Jak přimět hosta, aby se přihlásil do knihy pro miminko se slony na obálce

Jak přimět hosty, aby se zapsali do knihy pro miminko se slony na obálce? Pokud hledáte knihu pro přihlášení hostů pro miminko, možná budete chtít zvážit knihu se slony na obálce.

Sloni jsou v mnoha kulturách považováni za štěstí a jsou také velmi roztomilí. Tyto druhy knih můžete najít ve většině obchodů, které prodávají potřeby pro kojence.

Když najdete perfektní knihu, budete muset shromáždit nějaké zásoby. Budete potřebovat pera nebo tužky, které budou vaši hosté používat, a také budete potřebovat něco na psaní. Možná budete chtít použít černé nebo modré pero, aby se na stránkách dobře zobrazovalo.

Jakmile budete mít všechny své zásoby, budete se muset rozhodnout, kam chcete knihu umístit. Možná ho budete chtít položit na stůl poblíž vchodu na večírek, nebo ho můžete umístit někam, kde ho lidé uvidí, když jdou kolem.

Jakmile se rozhodnete, kam knihu umístit, budete muset začít s vytvářením přihlašovacího listu pro hosty. Šablony pro ně můžete najít online nebo si můžete vytvořit vlastní. Ujistěte se, že jste uvedli všechny potřebné informace, jako je jméno dítěte a datum sprchování.

Vaši hosté si pak budou moci projít a napsat svá jména vedle příslušného slona. Je to pro ně skvělý způsob, jak si připomenout svou návštěvu ve sprše, a po skončení večírku je to také roztomilá dekorace vašeho domova. Užijte si sprchu!

Které knihy jsou nejvhodnější pro kojence a batolata?

Pro kojence a batolata jsou nejvhodnější knihy, které jsou jednoduché, barevné a mají krátké věty. Některé příklady těchto typů knih zahrnují „Kočka v klobouku“, „Měsíce na dobrou noc“ a „Kde jsou ty divoké věci“. Tyto druhy knih pomohou rozvíjet ranou gramotnost vašeho dítěte.

Kromě toho, že jsou vhodné pro vývoj, je také důležité vybrat knihy, které se budou vašemu dítěti líbit. Pokud si nejste jisti, jaký typ knihy by vaše dítě chtělo, požádejte knihovníka nebo knihkupce o doporučení.

Čas od času je také dobré nechat dítě, aby si vybralo svou vlastní knihu. Tímto způsobem si můžete být jisti, že dítě čte materiál, který ho zajímá.

Jaké knihy bych měl číst svému 2letému dítěti?

Zde jsou některé z našich oblíbených:

– Kočka v klobouku od Dr. Seusse

– Goodnight Moon od Margaret Wise Brown

-The Very Hungry Caterpillar od Erica Carlea

-Udělejte cestu pro kachňata od Roberta McCloskeyho

-Chicka Chicka Boom Boom od Billa Martina Jr. a Johna Archambaulta

– The Snowy Day od Ezry Jacka Keatse

– Manšestr od Dona Freemana

-Where the Wild Things Are od Maurice Sendaka

-Olívie

To vše jsou skvělé volby! Jaké další knihy milují vaše děti? Podělte se s námi v komentářích níže!

Mezi další oblíbené možnosti patří Gruffalo, Jdeme na lov medvěda, Tygr, který přišel na čaj a Pokoj na koštěti. Jaké jsou oblíbené položky vašeho dítěte? Dejte nám vědět v komentářích!

Jakou knížku jste jako dítě ráda četla? Rádi bychom od vás slyšeli v komentářích níže!

Doufám, že vám to dá nějaké nápady, jaké knihy číst svému dvouletému dítěti. Pokud máte nějaké další návrhy, podělte se o ně s námi v komentářích níže. Díky za přečtení a šťastné rodičovství!

Jsou knihy o nástěnkách lepší pro děti?

To je otázka, kterou si klade mnoho rodičů. Odpověď však nemusí být tak jednoduchá, jak si myslíte. Ve skutečnosti existuje několik faktorů, které je třeba vzít v úvahu, když se rozhodujete, zda jsou nebo nejsou deskové knihy pro vaše dítě vhodné.

Jedním z faktorů, který je třeba vzít v úvahu, je věk vašeho dítěte. Pokud je vašemu dítěti méně než šest měsíců, nemusí být schopno uchopit brožovanou knihu nebo správně otáčet stránky.

Naproti tomu desková knížka se bude vašemu miminku mnohem snadněji držet a manipulovat s ní. Navíc je u tlustých stránek deskové knihy menší pravděpodobnost roztržení než u tenkých stránek brožované knihy.

Dalším faktorem, který je třeba zvážit, je typ materiálu, který chcete, aby vaše dítě četlo. Palubní knihy jsou obvykle vyrobeny z lepenky nebo silného papíru, zatímco brožované knihy jsou vyrobeny z tenkého papíru.

Pokud chcete, aby vaše miminko četlo knihu, která je speciálně navržena pro miminka, budete si muset vybrat deskovou knihu.

Nakonec zvažte, jak často plánujete svému dítěti číst. Deskové knihy nejsou tak přenosné jako brožované knihy, takže pokud plánujete vzít své dítě s sebou všude, kam jdete, možná budete chtít zůstat u brožované knihy. Pokud však plánujete číst svému dítěti převážně doma, pak by byla lepší varianta desková kniha.