Jak používat ploché plenky

Jak používat ploché plenky? Ploché plenky jsou skvělým způsobem, jak ušetřit peníze za jednorázové plenky. Zaberou také méně místa v tašce na plenky.

Zde je několik tipů pro používání plochých plen:

– Umístěte plenu dovnitř krytu tak, aby dobrá strana směřovala ven.

– Ujistěte se, že kryt těsně přiléhá k pokožce dítěte.

– Pevně ​​zapněte suchý zip nebo patentky.

– Vyměňujte plenku tak často, jak je potřeba.

– Pokud je to možné, opláchněte a znovu použijte.

Jaké plenky používají nemocnice?

Existuje mnoho různých typů plen, které nemocnice používají. Mohou se pohybovat od jednorázových až po látkové plenky. Záleží na nemocnici a na tom, co cítí, že je pro své pacienty nejlepší.

Některé nemocnice mohou dokonce používat kombinaci jednorázových i látkových plen v závislosti na situaci. Jednorázové i látkové plenky mají svá pro a proti, takže je na rozhodnutí každé nemocnice, která je pro ni nejlepší.

Jednorázové plenky jsou obvykle z dlouhodobého hlediska levnější, ale mohou být škodlivé pro životní prostředí. Látkové plenky, i když jsou zpočátku dražší, lze je znovu a znovu používat, díky čemuž jsou šetrnější k životnímu prostředí.

Nakonec je na nemocnici, aby rozhodla, jaký typ plen chtějí používat. Každá má jiné výhody a nevýhody, takže je na personálu nemocnice, jak se rozhodne.

Jaká je značka plen číslo 1?

Značka plen číslo jedna pro batolata je Pampers. Stejná společnost, která vyrábí špičkové plenky, také tvrdě pracuje na tom, aby rodičům poskytla spoustu možností při nákupu jejich produktů a poskytla jim cenné informace o tom, jak se starat o miminka a děti.

Značka plen číslo dvě je Huggies; tato konkrétní produktová řada existuje déle, než si většina lidí uvědomuje, což znamená, že její kvalitě a výkonu můžete důvěřovat nad všechny ostatní značky na dnešním trhu.

Obě společnosti jsou si natolik jisté, co prodávají, že nové matky, které se zaregistrují k odběru bezplatných vzorků, se často chytnou již po jednom použití! Vědí, co vytvořili, protože tyto specifické produkty prošly rozsáhlým testováním od doby, než byly uvedeny na pulty.

To je důvod, proč byste si měli koupit kvalitní značku, jako je Pampers nebo Huggies, pokud se snažíte ušetřit peníze a zároveň zajistit, aby vaše děti byly pohodlné a zdravé.

Technologie zabudovaná do každého produktu jim pomůže vyrůst s důvěrou, protože se nebudou bát o své měnící se tělo, zvláště pokud jde o výměnu plen!

Dává smysl, že tyto společnosti existují tak dlouho; obě značky začaly v roce 1961 a 1967. Oba si dali čas, aby získali zpětnou vazbu od rodičů, než vytvořili produkty, které by vydržely celý den, aniž by způsobovaly nepohodlí nebo jakékoli jiné problémy.

Jsou lepší Pampers nebo Huggies?

To je otázka, kterou si rodiče kladou už léta. Při rozhodování o tom, jakou značku jednorázových plen pro své dítě použít, je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů. Pojďme se podívat na některé výhody a nevýhody jednotlivých značek.

Pampers:

Pro:

– Pampers jsou údajně savější než Huggies, takže jsou ideální pro použití přes noc nebo pro děti, které mají tendenci často promáčet plenky.

– Dodávají se také v různých velikostech, takže můžete najít perfektní fit pro vaše dítě, jak roste.

– Designy plen jsou roztomilé a moderní, což může některé rodiče oslovit.

Nevýhody:

– Někteří rodiče zjistí, že Pampers jsou dražší než jiné značky jednorázových plen.

– Zdá se, že některá miminka jsou alergická na složky v plenkách Pampers, což může způsobit vyrážku.

Huggies:

Pro:

– Huggies jsou prý pružnější a méně pravděpodobné, že protečou než Pampers.

– Dodávají se také v různých velikostech, takže můžete najít perfektní fit pro vaše dítě, jak roste.

Nevýhody:

– Někteří rodiče zjistili, že Huggies nejsou tak savé jako Pampers, takže jsou méně ideální pro použití přes noc nebo pro děti, které mají tendenci často promáčet plenky.

– Design plen je jednodušší než Pampers, což může některé rodiče oslovit.

– Huggies mají tendenci běžet menší než jiné značky plen, takže musíte najít ten správný střih pro vaše dítě.

Jak víte, jakou velikost plen koupit?

První věc, kterou je třeba zvážit, je, jak staré je vaše dítě. Miminka rostou rychle, takže možná budete chtít plenky, které sedí kratší dobu než ty běžné velikosti.

Pro většinu miminek (a rodičů) nedává kompromis mezi prostorem a cenou smysl, dokud stejně nejsou větší. Kupte si tedy cokoli, co nejlépe vyhovuje vašemu rozpočtu – ale nenechte se vtáhnout do nákupu větší velikosti 0 nebo velikosti XS jen proto, že jsou levnější na plenku!

Beztak budete používat mnohem méně novorozeneckých plen ve srovnání s většími velikostmi, zvláště pokud budete odstavovat brzy, jako jsem to udělala v mém případě ve 12 týdnech po porodu. Pokud peníze nejsou problém, je vždy příjemné mít po ruce nějaký NB/0 i S/M na první týdny.

Další věcí, kterou je třeba zjistit, je, kolik plen denně budete potřebovat. To se liší v závislosti na stravovacích a kakajících návycích vašeho dítěte, ale obecně platí, že budete chtít alespoň 12-16 plen denně, pokud je měníte pokaždé, když se pomočí nebo pokakají.

Pamatujte, že toto číslo zahrnuje i výměny plenek během noci, takže je obvykle lepší to přecenit, než dojít uprostřed přebalování!

Nyní, když víte, kolik plen v každé velikosti koupit, je čas na zábavnou část: nakupování! Rád nakupuji své online od Amazonu, protože mají vždy dobré nabídky a dopravu zdarma s Prime.

Můžete také získat množstevní slevy, pokud si zakoupíte určitý počet plen najednou. Některé značky jsou na Amazonu levnější než jiné, takže před nákupem stojí za to věnovat čas srovnání cen!