Jak předělat Chicco Pack N Play do ohrádky

V této příručce se naučíte, jak udělat z Chicco pack n play ohrádku. Kroky jsou snadné a jednoduché.

Kroky, jakjak udělat z Chicco pack n play ohrádku

Krok 1. Při používání ohrádky Chicco je třeba si uvědomit, že pokyny pro nastavení nejsou v angličtině. Poskytují však obrázky, které to dost usnadňují. Prvním krokem je připojení nohou a jejich připevnění k podlaze kotce.

Poté musíte do každého rohu zasunout čtyři šrouby a utáhnout imbusovým klíčem (je součástí dodávky). Poté připojíte jednu malou část na každou stranu v tomto okamžiku, abyste spojili dvě strany vašeho čtvercového pera.

Po sestavení umístěte podložku kolem horního obvodu do oblasti matrace, ale ujistěte se, že mezi podložkou/stěnami a stěnami nejsou žádné mezery. v případě potřeby zajistěte pod spodní lištou utažením nebo vložením plastových spon. Opakujte pro další tři rohy a dávejte pozor, abyste si nikdy nepřiskřípli prsty.

Sestavte síťové panely a umístěte je na podlahu kotce, vložte plastové kotvy do každého rohu a ujistěte se, že jsou zajištěné otočením proti směru hodinových ručiček, než je zcela zatlačíte (zde také pozor na prsty).

Umístěte podložku na matraci přes spodní kolejnici a podle potřeby ji utáhněte, aby se neshlukovala pod podložkou, nebo použijte pásky na suchý zip, pokud jsou k dispozici spolu s jinými díly během procesu montáže. Měla by vám zůstat hranatá ohrádka, která je připravena pro miminko!

Tento Chicco pack n’play může také sloužit jako cestovní postýlka, pokud rádi cestujete často mimo domov…jen se ujistěte, že mezi Twall & podložku při vkládání do tašky, protože by to mohlo představovat riziko udušení.

Jak vyčistit balíček a hrát v zimě

Zima je drsná pro váš balíček i hraní. Nahromaděné nečistoty, prach a špína mohou ztěžovat udržování všech součástí v čistotě. S trochou úsilí však můžete snadno získat ten původní pohled zpět v žádném okamžiku. Zde je několik tipů na úklid po zimě:

-Začněme jednoduchou opravou kolem domu – stačí vysát! Použijte jakýkoli běžný vzpřímený nebo dokonce ruční vysavač k vysání všech uvolněných částic nečistot nebo nečistot ze štěrbin v rámu jednotky.

Tento proces shledáte zvláště užitečným při odstraňování zbytků drobků z dětských přesnídávek před spaním…

Kempingové vybavení může být voděodolné, ale nezbytně vodotěsné, takže při stavění stanu vždy dodržujte náležitá opatření. Vlhkost a vlhko v zimě v mnoha případech stačí k tomu, abyste v chladných měsících museli provádět nějakou údržbu zařízení…

Co nejdříve po použití otřete přenosný gril teplou vodou a mýdlem nebo jiným čisticím roztokem. Pokud jsou uvnitř prasklin a štěrbin uvízlé částice jídla, použijte drátěný kartáč spolu s horkou vodou k jejich úplnému odstranění, než je uložíte do příštího jara.

Než vše zabalíte zpět do původní krabice, ujistěte se, že jsou zahrnuty všechny požadované součásti, jako jsou baterie (pokud jsou vyžadovány), dálkové ovladače atd. To zajistí, že se nic neztratí! Upřednostněte, které kusy je třeba zabalit jako první, aby se nepoškodily procesem přemisťování všeho ostatního.

Každá položka byla zabalena bezpečně a bezpečně? Dobrý! Nyní je čas se ujistit, že jsou všechny krabice pevně uzavřeny, zřetelně označeny jejich obsahem (pokud je to možné) a zapečetěny balicí páskou/lepicí páskou nebo jakoukoli jinou formou lepidla…

Po uzavření každé krabice je naskládejte ke stěně někde u vás doma, kde o ně nezakopnou lidé ani domácí mazlíčci, dokud nebudete mít čas přijít na to, co se bude dít dál. Dávejte pozor, abyste navrch nepokládali nic příliš těžkého, protože by mohlo dojít k rozdrcení toho, co leží pod ním.

Jsou ohrádky bezpečné pro batolata?

Ano, ohrádky jsou pro batolata bezpečné. Bezpečnost ohrádky závisí na velikosti ohrádky a na tom, k čemu ji používáte. Největší nebezpečí u ohrádky spočívá v tom, že vaše dítě z ní může vylézt, pokud není uvnitř řádně připoutáno popruhem nebo sítí.

Pokud k tomu dojde, může dojít k vážnému zranění pádem na tvrdé povrchy, jako je beton nebo asfalt. A stejně jako ploty kolem bazénů, brány by měly být vždy zamčené, když jsou používány, aby děti neunikly ven, kde by mohly bez varování vjet do provozu.

Také nikdy nenechávejte v dosahu malé předměty – mince, gumy na tužky – protože je známo, že je děti spolknou a udusí se k smrti! Kvalitní výrobek tyto obavy vyřeší, takže si můžete být jisti bezpečností svého dítěte.

Vyprší platnost ohrádek?

Pokud jste sledovali dítě hrát si ve své ohrádce déle než pět minut, uvědomíte si, že ohrádka je velmi pevná. Dá se to ale používat i po letech? Odpověď se může lišit od osoby k osobě a situace od situace.

Obecně platí, že většina lidí, kteří se s touto otázkou setkají, se ptá, zda by měli zlikvidovat starou ohrádku svého dítěte, jakmile z ní vyroste, protože kromě dětské postýlky neexistují žádné jiné způsoby použití.

Tento myšlenkový proces podnítily informační kampaně o tom, jak nebezpečná jsou tato pera, když je používají bez dozoru dospělého. Podívejme se však blíže na to, co se děje uvnitř těchto dvou zdí, než se rozhodneme, zda je musíme sbalit nebo ne.