Jak používat kočárek Bob: Pokyny ke sbalení

Kočárky Bob jsou skvělý způsob, jak dát vašemu malému svobodu zkoumání a přitom ho udržet v bezpečí. Ale jak to sbalit? Ve skutečnosti je to velmi snadné, ale měly by být dodrženy některé kroky, aby to proběhlo hladce. Zde je návod, jak používat kočárek Bob.

Kroky ke sbalení kočárku Bob

Krok 1. Nejprve vyjměte sedačku z kočárku. Pokud používáte dvojitý kočárek Bob, měla by být odstraněna obě sedadla. Díky tomu se snáze zhroutí a zabere méně místa ve vašem vozidle nebo kufru.

Krok 2. Dále, je -li to možné, odpojte veškeré nástavce, které jsou spojeny sponami, jako jsou popruhy do autosedačky nebo tácek na svačinu dítěte.

Krok 3. Sklopte rám kočárku tak, aby ležel naplocho na boku, přičemž jedno kolečko bude spočívat na druhém kole, a poté přiveďte každý konec směrem ke středu a vytvořte dlouhý obdélníkový tvar.

Krok 4. Oběma rukama uchopte oba konce toho, jak jste vytvořili tvar obdélníku, a silně zatlačte dolů, dokud se všechna čtyři kola nedotknou země, aby byla zajištěna větší stabilita.

Jak složíte adaptér do autosedačky BOB?

Krok 1. Nejprve odeberte adaptéry z obou konců rámečku. Pokud je to možné, odpojte veškeré příslušenství, které je spojeno sponami, jako jsou popruhy do autosedačky nebo tácek na dětské občerstvení.

Krok 2. Dále, pokud je to možné, uvolněte jednu stranu kola, aby se mohlo otáčet kolem své osy a leželo naplocho proti druhé pneumatice kvůli stabilitě. Potom oběma rukama uchopte, jak jste vytvořili svůj obdélníkový tvar na každém konci vedle místa, kde se kola setkávají, a silně tlačte dolů, dokud se všechny čtyři pneumatiky nedotknou země, aby byla zajištěna stabilita.

Nyní byste měli mít před sebou dva obdélníky; jedna obsahuje dvě pneumatiky a druhá obsahuje pouze jednu pneumatiku na partnerovi (nyní můžete přílohy odpojit, pokud chcete).

Krok 3. Nakonec oběma rukama uchopte tvar obdélníku na obou koncích vedle místa, kde se kola setkávají, a silně tlačte dolů, dokud se všechny čtyři pneumatiky nedotknou země, aby byla zajištěna stabilita.

Jak nasadíte přední kolo na kočárek BOB?

Krok 1. Jednou rukou držte otevřenou svorku řídítek. Druhou rukou tlačte dvěma prsty dolů a stáhněte je zpět na obou stranách ráfku pneumatiky najednou (ne příliš tvrdě, jinak ji poškodíte), dokud nezapadnou na místo.

Krok 2. Upravte to zatlačením prstů z obou stran směrem ven tak, aby těsně přiléhalo, ale ne těsně kolem kovových paprsků pod ním.

To by mělo být provedeno dvakrát pro každou stranu, než nastavíte, jak daleko od sebe jsou vodorovně pomocí imbusového klíče vloženého do otvorů mezi nimi (v případě potřeby lze použít i třetí štěrbinu).

Krok 3. Uzavřete všechny volné konce provlečením smyček šňůrkou, která je k nim připevněna, a poté uvázáním uzlu.

Jak hloubkově čistíte kočárek BOB?

Budete potřebovat: hadici na vodu, plastový sáček s otvory pro kola a otvory pro držadla, mýdlo na nádobí nebo prací prostředek (nejlépe žádný obsahující aviváž), starý zubní kartáček nebo kartáček.

Kroky k hloubkovému čištění kočárku BOB:

Ponořte svůj kočárek do velké misky teplé mýdlové vody naplněné do poloviny jeho výšky tím, že jej nalijete jedním z otvorů na jednom konci. Před vyjmutím nechte 15 minut namočit.

Důkladně opláchněte ze všech úhlů vlažnou tekoucí vodou z vodovodu smíchanou s několika kapkami bílého octa, pokud ho máte po ruce, protože to pomáhá odstranit mastnotu kvůli tomu, jak je kyselý. Poté setřete přebytečnou vodu.

Zubním kartáčkem nebo čisticím kartáčkem jemně vydrhněte všechny povrchy a štěrbiny, včetně jakékoli látky, která je odhalena během skládání kočárku (například držadla).

Zavěste BOB na dobře větraném místě vzhůru nohama pomocí plastových sáčků nalepených kolem kol, aby před dalším použitím alespoň 24 hodin zaschlo.

V případě potřeby opakujte kroky, dokud nebudete spokojeni s tím, jak čisté vaše zařízení vypadá!

Kdy mohu přestat používat kočárek BOB?

Lidé obecně přestanou používat svůj kočárek BOB, jakmile přestanou mít děti, nebo až budou děti příliš velké, aby se do něj vešly. Jak však vidíte z toho, jak snadno lze kočárek BOB čistit a udržovat, ten svůj opravdu nemusíte vyhazovat jen proto, že už malý vyrostl!

Pokud tkanina na vašem BOB začne časem vypadat opotřebovaná nebo potrhaná (i když to není dáno pouze tím, jak dobře jste ji vyčistili!), Zvažte výměnu této části rámu za nový náhradní kryt.

Jak čistíte plesnivý kočárek Bob?

Vnější část kočárku Bob by měla být čištěna jemným mýdlem a vodou bezprostředně po každém použití. Je také dobré otřít všechny povrchy, textilie nebo kovové části, které přicházejí do styku s pokožkou vašeho dítěte, než je také důkladně vyčistíte.

Vnitřek rámu lze setřít hadříkem nebo papírovým ručníkem navlhčeným teplou mýdlovou vodou. Během tohoto procesu do rámečku určitě nevkládejte nic jiného než tyto položky!

Chcete -li odstranit plíseň z hlubších oblastí, možná budete muset tato místa drhnout energičtěji. Pokud to na odolné skvrny nefunguje samo, zkuste přidat nějaké bělidlo (nebo peroxid vodíku), které vám pomůže rozpustit ho.