Jak postavit ohrádku

Jak postavit ohrádku? Ohrádka může být skvělým doplňkem pro děti. Je to nejen skvělé místo, kde budou vaše děti v bezpečí a šťastné, ale také vám dává možnost postarat se o věci kolem domu, aniž byste se museli bát, že se dostanou do problémů, ať jdou kamkoli.

Pokud uvažujete o jeho nákupu, některé různé možnosti by měly všechny dobře zapadat do životního stylu vaší rodiny a také do jejích potřeb.

Zde je návod, jak postavit ohrádku

První krok – rozhodněte se o vhodném umístění

Můžete si vybrat z vnitřních nebo venkovních prostor, když se rozhodujete, kde přesně bude nejlépe vyhovovat vašemu dítěti v jeho novém kotci.

Tyto předměty se obvykle skládají, takže pokud byste je později chtěli přesunout, je to zcela možné. Pokud si vyberete venkovní prostor, ujistěte se, že je zde dostatek stínu a ochrany před větrem a slunečním zářením.

Krok dva – Změřte a nařežte panely

Dále budete muset změřit a nařezat panely podle rozměrových specifikací, které jste určili v prvním kroku. Většina ohrádek se dodává s různými velikostmi panelů, takže je lze přizpůsobit tak, aby vyhovovaly téměř jakékoli oblasti.

Ujistěte se, že všechny vaše řezy jsou přesné, aby se pero snadno sestavilo na silnici. Nechceme, aby byly odhaleny žádné nebezpečné hrany!

Krok tři – Sestavte ohrádku

Jakmile jsou všechny vaše panely oříznuty, je čas na montáž! Obvykle se to skládá ze zaklapnutí kusů dohromady, ale mnoho společností navrhlo jejich pera tak, aby se do nich děti mladší tří let dostaly obtížněji. To pomáhá udržet vaše dítě v jeho kotci v bezpečí!

Může dítě spát ve smečce a hrát si bez kočárku?

Pack n play je skvělá volba pro spaní pro miminko a mnoho rodičů se rozhodne používat ho bez kočárku. Je však důležité se ujistit, že pack n play je ve správné výšce pro vaše miminko, aby nevypadlo.

Před použitím jako místa na spaní byste se měli také ujistit, že jsou všechny přílohy zajištěny. Pokud se obáváte o bezpečnost svého dítěte, může být nejlepší používat nástavec na kočárek, dokud nebude starší.

Promluvte si se svým pediatrem, pokud máte nějaké otázky nebo obavy týkající se uspávání vašeho dítěte ve smečce.

Dáte listy do balíčku a hrajete si?

Listy se obvykle nevkládají do balíčku a nehrají se. Na dno hřiště však můžete umístit vypasované prostěradlo, abyste vytvořili měkký povrch, na kterém bude vaše dítě spát.

Někteří lidé navíc rádi používají přikrývku nebo těžkou přikrývku jako vrchní vrstvu, aby udrželi své děti v teple. Pokud se tak rozhodnete, ujistěte se, že je přikrývka bezpečně zastrčená, aby nezakrývala obličej vašeho dítěte.

Pack and plays se často používají jako alternativa k postýlkám, protože jsou přenosnější a lze je postavit téměř kdekoli. Jsou také skvělé na cesty, protože je lze snadno sbalit a vzít s sebou na cesty.

Mnoho balení a her se dodává s korbičkou, kterou lze použít pro novorozence. Jak vaše dítě roste, lze kočárek vyjmout a hřiště lze využít jako větší prostor pro hraní vašeho dítěte.

Pack and plays jsou skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí mít své dítě blízko, ale nemají prostor pro plnohodnotnou postýlku.

Jsou také cenově dostupné, což je další důvod, proč jsou tak oblíbené. Pokud váháte, zda si balíček koupit nebo ne a hrát, zvažte všechny jeho výhody a zjistěte, zda by se nehodil pro vaši rodinu.

Kolik by mělo moje 7měsíční dítě hrát samostatně?

Na tuto otázku neexistuje správná ani špatná odpověď, protože každé miminko je jiné. Dobrým pravidlem však je, že dítě by si mělo hrát asi 30 minut denně.

To může zahrnovat sólové i interaktivní hraní. Během sólového hraní může vaše dítě objevovat svět kolem sebe podle svých vlastních podmínek. To může pomoci podpořit nezávislost a kreativitu.

Interaktivní doba hraní umožňuje vašemu dítěti naučit se sociálním dovednostem hraním s vámi nebo s jinou pečovatelkou. Je důležité najít rovnováhu mezi těmito dvěma typy her, aby vaše miminko využilo čas strávený hraním na maximum!

Pokud jde o to, jaké hračky dát svému dítěti během samostatného hraní, je nejlepší vybrat takové, které jsou bezpečné a přiměřené věku. Věci jako stavebnice, třídiče tvarů a oblékací oblečení jsou skvělé pro tuto věkovou skupinu, protože je lze použít mnoha různými způsoby!

Pro interaktivní hraní s dítětem zkuste nabídnout hračky, které vaše dítě povzbudí, aby se posadilo (jako plyšová zvířátka nebo chrastítka), plazilo se (vymýšlejte míčky!), stálo (hračky na podlaze) nebo chodilo s pomocí.

Jaký je hmotnostní limit pro ohrádky?

Hmotnostní limit pro ohrádky je obecně kolem 15 liber, ale může se lišit v závislosti na značce a typu produktu. Jedním ze způsobů, jak zjistit, zda je dané centrum aktivit nebo zejména podšálek vhodný pro věk, velikost a vývojové schopnosti vašeho dítěte, jsou recenze Consumer Reports.

Tyto zdroje poskytují objektivní pohled na produkty, které by rodiče považovali za užitečné při rozhodování o nákupu.

K dispozici je několik značek, jako je Graco, která vyrábí vysoce kvalitní kojenecké vybavení, jako jsou autosedačky a kočárky, spolu s cestovními systémy, jako je dětská autosedačka SnugRide Click Connect 30 – Brookstone Bamboo.

Toto sedadlo bylo ergonomicky navrženo tak, aby se vešlo kojencům od čtyř do třiceti liber; používá pětibodový pás k zajištění vašeho dítěte na místě. Dodává se také s extra polstrováním, plyšovou opěrkou hlavy a odnímatelným polštářem těla pro větší pohodlí při používání sedadla.