Jak připevníte krycí podložku Playpen? Nápady

Jak připevňujete krycí podložku ohrádky? Existuje několik způsobů, jak připevnit krycí podložku do ohrádky. Jedním ze způsobů je použití zavíracích špendlíků. Dalším způsobem je použití suchého zipu. Můžete také použít pásku nebo kravaty.

Ať už zvolíte jakýkoli způsob, ujistěte se, že je podložka bezpečně připevněna k ohrádce, aby ji vaše dítě nemohlo sejmout.

Při připevňování přikrývky nezapomeňte zastrčit všechny okraje, aby je vaše dítě nemohlo uvolnit a případně se zranit. Pokud jsou mezi ohrádkou a přikrývkou nějaké otvory, zajistěte je páskou nebo vázacími páskami. To pomůže udržet vaše dítě v bezpečí, když si hraje ve své ohrádce.

Ujistěte se, že pravidelně kontrolujete připevnění přikrývky vašeho dítěte k ohrádce. Pokud se uvolní, co nejdříve jej znovu připojte. To pomůže udržet vaše dítě v bezpečí, když si hraje.

Kdy je dítě příliš staré na ohrádku?

Panuje shoda v tom, že děti jsou příliš staré na ohrádky, když z nich mohou vylézt. Většina dětí začne projevovat zájem o útěk z ohrádky v době, kdy dosáhnou věku šesti měsíců.

Pokud je vaše dítě i po šesti měsících spokojeno s pobytem v ohrádce, můžete ji používat, dokud se nestane mobilní.

Jakmile vaše dítě začne lézt a/nebo chodit, je nejlepší odstranit ohrádku z jeho prostředí, protože by to mohlo vést k nebezpečným situacím. Při určování, zda je vaše dítě na ohrádku příliš staré, vždy používejte opatrnost a zdravý rozum. Jako vždy se poraďte se svým pediatrem, pokud máte nějaké obavy.

Je v pořádku nechat dítě v ohrádce?

Ano, je v pořádku nechat dítě v ohrádce. Mnoho rodičů se cítí nervózní z toho, že nemají neustále na dítě oči, a i když pro vás oba existuje mnoho výhod, když se budete moci soustředit na úkoly, které máte po ruce, aniž byste se cítili jako „chůva“; to NEZNAMENÁ, že vaše děťátko nepotřebuje lásku a pozornost!

Co doporučujeme udělat, je dávat pozor z dálky, dokud neusne, a pak se vrátit k jakémukoli úkolu, na kterém jste pracovali (nebo si v případě potřeby dát na chvíli volno).

Pokud se probudí, ujistěte se, že jim dáte dostatek hraček, aby se mohly bavit rozptýlením. Tímto způsobem každý dostane, co chce: máma dokončí svou práci a dítě dostane svou dávku pozornosti!

Jak přimět své dítě, aby zůstalo v ohrádce?

To je skvělá otázka. Existuje mnoho důvodů, proč vaše dítě nemusí chtít zůstat v ohrádce, ale je to docela jednoduché, když víte, co by mohlo způsobit, že se takto chová! Dovolte mi tedy, abych vám pomohl porozumět těmto problémům, abychom mohli společně pracovat na jejich řešení.

Za prvé, myslím, že vaším největším problémem by pravděpodobně bylo snažit se ho udržet uvnitř, když ještě není unavený. Ale pokud není připraven jít spát, není důvod, proč by měl mít problém zůstat v ohrádce, dokud nenastane čas na spánek, že?

Děti bohužel nevidí věci přesně jako my dospělí a někdy se nebudou řídit našimi pravidly, i když jsou jasně nastíněna (nebo v tomto případě jim ukázána). Pro miminka to prostě není tak jednoduché! Takže můj návrh je položit ho dostatečně brzy, aby byl připraven, než bude příliš pozdě.

Pak bych vám také doporučil, abyste s ním zkusili dát do ohrádky nějaké jeho oblíbené hračky a možná i jednu nebo dvě pohádky před spaním (pokud jsou to krátké příběhy!).

To by mu mohlo pomoci zabavit se, když se probudí dříve než obvykle, protože s největší pravděpodobností bude pro vaše dítě obtížné znovu usnout poté, co se neočekávaně probudí ze spánku.

Proč byste neměli používat ohrádku?

-Ohrádky mohou u dětí vyvolat pocit izolace a osamělosti.

-Miminka, která tráví čas v ohrádkách, mohou mít potíže se socializací s ostatními dětmi.

-Ohrádky mohou být také nebezpečné, protože děti mohou snadno uvíznout nebo se zranit.

-A konečně, ohrádky často nejsou nutné, protože existuje mnoho dalších bezpečných a zábavných způsobů, jak zabavit vaše dítě.

Jak změkčím matraci v dětské ohrádce?

Jedním ze způsobů, jak změkčit matraci do ohrádky, je přidat vypasované prostěradlo. To pomůže přidat na povrch nějaký polštář a pohodlí. Můžete také zkusit použít pěnovou podložku nebo dokonce starou přikrývku ke změkčení věcí. Ať už děláte cokoli, ujistěte se, že nezakrýváte větrací otvory na boční straně matrace, jinak by mohla být pro vašeho drobečka příliš horká.

Další věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že miminka dokážou své ohrádky rychle přerůst, takže ji možná budete potřebovat jen krátkou dobu. Jakmile se vaše dítě začne převalovat nebo tlačit na ruce a kolena, bude připraveno přejít do velké dětské postele. Do té doby si užijte sledování, jak si bezpečně a pohodlně hrají ve své ohrádce!