Jak Podepsat Dětskou Knihu

Chcete vědět, jak podepsat dětskou knížku? Je to opravdu docela jednoduché. V tomto příspěvku na blogu vás provedeme kroky nezbytnými k tomu, abyste zanechali své stopy v dětské knížce.

Ať už jste rodiči dítěte nebo členem širší rodiny, podepisování dětské knížky je oblíbená tradice, na kterou se bude vzpomínat po mnoho let. Tak na co čekáš? Čtěte dále a zjistěte, jak podepsat dětskou knížku!

Způsoby, jak podepsat dětskou knížku

Když poprvé dostanete dětskou knížku, stránky jsou obvykle prázdné. Toto je vaše příležitost začít zaznamenávat všechny úžasné okamžiky a vzpomínky na život vašeho dítěte.

Jak vaše dítě poroste, bude se moci ohlédnout za svou knihou a zjistit, kolik toho dokázalo.

Zde je několik tipů, jak podepsat dětskou knížku:

-Začněte tím, že si zapíšete datum, čas a místo okamžiku, který zachycujete. To pomůže poskytnout kontext pro pozdější čtení.

-Zahrňte krátké, ale popisné věty o tom, co se děje na fotografii nebo obrázku. Nepište jen „dítě spí“. Zkuste něco jako „Moje krásné miminko si po dlouhém dni konečně zdřímne.“

-Pokud je na fotografii s vaším dítětem někdo další, nezapomeňte uvést jeho jméno a vztah.

-Zapište si jakékoli zvláštní podrobnosti nebo příběhy, které se bez dalších informací nemusí objevit. Můžete si například všimnout, zda měli na sobě první školní den speciální oblečení nebo zda měli nehodu a potřebovali stehy během fotbalového tréninku.

-Pokud je to možné, vyvarujte se používání zkratek. I když je v pořádku napsat „dítě“ místo hláskování slova, nezkoušejte do knihy příliš mnoho dalších podobných slov, protože později na cestě nemusí dávat smysl (např. LOL). Můžete také použít emotikony – například smajlíky pro zvýšení roztomilosti.

Jeden tip na závěr: Než tam napíšete cokoli jiného, ​​ujistěte se, že máte na spodní straně každé stránky dostatek místa, abyste se mohli snadno podepsat podpisem nebo dokonce pouze iniciálami, pokud si to přejete. Příjemné dokumentování.

Co píšete, když podepisujete knihu pro miminko?

Jednou z nejčastějších otázek, které lidé kladou autorům, je, co napsat do knihy pro miminko. Mnoho lidí má pocit, že potřebují říct něco hlubokého, ale často jsou nejdůležitější ty jednoduché věci. Mezi několik nápadů patří:

Gratulujeme k vašemu novému příchodu!

Vítej na světě, maličká!

Ať vždy znáte lásku a štěstí.

Ať je váš život plný dobrodružství.

Přejeme vám vše nejlepší na této nádherné cestě.

Jak blahopřejete miminku?

Vítání nového miminka je vzrušující období. Existuje tolik věcí, které je třeba zvážit, včetně nákupu správného vybavení, přípravy domu a přípravy na příchod vašeho dítěte.

Jedna věc, která vás možná nenapadla, je, jak poblahopřát miminku?

Možná si říkáte, proč bych měl gratulovat rodičům, když ještě nic neudělali, ale co ti blízcí přátelé nebo příbuzní, kteří budou z této zprávy nadšeni?

Existuje mnoho způsobů, jak můžeme někomu poblahopřát k narození prvního dítěte. Koneckonců nezáleží na tom, zda se jim právě narodilo třetí vnouče, protože každé z nich přináší do našich životů štěstí.

Dobrým nápadem by bylo poslat květiny s personalizovanou zprávou, jako je „Blahopřejeme novým rodičům“, nebo ještě lépe poslat spolu s nimi několik ručně psaných poznámek, které říkají, jak se těšíte na tuto zvláštní příležitost.

Dalším způsobem, jak někomu poblahopřát, je nákup dárků z jejich dětského registru, který obvykle obsahuje vše, co budou potřebovat, až jejich balíček dorazí!

Někteří lidé také rádi dávají peníze, takže pokud to funguje nejlépe, nebojte se to udělat také – ujistěte se, že máte přehled o všech svých nákupech, jinak by se věci mohly ztratit v překladu (a drahé).

Pokud ani jedna z možností nezní lákavě, další oblíbenou volbou mezi přáteli a příbuznými by pravděpodobně bylo psaní karet s použitím různých barev na každé stránce, takže každý dostane něco jedinečného.

Možná budete chtít udělat něco navíc a dát dohromady koláž nebo fotoalbum jako trvalou připomínku tohoto velmi zvláštního dne.

Ať už si vyberete jakýkoli způsob, zajistit, aby noví rodiče věděli, že jsou ve vašich myšlenkách, je vždy krásné gesto – koneckonců stát se rodičem je jedním z největších životních milníků! Zde je mnoho dalších gratulací do budoucna.

Co píšete na přání pro prarodiče?

Za prvé, myslím, že je důležité poblahopřát prarodičům v přání pro miminko. Čekali tak dlouho na svůj malý uzlíček radosti a možná by se cítili ublíženě, kdyby se na ně v procesu plánování nemyslelo nebo na ně dokonce zapomněli při posílání pozvánek.

Nezapomeňte je tedy uvést hned na začátku zprávy vaší karty.

Ať už je to jen blahopřání prarodičům slovy jednoho (nebo dvou) vnoučat nebo přidání dalších rad ohledně rodičovských dovedností sdílených mezi více členy rodiny, kteří také brzy čekají miminka.

Tyto zprávy můžete příště použít jako inspiraci při psaní vlastních karet.

Gratuluji k tomu, že jste se stali prarodiči. Jsme tak nadšení, že poznáme naše nové vnouče a už se vás obou nemůžeme dočkat. Gratulujeme od nás všech zde v rodinném domě [jméno].

Gratulujeme, že jste se stali prarodiči! Doufáme, že tento drobeček přinese do vašich životů radost, stejně jako do našich životů přinesl lásku a štěstí od té doby, co jsme zjistili, že se brzy narodí.

Děkujeme, že nás vždy ve všem podporujete – slova nikdy nevyjádří, jak jsme vděční, že jste tu vždy, i když jde do tuhého.

Gratulujeme, že jste se stali prarodiči! Doufáme, že tento nový přírůstek do vaší rodiny je vším, o čem jste snili, a více než cokoli jiného v životě: požehnání od Boha shora.

Byli jste pro nás oba tak úžasnými vzory, takže to dává smysl až teď, když se brzy narodí i naše první dítě. Ještě jednou gratulujeme – přejeme vám vše nejlepší s výchovou těch nejmenších.