Jak pečovat o děťátko Legrační

Jak se starat o dětskou knížku vtipnou? Pokud jde o péči o dětskou knížku, existuje několik klíčových věcí, které byste měli mít na paměti.

– V první řadě vždy zacházejte se svou knihou čistýma rukama. To pomůže zajistit, že knihy zůstanou v dobrém stavu co nejdéle.

– Za druhé, knihu uložte na chladném a suchém místě. Vlhké prostředí může knihu poškodit a znesnadnit čtení.

– Nakonec knihu nevystavujte přímému slunečnímu záření, protože to může také způsobit poškození. Dodržováním těchto jednoduchých tipů můžete udržet svou dětskou knížku vypadat a cítit se jako nová po mnoho let!

Co píšete do knihy s věnováním pro miminko?

Když se snažíte přijít na to, co napsat do knihy s věnováním pro miminko, je důležité mít na paměti, že se jedná o památku, kterou si dítě bude pamatovat po mnoho let.

Chcete se ujistit, že vaše slova jsou promyšlená a vyjadřují lásku a hrdost, kterou ke svému malému chováte.

Některé nápady, co zahrnout do zprávy, jsou:

-Vaše naděje a sny pro vaše dítě

-Oblíbená vzpomínka nebo jejich okamžik, který jste už spolu zažili

-Slib, že tu pro ně vždy budu, až vyrostou

-Moudrá slova nebo rady, které si, jak doufáme, budou pamatovat po celý život

-Kolik radosti přinesli do vašeho života od svého narození

-Cokoli jiného, ​​co cítíte, je důležité sdílet se svým dítětem

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to pochází ze srdce a vyjadřuje hlubokou lásku a hrdost, kterou chováte ke svému novému miminku. Budou si tvá slova navždy vážit.

Co napíšete do knižního dárku?

Možnosti jsou nekonečné, ale zde je několik nápadů, jak začít:

-Osobní poznámka vyjadřující váš názor na knihu a důvod, proč si myslíte, že se bude příjemci líbit.

-Citát z knihy, která se vám obzvlášť líbila.

-Krátká synopse knihy, pokud si myslíte, že ji příjemce nezná.

-Vaše oblíbená postava z knihy a proč s vámi rezonovala.

-Výzva pro příjemce – něco jako „Vsadím se, že to nepřečtete na jeden zátah!“ nebo „Podívejte se, jestli můžete najít všechny chyby v této kapitole!“

Cokoli napíšete, ujistěte se, že to vychází ze srdce, a hodně štěstí! Přečtěte si související článek, jako je to, co patří do knihy paměti dítěte.

Co mám zapsat do knihy?

Při psaní knihy je třeba zvážit několik věcí. Nejprve se zamyslete nad tím, pro koho je kniha určena. Je to pro blízkého přítele nebo člena rodiny?

Pokud ano, možná budete chtít zahrnout něco osobního a významného do vašeho vztahu s touto osobou. Případně, pokud je kniha pro někoho, koho dobře neznáte, můžete se rozhodnout napsat něco obecnějšího.

Další věcí, kterou je třeba zvážit, je tón nápisu. Pokud je kniha například odlehčená, možná budete chtít, aby byl váš nápis vtipný nebo optimistický.

Na druhou stranu, pokud je kniha vážnější, možná budete chtít, aby váš nápis byl reflexní nebo vedl k zamyšlení.

Nakonec nezapomeňte zkontrolovat pravopis jmen a míst, než je zapíšete do knihy! Nic nezničí promyšlený nápis tak jako překlep.

S ohledem na to vše je zde několik nápadů, co zapsat do knihy:

– „Pro můj jediný, vždy věz, že tě miluji.“

– „Slovy [vložte oblíbeného autora], ‚[vložte citát].“

– „Šťastné čtení!“

– „Ať vám tato kniha přinese tolik radosti jako mně.“

– „Vždy na tebe myslím, [jméno přítele].“

– „Přeji vám vše nejlepší na vaší cestě, [jméno].“

– „[Jméno], děkuji, že jsi byl v mém životě.“

Jak oceníte dobrou knihu?

Když najdete knihu, která vás baví, může být těžké ji odložit. Možná se přistihnete, že budete dlouho vzhůru, abyste dokončili ještě jednu kapitolu, nebo vynecháte oběd, abyste mohli číst dál.

Jak ale ocenit dobrou knihu? Zde je několik tipů:

-Udělejte si čas a vychutnejte si knihu. Čtěte pomalu a věnujte pozornost detailům. To je zvláště důležité, pokud se jedná o složitou nebo náročnou knihu.

-Přemýšlejte o tom, co se vám na knize líbí. Je to postavami, zápletkou, stylem psaní? Poznamenejte si tyto věci, abyste si je později zapamatovali.

-Promluvte si s ostatními o knize. Podívejte se, zda měli podobné reakce.

Jak poděkujete autorovi za jeho knihu?

Není snadné poděkovat autorovi za jeho knihu. Chcete mu dát vědět, jak moc si jeho práce vážíte, ale zároveň nechcete působit jako stalkerský nebo přehnaně dychtivý. Zde je několik tipů, jak poděkovat autorovi za jeho knihu:

– Najděte způsob, jak se spojit s autorem na sociálních sítích. Pokud má účet na Twitteru, tweetujte mu a dejte mu vědět, jak moc se vám jeho kniha líbila. Pokud má stránku na Facebooku, zanechte mu zprávu, ve které mu dáte vědět, co si o knize myslíte.

– Napište recenzi na knihu na Amazonu nebo Goodreads a zahrňte do recenze své poděkování. Je to skvělý způsob, jak autorovi nejen poděkovat, ale také pomoci propagovat jeho knihu.

– Pošlete autorovi e-mail prostřednictvím jeho webu nebo webu vydavatele. Ujistěte se, že je krátký a sladký a uveďte svou poštovní adresu, aby vám mohl poslat podepsanou záložku nebo záložku.

– Zúčastněte se autogramiády autorových knih a nechte ho podepsat vaši kopii knihy. Když tam budete, věnujte mu chvilku a řekněte mu, jak moc se vám čtení líbilo.

– Pokud se cítíte ambiciózní, vytvořte fanouškovské video na YouTube nebo napište o knize příspěvek na blog a poděkujte tímto způsobem.

Ať už zvolíte jakoukoli metodu, buďte upřímní, upřímní a konkrétní ohledně toho, co se vám na práci líbilo. Autoři vkládají do svých knih hodně ze sebe, takže vaše díky pro ně bude hodně znamenat.