Jak požádat o podpis a odpovídající dárek v knize Baby Shower Book

Jak požádat o podpis a odpovídající dárek v knížce pro miminko? Pokud se registrujete na miminko a chcete, aby vám nastávající maminka podepsala knihu, existuje konkrétní způsob, jak žádost podat.

V části registru „zvláštní požadavky“ jednoduše napište: „Podepište mi, prosím, knihu o miminku.“ Čestný host bude přesně vědět, co má dělat!

Pokud navštěvujete miminko a chcete dát nastávající mamince něco speciálního, proč ji nepožádat, aby podepsala vaši kopii knihy o miminku?

Je to skvělý způsob, jak si tuto příležitost připomenout! Nezapomeňte do sekce „zvláštní požadavky“ ve svém registru zahrnout poznámku, která uvádí, že si přejete její podpis. Nastávající maminka bude milovat tuto jedinečnou památku!

Pokud jste nastávající maminka, nezapomeňte svým hostům podepsat kopie knihy o miminku! Je to krásný způsob, jak poděkovat, že jste přišli. Stačí zahrnout poznámku do sekce „zvláštní požadavky“ ve vašem registru s uvedením, že chcete, aby vaši kopii podepsali. Vaši hosté toto speciální gesto ocení!

Co píšete do sešitu pro miminko?

Pokud hledáte nápady, zde je několik věcí, které můžete zahrnout do svého zápisníku:

-Fotky budoucí maminky a jejího rostoucího bříška

– Ultrazvukové snímky

– Obrázky z miminka

– Karty a přání od přátel a rodiny

– Seznam předpokládaného data příchodu dítěte, jeho hmotnosti a délky

– Recepty nebo řemesla, které byly vyrobeny speciálně pro miminko

– Příběhy o nastávajících rodičích nebo jejich rodinách

Jakmile shromáždíte všechny své fotografie a vzpomínky, je čas začít kreativně se svým zápisníkem! Můžete se rozhodnout použít jednu z mnoha šablon dostupných online, nebo si vytvořit svůj návrh. Nezapomeňte přidat popisky a poznámky, které vám pomohou zapamatovat si vzpomínky, až se na ně později budete dívat.

– Přidejte název nebo téma do svého zápisníku a držte se ho v celé knize

– Použijte nálepky, razítka a ozdoby, abyste zdůraznili speciální fotografie nebo okamžiky v čase

-Ujistěte se, že každá stránka má nějaký druh dekorace, aby po zavření nevypadala jako další prázdný list papíru

Nejdůležitější není to, co je zahrnuto, ale spíše to, jak to dáte dohromady! Buďte kreativní při výběru rozvržení a designu pro skutečně jedinečný zážitek, který bude trvat navždy. Tuto příležitost můžete vždy využít jako výmluvu, abyste se dozvěděli více o technikách DIY craftingu sledováním výukových programů online. Pokud vše ostatní selže – bavte se! To je míněno.

Jak vytvoříte knížku do prvního ročníku dítěte?

Existuje několik věcí, které budete potřebovat k vytvoření knihy pro první rok vašeho dítěte. Budete potřebovat:

-Fotoaparát nebo telefon k fotografování

-Účet na webu pro tisk fotografií, jako je Shutterfly, Picaboo nebo Snapfish

-Potřeby pro scrapbooking, pokud chcete fotografie fyzicky vložit do alba

Jakmile budete mít tyto věci, je snadné vytvořit knihu! Stačí vyfotografovat své dítě během prvního roku a nahrát je na webovou stránku pro tisk fotografií.

Automaticky vám vytvoří knihu se všemi fotografiemi. Pokud chcete na stránky přidat popisky nebo ozdoby, můžete to udělat také. Nebo, pokud děláte scrapbooking, můžete přidat fotky do alba a vytvořit si popisky.

Vytváření knihy pro první rok dítěte je skvělý způsob, jak zachytit všechny ty úžasné vzpomínky! Nemluvě o tom, že jde o opravdu speciální památku. Takže pokud hledáte zábavný projekt, který byste mohli dělat se svým malým, vytvořte jeho první ročenku! Bude to něco, čeho si budou moci vážit v nadcházejících letech.

Jak vytvoříte sešit k prvnímu výročí?

V dnešním světě není neobvyklé, že si páry svá výročí připomínají dárky a oslavami. Jedním z nejlepších způsobů, jak uctít vztah, je dát album, který představuje vaše vzájemné pocity.

Zápisník je skvělý dárek, protože vám umožní sdílet vzpomínky a vyprávět příběhy o vašem vztahu uměleckým způsobem. Zde je několik tipů, jak vytvořit zápisník k prvnímu výročí:

Vyberte si formát – při vytváření projektu si vyberte mezi knihami ve spirálové vazbě nebo vázanými knihami. Knihy s pevnou vazbou mohou být obtížnější než spirálově vázané, protože vyžadují slepení stránek, zatímco spirálově vázaná alba jednoduše potřebují vazbu na horním nebo spodním okraji každé stránky (v závislosti na tom, jak chcete album otevřít).

Vyberte fotografie a další umělecká díla – vyberte fotografie, které jsou pro váš vztah významné. Pokud zde nejsou žádné fotografie, zvažte použití kreseb, maleb nebo jiných uměleckých děl, která odrážejí vaše vzájemné city. K přidání textu na stránky můžete také použít citáty, texty písní nebo básně.

Vytvořte téma – Vyberte si téma pro svůj zápisník, například „Náš první rok spolu“ nebo „Příběh lásky“. To vám pomůže uspořádat si myšlenky a usnadní výběr vhodných fotografií a uměleckých děl.

Ozdobte své stránky – Používejte na svých stránkách různé ozdoby, jako jsou nálepky, stuhy nebo tlačítka. Zápisníku to dodá uhlazenější vzhled.

Zahrnout podrobnosti – Zapište si důležitá data, vzpomínky nebo myšlenky o vašem vztahu na stránky svého zápisníku. Přispěje to k tomu, aby byl pro budoucí generace ještě výjimečnější.

Vytvoření zápisníku k prvnímu výročí je skvělý způsob, jak svému milovanému ukázat, jak moc vám na něm záleží. Dodržováním těchto jednoduchých tipů můžete vytvořit krásné a jedinečné album, které si budete vážit po mnoho let. Šťastné tvoření!