Jak pracovat pro dítě knihy

Jak pracovat pro knižní miminko? Nyní, když jste se rozhodli pracovat s knihou baby, dalším krokem je najít ten správný projekt pro vás.

Při hledání projektu je třeba mít na paměti několik věcí:

-Máte zájem pracovat na beletristickém nebo naučném projektu?

– S jakou věkovou skupinou máte zájem pracovat?

-Chcete pracovat na novém projektu nebo pomoci revidovat stávající?

Po zodpovězení těchto otázek bude snazší najít ten správný projekt pro vás. Zde je několik projektů, které by vás mohly zajímat:

Fiktivní projekty:

– Román střední třídy o dívce, která zjistí, že má magické schopnosti.

-Román pro mladé dospělé o chlapci, který je poslán do internátní školy pro duchy.

-Obrázková kniha o kočce, která si ráda hraje v dešti.

Naučné projekty:

-Životopis o Rosě Parksové.

-Historická kniha o americké revoluci.

– Kuchařka s recepty z celého světa.

Pokud máte zájem pracovat na novém projektu, můžete podat návrh na rezervaci miminka. Pokud máte zájem pomoci s revizí stávajícího projektu, kontaktujte prosím přímo autora.

Děkujeme, že uvažujete o spolupráci s knihou baby! Těšíme se, že se nám brzy ozvete.

Jaké knihy bych měl číst svému měsíčnímu dítěti?

s vaším dítětem a pomozte mu učit se. Zde je několik knih, které jsou ideální pro děti ve věku 0-12 měsíců:

The Very Hungry Caterpillar od Erica Carlea – Tato kniha je o housence, která jí a jí, dokud se nestane motýlem. Je to skvělá kniha, která děti naučí o potravinovém řetězci.

Goodnight Moon od Margaret Wise Brown – Tato kniha je o zajíčkovi, který říká dobrou noc všemu ve svém pokoji. Je to skvělá pohádka před spaním.

Where The Wild Things Are od Maurice Sendaka – Tato kniha je o chlapci, který je poslán do svého pokoje bez večeře a představuje si, jak se plaví na ostrov divokých věcí. Je to skvělý příběh o představivosti.

Kočka v klobouku od Dr. Seusse – Tato kniha je o kočce, která se objeví v domě, když jsou děti samy doma, a způsobí nejrůznější zmatky. Je to skvělý příběh, který učí děti zodpovědnosti.

Udělejte cestu pro kachňata od Roberta McCloskeyho – Tato kniha je o rodině kachen, která se přestěhuje do Bostonu a musí přejít rušnou ulici, aby se dostala do svého nového domova. Je to skvělá knížka, která děti naučí o dopravě.

To je jen několik z mnoha knih, které jsou ideální pro miminka! Čtení s dítětem je skvělý způsob, jak se s ním spojit a pomoci mu učit se. Nezapomeňte se podívat do místní knihovny nebo knihkupectví, kde najdete ještě další skvělé možnosti knih. Šťastné čtení!

Jak blahopřejete nastávající matce?

Existuje mnoho způsobů, jak poblahopřát nastávající matce, ale většina lidí se rozhodne poslat pohlednici nebo dárek. Mezi běžné dárky pro nastávající maminky patří květiny, dětské oblečení a dětské knihy.

Pokud chcete říct něco osobnějšího než „blahopřání“, možná budete chtít napsat na kartu zprávu, která vyjádří vaše nadšení z nového příchodu. Ať děláte cokoli, nezapomeňte vyjádřit svou radost a přání všeho nejlepšího pro budoucí matku!

Pokud hledáte dárek, který je jedinečný a nezapomenutelný, zvažte vytvoření vlastní knihy o těhotenství. Fotografie z ultrazvuku, zpravodajské články o těhotenství a další upomínkové předměty můžete sestavit do jednoho sentimentálního svazku. Bude to drahá památka pro novopečenou maminku a její miminko.

Bez ohledu na to, co děláte, nezapomeňte nastávající mamince srdečně poblahopřát! V tomto zvláštním čase ocení vaše milá slova a přání všeho dobrého.

Co říkáte při vítání dítěte?

Při vítání miminka na svět se dá říct tolik věcí, ale především chtějí rodiče vyjádřit lásku k novému přírůstku. Zde jsou některé z nejoblíbenějších věcí, které se říkají při vítání dítěte:

„Vítejte na světě! Jsme tak rádi, že jste tady.“

„Nemůžeme se dočkat, až budeme sledovat, jak rosteš a učíš se.“

„Jsi tak vzácný dar od Boha.“

„Milujeme tě z celého srdce.“

„Ať je tvůj život naplněn štěstím a radostí.“

Jak přivítáte na světě miminko?

Existuje tolik úžasných způsobů, jak přivítat miminko na svět. Jedním ze způsobů je uspořádat miminko a dát novým rodičům dárky, které jim pomohou na jejich nové cestě.

Dalším způsobem je uspořádat uvítací ceremoniál pro miminko, kam mohou přijít přátelé a rodina a oslavit příchod miminka. Můžete také připravit speciální jídlo nebo dort k této příležitosti. Ať děláte cokoli, nezapomeňte oslavit tuto šťastnou událost!

Jaké jsou vaše oblíbené způsoby přivítání miminka? Podělte se o ně v komentářích níže!

Co píšete do dětské knížky?

Jednou z nejdůležitějších věcí, které můžete pro své dítě udělat, je začít dětskou knížku. Tato kniha bude cennou památkou pro vaše dítě, až bude starší. Do své dětské knížky můžete zahrnout mnoho různých věcí, ale zde je několik nápadů, jak začít:

-Zaznamenejte informace o narození vašeho dítěte, včetně data, času a hmotnosti

-Zapište si své myšlenky a pocity ohledně toho, jak se stát rodičem

– Zachyťte fotografie svého dítěte během prvního roku života

-Zaznamenávejte milníky svého dítěte, jako je plazení, chůze a mluvení

-Zahrňte básně nebo citáty, které s vámi jako rodičem rezonují.