Jak přeměnit ohrádku na postel

V tomto videu se dozvíte, jak přeměnit ohrádku na postel. Probrali jsme také další aspekty ohrádky, které vás budou zajímat.

Postup přeměny ohrádky na postel

#1 – Chcete-li z ohrádky vytvořit postel, budete muset odstranit boční panely a dno.

#2 – Dále uřízněte dva kusy překližky, které mají stejnou velikost jako vnitřek vaší ohrádky.

#3 – Přišroubujte překližku k rámu ohrádky pomocí vrutů do dřeva.

#4 – Poté nařežte čtyři kusy řeziva, z nichž každý je dlouhý 24 palců.

#5 – Vyvrtejte otvory na každém konci řeziva a přišroubujte jej na místo na překližce, kterou jste právě nainstalovali.

#6 – Nakonec navrch položte matraci a máte hotovo!

Jak zamknout strany ohrádky

Existuje několik způsobů, jak uzamknout strany ohrádky. Jedním ze způsobů je použití bungee šňůry nebo jiného typu popruhu. Dalším způsobem je použití svorek nebo klipů, které se přichytí k síťovanému materiálu po stranách ohrádky.

Ať už zvolíte kteroukoli metodu, ujistěte se, že je bezpečná a neuvolní se. To pomůže udržet vaše dítě v bezpečí při hraní v ohrádce.

Další věc, kterou je třeba mít na paměti při používání ohrádky, je, že by měla být umístěna v oblasti, kde nehrozí žádné nebezpečí.

Ujistěte se, že v blízkosti nejsou žádné ostré předměty nebo nábytek, které by mohly vaše dítě zranit, pokud by z ohrádky vypadlo. Zvažte také umístění ohrádky do místnosti s dvířky, které lze zavřít, abyste na své dítě měli během hry stále pozor.

Jak dlouho mohou děti spát v ohrádkách?

Mnoho rodičů se ptá, zda mohou děti spát v ohrádkách, jak dlouho je příliš dlouho? AAP doporučuje, aby miminka byla poprvé uložena do postele až hodinu poté, co usnula a vyjmuta z postýlky nebo ohrádky.

Všechna kojenci a batolata potřebují hodně kvalitního spánku – alespoň 12 hodin denně – ale někdy pečovatelé zapomínají, kolik toho jejich tělíčka potřebují.

Může 2leté dítě spát v ohrádce?

Na tuto otázku neexistuje definitivní odpověď, protože bude záviset na individuálních potřebách a preferencích dítěte. Někteří rodiče mohou zjistit, že jejich dvouleté dítě může pohodlně spát v ohrádce, zatímco jiní se mohou rozhodnout, že jejich dítě je v tuto chvíli příliš staré.

Nakonec je na rodičích, aby rozhodli, co je pro ně a jejich rodiny nejlepší. Pokud uvažujete o použití ohrádky, která by vašemu dvouletému dítěti pomohla ke klidnějšímu spánku, zde je několik tipů, které je třeba mít na paměti:

Ujistěte se, že je ohrádka pohodlná a bezpečná. Vyberte si model s měkkými stranami a pevnou základnou, aby vaše dítě nevypadlo nebo se nezranilo, pokud se náhodou v noci probudí.

Ujistěte se, že ohrádka je v tiché a tmavé komoře. To pomůže vašemu dítěti uvolnit se a snáze usnout.

Nepoužívejte ohrádku jako nástroj pro trestání. Pokud si to vaše dítě spojí s negativními emocemi, může se začít vyhýbat spánku v něm úplně.

Pokud se rozhodnete, že ohrádka je pro vaši rodinu to pravé, určitě dejte bezpečnost na první místo a bavte se s ní! Vaše dvouleté dítě bude pravděpodobně rádo trávit čas ve svém vlastním malém prostoru, kde může bezpečně prozkoumávat a bez přerušení zdřímnout.

Může dítě spát ve smečce a neustále si hrát?

Dítě může spát ve smečce a hrát si celou dobu, pokud je mu to pohodlné. Některá miminka jsou zavinována ráda a některá ne, proto je důležité miminko sledovat a zjistit, co preferuje. Pokud vaše děťátko dobře spí v balení n play, není důvod ho přestat používat. Jen se ujistěte, že je z něj přesunete, jakmile se začnou převalovat nebo vylézat.

Pack n plays jsou také skvělé, když potřebujete dávat pozor na své dítě, zatímco vy děláte něco jiného. Když pracujete nebo se díváte na televizi, můžete si balíček nastavit a hrát ve vaší blízkosti a vědět, že vaše dítě je v bezpečí a zdravé. Jen dávejte pozor, aby se nedostaly příliš blízko k okraji balíčku, aby nevypadly.

Během používání Pack N Play na dítě dohlédněte a také se ujistěte, že je dítě vždy na dosah. Pokud děláte něco jiného, ​​ale chcete mít možnost se na své děťátko dívat a kontrolovat, pak riskujte, že je vložíte do Pack N Play, který má z bezpečnostních důvodů bočnice nebo tyče.

Tento produkt můžete snadno umístit vedle místa, kde sedíte, bez přílišných starostí. Pokud je umístěn dostatečně blízko, abyste viděli, zda se dítě nezačne pohybovat více než normálně, což by mohlo vést k tomu, že spadne ze strany nebo náhodně vyleze, protože děti milují objevování!

Dítě by nikdy nemělo spát samo v Pack N Play. Pokud nemůžete být se svým dítětem ve stejné místnosti, měli byste je dát do postýlky. Pack N Play je určen pouze pro dočasné spaní.