Jak převést obrysový kočárek na kočárek

Tento blogový příspěvek bude diskutovat o tom, jak převést obrysový kočárek na kočárek. Systém obrysových kočárků je neuvěřitelně luxusní kočárek.

Kočárek je skutečným produktem typu vše v jednom. Přechod z dětského autosedačky na kočárek nebyl nikdy snazší díky neuvěřitelnému designu, který používá jeden kus buď jako nosič autosedačky, nebo jako kočárek se snadným zvednutím rámu.

Není třeba kupovat další vybavení, jako je kočárek (který je obvykle dodáván s jinými kočárky), protože sedadlo se promění v korbičku – je tak všestranné a pohodlné!

Kroky, jak převést obrysový kočárek na kočárek

Bassinet rychle přemění váš kočárek Contours na kočárek s lehkým povrchem pro dítě. Jednoduše připevněte kočárek k adaptéru na kočárek (součástí kočárku) a v případě potřeby přidejte pláštěnku.

Krok 1: Sestavení korbičky

Krok 2: Připevnění vrchlíku

Krok 3: Vložení podložky na matraci

Krok 4: Nasazení krytu zavazadlového prostoru

Krok 5: Připevnění korbičky na kočárek

Kočárek lze použít jako samostatný prostor na spaní. Odnímatelná podložka má prošívaný kryt, který vašemu malému poskytne pohodlí, když jste mimo domov. Pohodlný kočárek je k dispozici jako spací prostor vhodný pro noc nebo pro chvíle, kdy potřebujete ven a ven.

Jak se starat o přepravku

Potah matrace

  • Praní pouze v ruce, v případě potřeby používejte pouze nechlorová bělidla.
  • Suchá čára.
  • Teplé železo podle potřeby.

Vnitřní vložka

  • Praní pouze v ruce, v případě potřeby používejte pouze nechlorová bělidla.
  • Suchá čára.

Rám korby, baldachýn a kryt zavazadlového prostoru

  • Očistěte vlhkým hadříkem a otřete dosucha.

Kdy potřebujete kočárek?

Dětské kočárky mohou být skutečným zachráncem života a jsou obvykle docela dostupné. Je to jen jedno z chytrých zařízení, která mohou rodiče použít ke zlepšení kvality svého života během prvních dnů nebo týdnů s novorozencem.

I když děti ještě nemusí být připraveny k tomu, aby byly ponechány samy, zvláště pokud jsou předčasné, kočárky jsou často stále velmi přenosné a většina rodičů je snadno přenáší z místnosti do místnosti podle potřeby, aniž by probudila své drahé dítě předčasně.

Mít dítě v těchto raných letech poblíž je nejen pohodlné, ale také vytváří silné pouto mezi rodiči a jejich dětmi. Těsná blízkost umožňuje dětem cítit podporu a bezpečí, protože chápou, že toto nové prostředí je pro ně to pravé, aniž by byla ohrožena bezpečnost.

Co dělat, když vaše dítě nespí v kočárku

Ať už je to uprostřed dne nebo uprostřed noci, není nic sladšího než spící dítě. Tuláci, jejich malé zvuky a – možná nejdůležitější – možnost pro rodiče, aby si trochu pospali. Nic nemůže být lepší.

Příčiny

#1. Pokud zjistíte, že vaše dítě v kočárku nespí dobře, můžete se s ním zeptat, jestli nemá hlad. Možná bude nutné je krmit častěji, zejména v období růstu a klastrového krmení.

#2. Vaše dítě má špinavou plenku. Bez ohledu na to, jak může být dítě unavené, nebude moci klidně spát, pokud mu bude nepříjemné. Proto je důležité, abyste se o problém postarali, než přijde spánek – jinak bude vaše dítě trpět déle, než je nutné.

Vaše dítě je příliš horké nebo studené. Upravte pokojovou teplotu podle temperamentu vašeho dítěte. Umístěte dítě v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů, pokud jsou na teplo velmi citlivé.

Jak dlouho se doporučuje, aby dítě spalo v kočárku?

Většina kočárků je navržena pro spaní kojenců, ale obecně řečeno, pojmou až šest měsíců věku, když už dítě není dostatečně malé, aby se do něj vešlo. Mnoho rodičů zjišťuje, že je v pořádku nechat své mladší děti zůstat v tomto prostředí o něco déle, pokud nejsou na svůj věk velké.

Může dítě spát v koši, když se převrhne?

Kočárek lze použít pro děti do dvou měsíců. Pro jistotu je nejlepší, když v tu dobu začnete své dítě převádět do postýlky nebo ohrádky.

Je také důležité si uvědomit, že poté, co děti dosáhnou věku čtyř měsíců, nebudou vědět, jak se převrátit, a nemusí mít dost síly v krčních svalech, aby si chránily hlavu. Možná také nevědí, jak se posadit, což způsobuje další rizikový faktor, pokud jde o používání kočárku.

Může novorozenec jít rovnou do postýlky?

Je v pořádku dát dítě po narození přímo do postýlky, a to je pravděpodobně to, co nakonec uděláš. Spousta rodičů prostě dala svého novorozence rovnou do postýlky. Pokud plánujete spát se svým dítětem po určitou dobu před přechodem na postýlku (umožnit jim být blízko při kojení nebo uklidnění), pořiďte si místo toho kočárek pro tento konkrétní účel.