Jak připevnit mobilní telefony k ohrádce

Jak připevnit mobilní telefony k ohrádce? To je častá otázka novopečených rodičů. Sestavili jsme však tento návod krok za krokem, jak na to. Čtěte dál a podělte se o své myšlenky.

Prvním krokem je zajistit, abyste snadno dosáhli na oba konce tyče ohrádky, protože to usnadní bezpečné upnutí hračky na tyče.

Potom zarovnejte jeden konec šňůry s každou stranou, kde se setkávají dvě lamely, aby mezi nimi bylo asi pět palců.

Po zaháknutí těchto šňůr k sobě na jejich koncích pomocí plastových svorek nebo S-háčků je protáhněte otvory na opačných stranách hraček do postýlky vašeho dítěte, dokud nevyjdou zespodu a těsně nezapadnou do háčků, které najdete na obou horních kolejničkách.

Po připevnění zatáhněte pevně, ale jemně za obě strany mobilních telefonů, dokud nebudou spony bezpečně připevněny k vaší ohrádce.

Jak rozeberete balíček a hrajete na bassinet?

Kočárky Pack and play jsou vhodné pro cestování s dítětem, ale může být obtížné je rozebrat. Jak na to:

Nejprve odstraňte matraci a veškeré lůžkoviny.

Dále odšroubujte nohy z rámu. Na každé noze by měly být čtyři šrouby.

Po odstranění šroubů sejměte objektiv z rámu. Dávejte pozor, abyste neztratili žádné podložky nebo matice, které by se během tohoto procesu mohly uvolnit.

V jakém věku by dítě mělo používat ohrádku?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože záleží na individuálním dítěti a jeho potřebách. Některá miminka mohou být připravena na ohrádku ve věku šesti měsíců, zatímco jiná mohou být připravena až po dosažení jednoho roku.

Je důležité své dítě pozorovat a zjistit, co pro něj funguje nejlépe. Pokud se rozhodnete, že ohrádka je vhodná pro vaše děťátko, vyberte si vhodnou velikost – příliš malá nebo příliš velká mohou být nebezpečné.

Při používání ohrádky vždy hlídejte své miminko a nikdy je nenechávejte bez dozoru. Stejně jako u všech věcí souvisejících s rodičovstvím, pokud jde o rozhodování, zda je ohrádka pro vaše dítě vhodná, použijte svůj nejlepší úsudek.

Jak odstraníte dřímadlo z balíčku pro hraní?

Existuje několik způsobů, jak odstranit napper z pack n play. Jedním ze způsobů je zvednout zapínání z batohu tak, že jej uchopíte za látku a vytáhnete. Dalším způsobem je sevřít dvě boční chlopně napperu k sobě a poté jej vytáhnout z obalu.

Nakonec můžete také rozepnout kryt obalu pack ‚n‘ play a poté podložku vyjmout. Ať už zvolíte jakýkoli způsob, dbejte, abyste látku nijak neroztrhli nebo nepoškodili.

Pokud vaše dítě nějakou dobu používalo podložku jako „pack ‚n‘ play“, mohlo si vytvořit návyk hlubokého spánku, který je třeba přerušit. V tomto případě je nejlepší převést vaše dítě ze smečky a hry do postýlky. Tímto způsobem můžete začít s kratšími spánky a postupně je prodlužovat, jak plyne čas.

Jak v zimě uklízíte balíček a hrajete?

-Pack n plays se může časem pěkně zašpinit, zvláště pokud se hodně používají. V zimě, když je zima a sucho, se může nahromadit špína a prach. Zde je několik tipů, jak vyčistit batoh a hrát v zimě:

-Začněte tím, že vyjmete vše z balíčku a hrajte. To usnadní čištění všech povrchů.

-Pokud jsou na povrchu nahromaděné nečistoty nebo špína, setřete je vlhkým hadříkem. Dávejte pozor, abyste látku nenamočili, jinak by mohla začít hnít.

-Jakmile jsou všechny povrchy čisté, můžete je pořádně vysát. Ujistěte se, že se dostanete do všech rohů a štěrbin, abyste se zbavili všech přetrvávajících nečistot.

-Na povrchy můžete vždy použít dezinfekční ubrousky, zvláště pokud máte dítě, které je bude používat. Jsou bezpečné pro látkové materiály.

-Abyste se ujistili, že je váš balíček n play připraven na zimní uskladnění, nechte jej naposledy na slunci nebo v blízkosti topení, než vše odložíte. To by mělo pomoci zabít všechny další bakterie nebo zárodky, které zbyly po čištění.

Je špatné dát své dítě do ohrádky?

Ne, není špatné dát miminko do ohrádky. Když je dáte do kotce, získáte více svobody a času pro sebe, zatímco budou v bezpečí uvnitř svého prostoru.

Před umístěním dítěte do ohrádky byste však měli vědět o výhodách a nebezpečích spojených s tímto typem výrobku.

Pokud se to udělá správně, je použití ohrádky naprosto v pořádku, ale pokud nebudou dodržována určitá pravidla, mohou být nebezpečné pro malé děti, které si mohou hrát v jejich mezích.