání.

Jaké autosedačky jsou kompatibilní s Quinny Zapp?

Quinny Zapp Xtra je kompatibilní s jakoukoli autosedačkou, která používá systém LATCH, včetně:

Série Graco Snugride 30

Řada Chicco Keyfit Caddy nebo Fit (těsné kliknutí)

Clek Foonf a BOB Revolution SE

Evenflo Embrace DLX

Poznámka: Tyto univerzální adaptéry do autosedačky nejsou součástí nákupu Quinny Zapp. Lze je zakoupit samostatně za příplatek. Mohou fungovat i jiná sedadla, ale Baby Jogger je nemůže potvrdit, aby pasovala na tento konkrétní model kočárku.

Pokyny k instalaci jakéhokoli jiného typu adaptéru autosedačky na Quinny Zapp Xtra najdete v uživatelské příručce.

Jak odstranit sedadlo na Quinny Zapp Flexx

Chcete -li sedadlo sejmout, stiskněte obě uvolňovací tlačítka a uvolněte je. Poté se budete moci zvednout na jedné straně autosedačky (strana se dvěma popruhy) a uvolnit ji ze stejných dvou popruhů.

Druhý popruh není k ničemu připevněn, takže jej nechte volně viset při práci. Jakmile se uvolníte ze všech tří bodů, posuňte nebo sklopte autosedačku ze své základny na rovný povrch, jako je vaše podlaha nebo země, než se s instalací pohnete kupředu!

Jak sestavím Quinny Zapp Xtra?

Chcete -li sestavit Quinny Zapp Xtra, začněte sejmutím sedadla ze základny. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je následující: stiskněte obě uvolňovací tlačítka a uvolněte je; pak se budete moci nadzvednout na jedné straně autosedačky (strana se dvěma popruhy) a uvolnit ji ze stejných dvou popruhů.

Druhý popruh není k ničemu připevněn, takže jej nechte volně viset při práci – jakmile se uvolní ze všech tří bodů, posuňte nebo sklopte autosedačku ze své základny na rovný povrch, jako je vaše podlaha nebo země, než se s instalací pohnete vpřed!

Nyní můžete převrátit horní rám poskytnutý stisknutím dolů poblíž místa, kde mezi oběma konci nejsou žádné závěsy, dokud se neuvolní, a poté jej zatáhnout směrem k sobě.

Kolik stojí Quinny Zapp?

Quinny Zapp Xtra stojí 300,00 $.

Jak složíte Quinny Zapp Xtra 2?

Quinny Zapp Xtra lze snadno složit podle následujících kroků:

Vyhledejte tlačítka na obou stranách rámečku a současně je stiskněte. Jakmile to uděláte, kola se automaticky zablokují, takže si s tím zatím nedělejte starosti.

Dále zatlačte levou rukou na držadlo a pravou rukou vytáhněte zespodu dolů, abyste uvolnili pružinu, která drží vše pohromadě! Když skončíte, mělo by se to otevřít jako kouzlo.

pokud ne, zkontrolujte všechny tři body, kde jsou umístěny popruhy (jeden blízko každého konce a jeden uprostřed) jen pro případ, že by věci stále drželo nějaké napětí.