Jak otevřít Playpens

V tomto článku vás naučíme, jak otevřít ohrádky. Kroky jsou snadné a jednoduché.

Dětská ohrádka je skvělý způsob, jak udržet vaše děti při hře v bezpečí. Ale jak ho otevřít?

Zde je několik jednoduchých pokynů:

Nejprve najděte dvě postranní lišty na ohrádce. Ty jsou obvykle umístěny v blízkosti horní části pera. Poté zatlačte na jednu z postranních tyčí a zatáhněte za druhou. To způsobí, že sada skladeb klikne a otevře se. Nakonec vytáhněte obě boční lišty směrem ven, dokud se pero zcela neotevře.

Nyní, když víte, jak otevřít ohrádku, můžete si začít užívat čas se svými dětmi! Budou rádi mít svůj vlastní prostor k prozkoumání a vy budete rádi, když budete vědět, že jsou v bezpečí a v pořádku. Tak na co čekáš? Jděte ven a hrajte!

Máte tip na otevření ohrádky, o kterém jsme se nezmínili? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Jaké jsou nejbezpečnější ohrádky?

Pokud jde o zabezpečení vašeho domova pro děti, ohrádka je jednou z nejlepších investic, kterou můžete udělat. Nejen, že udrží vaše ratolesti v bezpečí, zatímco vy se zaměstnáte jinými věcmi, ale také jim poskytne prostor, aby si mohli zavolat své vlastní.

Ale když je na trhu tolik různých typů a značek, jak víte, která ohrádka je vhodná pro vaši rodinu?

Zde je několik věcí, které je třeba vzít v úvahu při výběru ohrádky:

-Materiál: Některé ohrádky jsou vyrobeny z prodyšné síťoviny nebo pevného plastu, zatímco jiné jsou vyrobeny ze dřeva. rozhodnout, jaký materiál by byl nejlepší pro váš domov a životní styl.

-Velikost: Ohrádky se dodávají ve všech tvarech a velikostech. Zvažte, kolik místa máte doma a pro kolik dětí plánujete ohrádku používat.

-Cena: Stejně jako cokoli jiného, ​​ohrádky se mohou pohybovat v ceně od cenově dostupných až po špičkové. Rozhodněte se, kolik jste ochotni utratit za tento důležitý nákup.

Mělo by být dvouleté dítě v ohrádce?

Odpověď na tuto otázku závisí na několika faktorech. Pokud máte pocit, že vaše dítě není připraveno být mimo ohrádku, pak je pravděpodobně nejlepší nechat je v ohrádce.

Neexistují žádná tvrdá pravidla o tom, kdy by dítě mělo být mimo ohrádku, ale obecně řečeno, většina dětí je připravena na přechod kolem tří let.

Pokud jsou vašemu dítěti dva roky a zdá se, že touží prozkoumat své okolí, možná mu budete chtít začít věnovat nějaký čas pod dohledem mimo ohrádku. Můžete to udělat tak, že jim vytvoříte bezpečný prostor, kde si budou hrát, jako je dětský pokoj nebo oblast s měkkými podložkami.

Začněte s krátkými časovými úseky a postupně zvyšujte množství času, jak si vaše dítě zvykne na pobyt mimo ohrádku.

Pamatujte, že každé dítě je jiné a na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Nakonec své dítě znáte nejlépe a budete se moci rozhodnout, kdy je ten správný čas, aby začalo trávit více času mimo ohrádku.

V jakém věku přestáváte používat ohrádku?

Tuto otázku si klade mnoho rodičů, když jejich dítě stárne. Při tomto rozhodování je třeba zvážit několik věcí.

Jedna věc, na kterou je třeba myslet, je, zda vaše dítě stále používá ohrádku pravidelně. Pokud ano, není třeba přestat používat. Pokud jej však již pravidelně nepoužívají, možná je čas jít dál.

Další věcí, kterou je třeba zvážit, je věk vašeho dítěte. Pokud se blíží k tomu, aby mohly chodit, možná je čas přestat používat ohrádku. Snadno se z něj totiž dostanou a při pádu by si mohli ublížit.

V neposlední řadě byste měli zvážit i své osobní preference. Pokud máte pocit, že je vaše dítě připraveno přejít z ohrádky dál, není třeba ji nadále používat.

Rozhodnutí přestat používat ohrádku je osobní záležitostí a neexistuje správná nebo špatná odpověď. Než se rozhodnete, nezapomeňte zvážit všechny faktory.

Má batolecí postýlka stejnou velikost jako balení na hraní?

To je otázka, kterou dostáváme často. Odpověď zní ne, dětská postýlka není stejně velká jako pack n play. Balíček n play je určen pro kojence a batolata, kteří ještě nejsou připraveni na dvoulůžko.

Dětská postýlka má velikost dvojlůžka, ale s nižšími stranami, aby vaše dítě nemohlo vypadnout. Postele pro batolata mají také možnosti matrací, které jsou měkčí než běžná dvojitá matrace, aby poskytovaly vašemu malému více pohodlí. Doufáme, že to odpoví na vaši otázku!

Co mohu dělat se starou ohrádkou?

Pokud jste něco jako já, možná máte v rohu sklepa nebo garáže starou ohrádku, která sbírá prach. I když už to nemusí být něco, co už nepoužíváte, ve skutečnosti se starou ohrádkou můžete dělat docela dost věcí!

Zde je několik nápadů:

– Darujte ji místní školce nebo centru péče o děti. Vždy potřebují ohrádky pro nejmenší!

– Udělejte z něj provizorní boudu pro vašeho psa nebo kočku. To je zvláště užitečné, pokud je musíte nechat doma samotné na delší dobu.

– Použijte jej jako květináč na vaší zahradě. Stačí přidat trochu půdy a rostlin a voila! Máš pěkný malý květináč.

– Buďte kreativní a použijte jej jako umělecké dílo u vás doma. Nalakujte to, přidejte nějakou látku nebo cokoli vás napadne!