Jak otevřít Playpen

Mnoho lidí hledá, jak otevřít ohrádku. Chtějí, jak otevřít ohrádku z různých důvodů, například jak otevřít ohrádku, abyste ji mohli vyčistit, nebo jak vyjmout vašeho mazlíčka z ohrádky.

Tento blogový příspěvek poskytne informace o tom, jak otevřít ohrádku a jaké okolnosti vyžadují otevření ohrádky tímto způsobem.

Postup při otevření Playpen

Krok 1. Otevřete horní část ohrádky rukama. Ujistěte se, že se při tom držíte za obě strany. Pokyny se mohou pro každý model lišit, ale obecně se to dělá takto.

Krok 2. Jakmile budete mít přístup dovnitř ohrádky, vložte do ní nějaké měkké předměty, jako je přikrývka nebo polštář. Tímto způsobem bude snazší chytit dítě, pokud spadne do ohrádky, protože je tam něco měkkého, na co může přistát.

Neumísťujte do kotce polštáře s jakýmkoliv druhem náplně, protože se mohou časem stát nebezpečím udušení pro vaše dítě. Ujistěte se, že jste všechny předměty odložili od okraje ohrádky.

Krok 3. Neumisťujte do ohrádky polštáře s jakýmkoliv druhem náplně, protože se mohou časem stát nebezpečím udušení pro vaše dítě.-Ujistěte se, že všechny předměty odkládáte od okraje ohrádky.

Krok 4. Dalším krokem je připevnění horní části ke spodní pomocí dodaných popruhů a spon. Opět se ujistěte, že se při tom držíte za obě strany ohrádky.

Krok 5. Doprostřed kotce přidejte matraci a potom do ní vložte své dítě pro další použití. Do této oblasti můžete také přidat hračky nebo jiné předměty pro ještě zábavnější čas s vaším dítětem. Pokud jde o produkty, jako je tento, možnosti jsou nekonečné.

Jak rozložíte ohrádku Cosco?

Najděte si doma místo, kde můžete ohrádku postavit. Mělo by být prázdné a ploché, s dostatečným prostorem, aby se kolem něj vešlo.

Rozložte každý ze čtyř panelů zvednutím za jeden roh, dokud nevyskočí zevnitř. Když jsou všechny čtyři rozložené, neměly by být žádné záhyby ani zauzlení.

Pomocí dvou tlačítek na každé straně ohrádky zacvakněte na místo. Ohrádku Cosco můžete rozložit a složit za méně než třicet sekund.

Jak poskládáte dětskou ohrádku?

Při sestavování dětské ohrádky postupujte podle těchto kroků

Krok 1: Vyjměte ohrádku z přepravní tašky

Krok dva: Opatrně odstraňte vycpávku na suchý zip z povrchu postýlky a poté ohrádku odšroubujte.

Krok tři: Oddělte čtyři plastové části připevněné k hornímu rohu ohrádky v jejím nejvyšším bodě. Potom se pokuste vměstnat každý kus pod ohrádku postupně, začněte s tím největším.

Krok 4: Sejměte ocelové trubky na horní části 4 plastových dílů samostatně. Ujistěte se, že jste uzamkli centrální zamykací mechanismus na horní úrovni, abyste zajistili tyto ocelové trubky.

Krok 5: Při počátečním nastavování ohrádky nezapomeňte 4krát zatlačit na mechanismus centrálního zamykání, dokud se zcela nezamkne. Plastové díly by se měly automaticky oddělit poté, co dokončíte první krok, kdy jednou rukou zatlačíte na mechanismus centrálního zamykání a druhou rukou zvednete boční kolejnice. Tyto plastové díly jsou v podstatě skryté konektory, které se používají ke spojení dvou koncových stěn dohromady do jednoho jednotného kusu.

Krok šest: Uzavřete druhý zámek připojením suchého zipu na vnitřní stranu uzávěru a tím jej uzavřete.

Krok sedm: Vložte jeden konec trubky do otvoru na jedné straně korbičky zespodu. Sáhněte zespodu, uchopte druhý konec trubky a opatrně ji prostrčte dalším bočním otvorem v opačném směru, kde je více místa.

Krok osm: Před nasazením všech přezek se ujistěte, že je korbička otevřená

Krok 9: Umístěte matraci do horní části ohrádky měkkou stranou nahoru a umístěte pod ni pás na suchý zip skrz otvory v horní komoře.

Krok 10: Upravte polohu druhé vrstvy: Oběma rukama zatlačte na přezku pásu směrem ven, dokud nezaklapne a nezajistí se. Potom jednou rukou zatlačte dovnitř a nahoru na obou stranách plastové kolejnice, dokud nebude plochý, a jakmile uslyšíte cvaknutí při vytahování na jedné straně, vytáhněte tuto stranu úplně ven a opakujte pro druhou stranu.

Krok jedenáct: Protáhněte kroužky na opasku smyčkami ohrádky a zapněte je k sobě. Poté, co je spojíte, nasaďte druhý pás a zapněte jej tak, aby dítě nemohlo v noci vstát z postele.

Před umístěním dítěte na hřiště zabrzděte a ujistěte se, že jsou kola zablokována.

Jak rozebíráte ohrádku Baby Trend?

Pokud potřebujete rozebrat ohrádku Baby Trend, tento proces není náročný.

Vyjměte hrací desku z krabice a vyjměte všechny kusy z vnitřní i vnější přihrádky. Rozložte jednu stranu rámu, která má uprostřed vyčnívající dvě bílé plastové tyče. Najděte je na každém konci rámu a posunutím tyčí je odemkněte.

Zatáhněte za každou tyč najednou a opakujte pro druhou stranu hřiště. Kovové konektory vypáčte prsty nebo v případě potřeby použijte šroubovák; ujistěte se, že tyto kusy neohýbáte, protože po oddělení se nemusí opět bezpečně uzamknout. Najděte všechny čtyři rohy hřiště a zatáhněte za látku, abyste odstranili každý roh z kovového rámu.

Odstraňte všechny čtyři rohy najednou a opakujte pro opačnou stranu hřiště. Sklopte horní kolejnici spolu se spodními kolejničkami, dokud nezapadnou na místo. Takto uložíte ohrádku Baby Trend, když ji nepoužíváte; před složením se ujistěte, že jste odstranili veškeré ložní prádlo a textilie.

Jak čistíte kočárek Baby Trend?

Namočte hadřík do teplé vody a odstraňte nečistoty z povrchu korbičky. Ujistěte se, že jste opláchli všechny stopy mýdla, protože nechcete, aby dráždilo pokožku dítěte.

Poté, co vyčistíte všechna místa, použijte další čistý hadřík s čistou vodou – pomůže vám to zajistit, že na povrchu vaší korbičky není žádné mýdlo. Pokud chcete, můžete jej nechat zaschnout nebo k urychlení tohoto procesu použít fén.

Je dobré provést závěrečné setření antibakteriálním hadříkem pro případ, že by po mytí dřezu zůstaly nějaké bakterie – pamatujte, že miminka jsou vůči bakteriím velmi náchylná.