Jak prát dětský kočárek na běhání

Jak umýt běžecký kočárek Baby Trend? Existuje mnoho věcí, které byste měli udělat, jak umývat dětský trendový běžecký kočárek. Tento článek vás naučí prát běžecký kočárek Baby Trend v co nejlepším stavu.

Kroky při mytí dětského kočárku na běhání

Krok 1. Nejprve byste měli kočárek otřít vlhkým hadříkem. Můžete také získat trochu mýdla a vody k odstranění nečistot z povrchu běžeckého kočárku

Krok 2. Poté vyjměte všechny odnímatelné části, jako jsou šálky nebo hračky, aby se během procesu praní neztratily. Nyní pokračujte a opláchněte všechna špinavá místa teplou vodou pomocí rozprašovače

Krok 3. Jakmile je vše dobře opláchnuto, je čas na další kolo setření čistých povrchů vlhkými hadříky namočenými v roztoku mycího prostředku na nádobí. Horní kovovou rámovou oblast a kola je třeba před dalšími kroky pěkně vyčistit

Krok 4. Pomocí hadice nebo kbelíku naplněného horkou vodou z vodovodu ponořte potah sedla se špinavou tkaninou a nechte jej chvíli sedět, než kočárek opět složíte. Poté můžete také odstranit veškerou zbývající přebytečnou vodu z kovového rámu

Krok 5. Vezměte si štětec mýdlem na obou stranách jeho štětin, abyste vydrhli veškeré zbytky nečistot, které zde zůstaly, a poté vše ještě jednou opláchněte. Nyní vytáhněte suché hadry nebo ručníky, abyste se zbavili veškeré vlhkosti, abyste předešli problémům s formováním. Po dokončení pečlivě otřete všechny části, jako jsou rukojeti, klouby, kola atd., Nyní konečně uložte do dalšího použití!

Jak důkladně vyčistíte běžecký kočárek?

Běžecký kočárek je skvělý způsob, jak udržet vaše děti zábavné a zdravé při pochůzkách. Ale jak to důkladně vyčistit? Zjistit jak!

Krok 1. Začněte tím, že sejmete látkový potah ze sedadla, zvětšíte potah špinavé látkové sedačky a necháte ho chvíli sedět, než kočárek opět složíte.

Krok 2. Poté můžete také odstranit veškerou zbývající přebytečnou vodu z kovového rámu

Krok 3. Vezměte si štětec mýdlem na obou stranách jeho štětin, abyste vydrhli veškeré zbytky nečistot, které zde zůstaly, a poté vše ještě jednou opláchněte. Nyní vytáhněte suché hadry nebo ručníky, abyste se zbavili veškeré vlhkosti, abyste předešli problémům s formováním.

Jak otevřete běžecký kočárek Baby Trend?

Chcete -li otevřít běžecký kočárek Baby Trend, umístěte obě držadla na obě strany a poté zvedněte. Bude to těsné, takže k úplnému otevření budete možná muset použít určitou sílu.

Jaký je váhový limit?

K dispozici jsou tři různé modely s různými hmotnostními limity: Baby Jogger City Mini váží 11 liber bez dalšího příslušenství; 12 liber se sadou pro upevnění autosedačky nebo s oporou těla dítěte; 18 liber při použití všech dílů a příslušenství dohromady.

Baby Trend Expedition má také celkový hmotnostní limit 22 liber., Ale jeho maximální doporučené zatížení se liší v závislosti na tom, kolik dětí máte uvnitř na sobě najednou (maximální kapacita dvou jezdců) a také na tom, jak jsou jezdci těžcí.

Baby Trend Expedition Double váží 22 liber. Jeho maximální doporučená zátěž se liší podle toho, kolik dětí máte uvnitř najednou (maximální kapacita pro dva jezdce), a také podle toho, jak jsou jezdci těžcí.

Co mám dělat, když se mi kočárek převrací?

Díky nižší hmotnosti se ujistěte, že se vaše dětské trendové kolečko necítí, že by se mohlo převrhnout kvůli příliš velkému tlaku na obě strany z rozložení hmotnosti během zatáček nebo běžeckých pohybů.

Při tlačení dopředu rukama dávejte pozor, abyste se vyhnuli tomu, abyste na danou oblast rámu tlačili více, než je nutné. To pomůže zajistit správnou rovnováhu pro snadnější tlačení! Snažte se neběhat v kruzích příliš rychle, aby nedošlo k převrácení kočárku.

Tip: Někdy máte pocit, že se váš dětský trendový běžec převrátí, když se otočíte, ale pokud zůstanete klidní a pokusíte se nepanikařit, bude to v pořádku! Můžete také zkontrolovat, jak velký tlak na každé kolo vyvíjíte v zatáčkách tím, že budete držet ruku na jedné straně rámu, zatímco budete řídit druhým (totéž platí pro běhání).

Pokud se obě strany začnou cítit opravdu těžké nebo ztratí rovnováhu v důsledku toho, jak tvrdě tlačíte dolů, pak to znamená, že v této oblasti je příliš mnoho váhy, což by mohlo vést k převrácení, takže si pamatujte tuto zvláštní formu varovného opatření.

Jaký druh údržby potřebuji?

Dětský jogger by měl být otřen vlhkým hadříkem, ale neměl by být ponořen do vody a poté by měl uschnout, než jej znovu složíte a uložíte. To zahrnuje sundání kol a jejich sušení také (můžete použít vysoušeč vlasů nebo sušičku na nízkou teplotu).

Další věc, kterou byste mohli chtít udělat, je dát jí po umytí další vrstvu silikonového spreje, která pomůže chránit před jakýmkoli dalším opotřebením způsobeným tvorbou špíny při používání venku.

Také budete muset alespoň jednou za několik měsíců zkontrolovat, jak jsou všechny šrouby utažené, aby nedocházelo k chrastění uvolněných částí.