Jak převést dítě z nakloněného kočárku na postýlku

Jak se dítě blíží ke spánku přes noc, bude potřebovat méně spánku v nakloněném kočárku a více odpočinku ve své postýlce.

Začněte přecházet s dítětem tím, že položíte futonovou matraci na horní část skloněné podlahy pražce, aby při umístění dítěte do něj nebyla tak prudce šikmá. Postupně tuto postel postupně snižujte, dokud nedosáhne nejnižší úrovně sklonu ve věku přibližně čtyř měsíců.

Po pěti nebo šesti měsících sejměte z hlavy dítěte všechny ostatní polštáře a přitom mu v těchto raných dobách dovolte zdřímnout si, než se bez pomoci převrátí ze zad. Proces přechodu by neměl trvat déle než dva týdny, pokud se provádí důsledně každý den hodinu nebo dva každý den.

Jaký je rozdíl mezi režimem Bassinet a režimem Playard?

V režimu kočárku lze tento výrobek použít pro kojence od narození do 21 liber s jemně polstrovaným spacím náklonem, který má dva nastavitelné úhly spaní – jedna rovná poloha, která umožňuje vašemu dítěti pohodlně spát na zádech, a další nakloněná poloha, která pomáhá snížit příznaky refluxu udržováním žaludku dítěte dole.

V režimu Playard se jednoduše stane uzavřenou oblastí, kam můžete své dítě bezpečně umístit, aniž byste ho museli převalovat na hračky nebo jiné předměty v dosahu dítěte. Tato funkce je skvělá pro použití v malých prostorách, jako jsou byty nebo byty, kde se větší produkty nemusí dobře hodit kvůli omezenému prostoru.

Jako hrací dvůr, kočárek a vše v jednom pražci je to extrémně všestranný produkt, který vám umožní mít dítě na dosah ruky a přitom vytvářet ten bezpečný pocit domova.

Jak složíte společný spací koš na dosah ruky?

Nejprve rozložte spánek tak, aby byl plochý. Poté vezměte dva protilehlé rohy a spojte je dohromady a vytvořte trojúhelník s jedním rohem vaší matrace pack n play, který je stále viditelný v horním bodě trojúhelníku. Zajistěte tyto skládané rohy jejich zajištěním na místě. Tento záhyb opakujte na všech čtyřech stranách, dokud nebude společný spánek úplně složený.

Jak odstranit skvrnu z pěnové matrace?

Odstraňovače skvrn se používají k odstranění skvrny nanesením na obarvené místo. Nechejte několik minut působit, poté opláchněte vlažnou vodou a osušte je čistým hadříkem nebo hedvábným papírem. Nepoužívejte horkou vodu, protože by to mohlo poškodit pěnové podložky vaší matrace.

Po vyčištění matraci z pěnového kočárku důkladně vysušte, protože vlhkost může podporovat růst plísní, což je pro děti škodlivé, zvláště pokud jsou mladší šesti měsíců.

Jaké jsou výhody společného spaní?

Termín „společné spaní“ jednoduše znamená sdílení prostoru pro spánek s dítětem, ať už ve stejné místnosti/posteli nebo dokonce v různých místnostech, ale v blízkosti (tj. Kontakt se stěnou).

Kde najdu rozměry svého kočárku?

Vedle matrace a níže, kde vaše dítě spí poblíž nebo pod odnímatelným prostěradlem, najdete malou papírovou visačku s rozměry.

Vezměte prosím na vědomí, že to není pro všechny modely/výrobce, ale spíše mnoho z nich nabízí takové informace na svých webových stránkách. I když jsem mohl použít pouze měření z mého vlastního modelu (Delta Children Eclipse Collection Bassinet), zde je několik obecných pokynů při pohledu na jiné značky:

Většina postelí pro batolata v plné velikosti má rozměry 28 x 52 palců x 29 palců. Lze je použít ve standardních postýlkách, takže si pamatujte, že nejsou přesné, protože se mohou mírně lišit v závislosti na tloušťce vaší konkrétní matrace. Pokud ji používáte na dosah paže spoluspánek pak podle toho také změřte!

Basinety plné velikosti jsou obvykle kolem 24 „x 34“. – Hřiště v plné velikosti jsou obvykle větší, přičemž nejoblíbenější značky mají šířku 36 palců x 52 palců nebo 38,75 palců

Postýlky v plné velikosti mají obvykle velikost 52 x 28 palců. V závislosti na tom, kde nakupujete, to samozřejmě může být různé. Pamatujte, že čím větší produkt, tím těžší bude pravděpodobně projít dveřmi!

Mohu cestovat se svým kočárkem?

Ano, po instalaci do buď kočárku UPPABaby G-Luxe VX (který má nejnovější verzi nastavitelných řídítek) nebo do jakéhokoli modelu včetně VISTA/Cruz/MESA, pak ano, určitě je můžete vzít s sebou i na výlety, jako je návštěva u babičky nebo za letu.

Polyuretanový stojan na kočárek: Co to je?

Vyjímatelný koš v plné velikosti je kočárek, který byl navržen s ohledem na přenositelnost a všestrannost. Je vyroben z pevných materiálů, rychle se skládá do snadno přenosné velikosti, váží pouhých 15 liber nebo méně – v závislosti na zvoleném modelu!

Jeho nastavitelná řídítka umožňují dvěma rodičům snadno zvednout tento lehký kočárek, protože je přístupný z obou stran jednotky, takže se nikdo nemusí trapně natahovat po vašem dítěti, když ho přenáší sem a tam mezi sebou, což je ideální, pokud mít více než jedno dítě, které potřebuje péči v různých časech po celý den.

Některé modely jsou také standardně dodávány s kolečky, díky nimž je transport v těchto raných dobách ještě snazší, než bude vaše malá dobře chodit, ale děti nemají vždy rády spánek v těchto kočárcích, takže možná budete chtít zvážit alternativní možnost spánku vašeho dítěte.