Jak posílit kovovou ohrádku

V tomto článku se dozvíte, jak vyztužit kovovou ohrádku? Pokud máte pro své dítě kovovou ohrádku, můžete ji vyztužit. Různé domácí potřeby mohou pomoci s tímto procesem a učinit ohrádku bezpečnější a pevnější.

Patří sem kovové matice, šrouby, podložky a šrouby; lepící páska; tekuté nehty nebo jiná lepidla; dřevěné pásy; malé větve ze stromů, jako je jedle nebo cedr (které pohltí pachy); silné řezačky drátu (pro odříznutí ostrých hran); kleště (k ohýbání drátů do různých tvarů).

Toto není vyčerpávající seznam toho, co lze použít – měli byste použít to, co nejlépe vyhovuje vaší situaci! Nezapomeňte vždy na děti dohlížet, když si hrají venku, aby se nezranily o žádné ostré předměty.

Jedním ze způsobů, jak vyztužit kovové panely ohrádky, je použití šroubů, podložek a šroubů. Tyto položky můžete buď zakoupit v železářství nebo je najít ve svém domě.

Pokud používáte šrouby, ujistěte se, že mají správnou velikost pro otvory v panelu ohrádky; pokud jsou příliš velké, šroub projde skrz panel a nebude příliš pevný. Pokud používáte šrouby, podložky a matice, ujistěte se, že šroub je dostatečně dlouhý, aby prošel oběma panely, a že na každé straně je matice, která jej udrží na místě.

Další možností je použít tekuté hřebíky nebo nějaké jiné lepidlo k připevnění dvou kusů dřeva a poté přišroubovat nebo přišroubovat dřevo k panelu ohrádky. Díky tomu bude ohrádka pevnější a bude méně pravděpodobné, že se převrhne.

Můžete také použít drát k vyztužení kovových panelů ohrádek. Pokud máte nějaký náhradní drát, který se vám povaluje, nařežte ho na kousky dlouhé asi dvě stopy. Ohněte jeden konec každého kusu do smyčky (to bude háček).

Pomocí kleští se ujistěte, že jsou smyčky pevně uzavřeny, aby se nedaly uvolnit. Poté použijte druhý konec každého kusu drátu k vytvoření druhé smyčky, tentokrát se ujistěte, že je dostatečně velká, aby se jí vešla ruka vašeho dítěte (v případě potřeby opět pomocí kleští).

Nyní máte sadu kovových smyček, které lze připevnit k panelu ohrádky (pomocí šroubů, vrutů nebo tekutých hřebíků) a ručička vašeho dítěte jimi projde. To je bezpečnější než použití kovových tyčí pro rukojeti na straně ohrádky, protože děti by si do nich mohly náhodně zachytit ruce nebo prsty; díky tomuto designu nejsou žádné ostré hrany, o které by dítě mohlo zakopnout nebo spadnout.

Jak znovu použijete ohrádku?

Pokud máte ohrádku, ze které vaše dítě přerostlo, možná vás zajímá, zda existuje nějaký způsob, jak ji znovu použít. Zde je několik nápadů:

-Proměňte ohrádku na provizorní plot pro vašeho mazlíčka. To jim může zabránit, aby se zatoulali příliš daleko a neztratili se, nebo aby se nedostali do oblastí, kde je nechcete.

– Použijte jej jako hranici pro vaši zahradu. Pokud vám na zahradě rostou květiny nebo zelenina, umístěte kolem nich ohrádku, aby je zvířata jako králíci a jeleni nejedli.

-Udělejte z toho dětskou klubovnu. Přidejte nějaké polštáře, přikrývky a polštáře a nechte své děti, aby je využívaly jako svůj vlastní soukromý prostor, kde se mohou povalovat.

– Proměňte jej v úložný prostor. Pokud nemáte moc místa na odkládání hraček nebo jiných předmětů, ohrádka může být skvělým místem, kam je odložit. Jen se ujistěte, že vše, co tam uložíte, je bezpečné pro děti na hraní.

Jak znovu použijete matraci do postýlky?

Pokud je matrace vaší dětské postýlky v dobrém stavu, můžete ji použít pro další dítě. Pokud je povrch matrace stále neporušený a nejsou na něm žádné skvrny ani trhliny, měli byste být schopni znovu použít tento konkrétní model.

Pokud chcete matraci do postýlky předělat, máte dvě možnosti: buď ji prodat online, nebo ji prodat v garáži, když se stěhujete. Matrace do postýlek jsou obvykle docela robustní, takže mají tendenci vydržet déle než jiné typy nábytku kolem vašeho domova.

Vyžadují také méně práce, protože vše, co je potřeba udělat, pokud jde o čalounění, by čas od času zahrnovalo čištění nečistot a prachu. Jejich prodej má tedy smysl zejména proto, že nezabírají mnoho úložného prostoru.

Pokud si chcete koupit matraci do postýlky, ujistěte se, že je pevná a pevně sedí v rámu postýlky. Měkké matrace nejsou pro kojence tak bezpečné, protože se do nich mohou zabořit a potenciálně uvíznout. Také nechcete příliš tvrdou matraci, protože by to mohlo vést k vývojovým problémům, pokud vaše dítě tráví příliš mnoho času v postýlce.

Dobrým pravidlem je najít něco uprostřed – ne příliš měkké, ne příliš tvrdé. Při nákupu nového si vždy přečtěte recenze, abyste si udělali představu, co si o různých značkách a modelech myslí ostatní rodiče. A konečně, nikdy nekupujte použitou matraci do postýlky bez ohledu na to, jak lákavá může být cena! Je s tím zkrátka spojeno příliš mnoho rizik.

Když je čas přejít z postýlky do postýlky, můžete znovu použít matraci do postýlky – tentokrát jako matraci do ohrádky nebo do postýlky pro batolata. Stačí na matraci položit pevnou pěnu nebo starou překližku, aby byla o něco odolnější pro každodenní použití.

Pokud jsou na povrchu nějaké skvrny nebo rýhy, můžete si vždy koupit nový kryt nebo pouzdro na ochranu před nečistotami a prachem. Pro větší bezpečnost umístěte kolem všech čtyř stran rámu postele nárazníky, aby se vaše dítě ve spánku nesvalilo. A takhle znovu použijete matraci do postýlky!