Jak poznám, jakou velikost těhotenského oblečení koupit? Přečti si tohle!

Jak poznám, jakou velikost těhotenského oblečení koupit? To je častá otázka, kterou si klade mnoho těhotných žen. V tomto článku však poskytneme podrobný návod, jak na to. Velikost těhotenského oblečení, které si koupíte, závisí na stylu a značce.

Obecně je dobré držet se velikostí, které se vejdou na vaše břicho (a boky), ale umožní vám trochu místa nahoře.

Pokud vám topy vždy připadají příliš přiléhavé nebo nezakrývají dostatečně oblast kolem vašeho výstřihu, zkuste topy zvýšit o velikost a přitom zůstaňte věrní velikosti vašich předtěhotenských kalhot.

Pamatujte: Nejde o nošení pytlovitých šatů! Chcete, aby věci byly pohodlné, proto hledejte styly navržené speciálně pro těhotné ženy, jako jsou empírové pasy a střihy do A, které mají tendenci zasahovat přímo pod místo, kde dítě roste, takže je nošení během těhotenství snazší než kdykoli předtím! A pamatujte: Nebojte se vyzkoušet mateřskou sekci v obchodě!

Jak si mohu během těhotenství zvětšit kalhoty?

Tipy, jak zvětšit kalhoty během těhotenství:

Těhotenství může vyvolat pocit, že si musíte koupit všechno nové oblečení. Možná budete chtít uvažovat o nákupu těhotenského pásu namísto nákupu větších oděvů.

Těhotenské pásy jsou navrženy tak, aby poskytovaly extra podporu a pomáhaly držet krok s nárůstem velikosti kolem břicha, aniž by způsobovaly nadměrné nepohodlí nebo štípání v jakémkoli místě během dne.

Některé ženy mohou zjistit, že nošení určitých typů vysokých podpatků, jako jsou klínky, zejména v kombinaci s vhodnými šaty nebo sukní, je po celých devět měsíců pohodlnější než chodit naboso nebo vyměnit ploché boty za plošší boty bez podpatku. pod nimi.

Z tohoto důvodu by bylo rozumné zvážit investici do nějakého podpůrného spodního prádla.

Co se stane, když před začátkem mateřské dovolené onemocním?

Pokud před začátkem mateřské dovolené onemocníte, žádná zákonná mateřská dovolená (SML) nebo dodatečná otcovská dovolená a výplata (APL+Pay), na kterou máte nastoupit, nezačne.

Když se vrátíte do práce, vaše SMP bude mít zpětné datum, takže pokud je to možné, vyplatí se co nejdříve kontaktovat svého zaměstnavatele.

Poté budete muset oznámit alespoň osm týdnů předem, kdy chcete, aby vám začalo období SMP, které by mělo odpovídat začátku vašeho APL/APL+.

Jedinou výjimkou by bylo, kdyby došlo k výjimečným okolnostem – například onemocnění obou rodičů nebo jeden z rodičů onemocněl během dvoutýdenní čekací doby po oznámení, kterou si sami určili.

Jak děláte své těhotenské fotky?

Nápady na těhotenské fotky: Těhotenské fotky jsou skvělým způsobem, jak zachytit rostoucí hrbolek před příchodem miminka. Můžete si je vzít kdykoli, ale nejlepší je to během druhého nebo třetího trimestru, kdy budete mít více energie a budete vypadat zdravěji s plnějšími vlasy a tónem pleti, což může vést k lepším snímkům.

Většina lidí se rozhodne pro focení svých mateřských portrétů v místním parku nebo zahradě kvůli přírodnímu prostředí, které poskytují, ale mohou fungovat i jiná místa, která vám připadají zvláštní!

Zkuste také přemýšlet mimo rámec – zkuste si uspořádat focení u vás doma, pokud to pro vás má smysl!

Můžete udělat mnoho různých póz v závislosti na tom, zda někdo chce upřímné záběry vs. pózuje atd. Buďte kreativní a pamatujte, že neexistuje správný nebo špatný způsob, jak fotit těhotenské fotky – jde o to, co se vám líbí a co je pro vás pohodlné!

Co je těhotenská sukně?

Těhotenská sukně je kratší sukně, kterou nosíte během těhotenství. Dá se nosit v kteroukoli denní i noční dobu, v závislosti na stylu a příležitosti. Těhotenský pas umožňuje pohodlnější nošení sukní během těhotenství tím, že přidává prostor pro vaše rostoucí bříško.

Dnes je k dispozici mnoho různých typů těhotenských pásů, které se liší úrovní pohodlí, snadností nošení, cenovou dostupností a odolností.

Při výběru značky, kterou si koupíte, byste měli vzít v úvahu, jaký typ vzhledu chcete, abyste se cítili sebejistě při nošení na veřejnosti! Pokud si ho plánujete vyrobit sami, existuje také několik skvělých návodů online!

Jak si vytvořím vlastní?

Existuje mnoho způsobů, jak vytvořit těhotenské pásy a všechny závisí na stylu, který chcete, na úrovni vašich dovedností a na tom, kolik peněz byste chtěli utratit. Prvním způsobem je šití sami ručně nebo na stroji, který vyžaduje určité znalosti šicích technik.

To může být časově náročné, ale umožní to větší flexibilitu při volbě designu, protože si můžete vybrat látku, z níž je vytvoříte. Další možností, pokud nešijete moc dobře, je nákup online od Etsy!

Je tam uvedeno mnoho skvělých obchodů, které vytvářejí krásné ručně vyráběné kousky, takže v závislosti na tom, jaký typ vzhledu chcete, by to mohla být další dobrá volba!

Dalším způsobem je použití patentní pásky místo elastického provlékání pouzdra nebo šití lemů, protože patentky se tak snadno nezlomí.