Jak otevřít kočárek Nest Graco Modes? 3 snadné kroky

Kočárek Graco Modes je mezi rodiči oblíbeným produktem. Má mnoho funkcí, které usnadňují používání a jsou pohodlné pro vaše dítě, ale někdy můžete mít problém zjistit, jak kočárek otevřít. Pokud k tomu dojde, nebojte se! Tento blogový příspěvek vám ukáže, jak snadno otevřít kočárek Graco Modes Nest.

Kroky k otevření kočárku Nest Graco Modes

Krok 1. Odemkněte kočárek stisknutím tlačítka umístěného na boku.

Krok 2. Umístěte jednu ruku mezi vás a vaše dítě, natáhněte se a otevřete jim obě držadla.

Krok 3. Zatlačte na každou rukojeť současně mírným tahem dopředu, dokud nezacvaknou na místo. Kočárek by měl být nyní odemčen a připraven k použití!

Při otevírání nebo zavírání tohoto kočárku Nest Graco Modes se ujistěte, že v žádném pruhu není vůle. Dojde -li k uvolnění, ujistěte se, že držíte obě tyče při odemykání uvolňovacího mechanismu (velké stříbrné tlačítko), který je spojí dohromady, poté, co znovu zatlačíte na obě držadla současně po kliknutí zpět na místo.

Pokud není rukojeť zcela zatažena zpět (s mírným tahem dopředu), nezapadne na místo a možná budete muset tento postup opakovat, dokud se neuvolní.

Jak upravit režimy kočárku Graco

Krok 1. Kočárek Graco Modes je konvertibilní cestovní systém skládající se z kočárku Graco Modes a dětské autosedačky. Režimy lze přizpůsobit vašemu rostoucímu dítěti změnou možností sezení, což pomůže maximalizovat bezpečnost, pohodlí a ovladatelnost.

Krok 2. Chcete -li upravit konfigurace u tohoto konkrétního modelu*, nejprve se ujistěte, že před začátkem nejsou žádné volné kusy.

Krok 3. Jednou rukou uvolněte spony popruhů nebo poutka na opasek (druhou ruku držte bezpečně v držadlech) a jedním prstem z druhé ruky stiskněte uvolňovací tlačítko na straně spony.

Po nastavení popruhů současně pevně zatlačte na obě horní držadla*

Jak upravit naklápění na kočárku Graco

Krok 1. Chcete -li naklonit kočárek Graco*, nejprve se ujistěte, že před začátkem nejsou žádné volné kusy. V případě potřeby jednou rukou uvolněte spony popruhů nebo poutka na opasek (druhou ruku držte bezpečně v držadlech) a jedním prstem z druhé ruky stiskněte uvolňovací tlačítko na straně spony.

Opakujte kroky, dokud není dosaženo požadované konfigurace. Po nastavení popruhů současně pevně zatlačte na obě horní držadla.*

Krok 2. Pomocí prstů a palců můžete také posunout zadní sedadlo nahoru a dolů, aniž byste uvolnili popruhy.* Panely se automaticky zacvaknou na místo, když jej zatlačíte úplně dopředu nebo dozadu. Pokud není uzamčeno, sklopte řídítka dolů, abyste měli snadný přístup k uzamykacímu mechanismu. Jakmile je panel uzamčen, zatáhněte za řídítka, abyste se ujistili, že jsou bezpečně na svém místě.

Krok 3. Pevně ​​zatlačte dolů na obě horní držadla, aby se uvolnil zajišťovací mechanismus. Potřebujete -li upravit výšku jedné strany, uvolněte sponu a poutka opasku nebo spony opaskem volnou rukou a prstem z druhé ruky stiskněte uvolňovací tlačítko na druhé straně.* Opakujte kroky, dokud není požadovaná konfigurace dosaženo.

Krok 4. Jakmile jsou popruhy nastaveny, zatlačte spodní tyč nahoru, aby se zajistila do své polohy dostatečně silným zatlačením na páčku zámku/uvolnění pod tělem kočárku (na každé straně).

Jak používat kočárek Graco Click Connect

Kočárek Graco Click Connect je plně funkční skládací a lehký cestovní systém. Bude to perfektní pro jakoukoli cestu z letiště do vašeho cíle nebo jen po městě!

Nejlepší část tohoto kočárku? Je zcela kompatibilní se všemi hlavními značkami autosedaček jako Britax, Chicco KeyFit 30, Peg Perego Primo Viaggio SIP 30-30/35 (nebo Baby Jogger City Mini), Maxi Cosi Mico AP – Universal Fit a mnoha dalšími skvělými značkami autosedaček!

Jaké jsou výhody používání tohoto typu kočárku?

Jeho používání jako jediného dopravního prostředku přináší tolik výhod-zvláště když cestujete s dítětem!

  • Graco Modes Nest kočárky jsou lehké, což je činí lépe ovladatelnými, když taháte vše kolem.
  • Skládají se do kompaktních rozměrů pro snadné skladování a cestování.
  • Ovládání jednou rukou je perfektní, pokud má vaše druhá paže dítě nebo pokud jsou obě ruce plné brašny atd.
  • Méně času stráveného stěžováním si na to, jak daleko je brána, protože je zatraceně světlo!

Jaké funkce jsou u tohoto kočárku standardní?

Určitě vás potěší, že jsme mysleli na vše, co rodiče nejvíce potřebují-například držáky nápojů (jo!), Pohodlně umístěné kapsy na svačinu a plenky (děkuji!) A nožní brzdu pro případ nouze stop.

Kočárek Graco Modes je k dispozici ve třech stylových barvách: černé, cínové nebo elegantní růžové.

Jak vyčistit kryt kočárku Graco

Lze je prát v pračce a sušit v sušičce, takže je můžete kdykoli vyčistit.

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme dodržovat pokyny pro konkrétní typ tkaniny:

#1. Praní v pračce ve studené vodě: Jemný cyklus s dětským čisticím prostředkem – sušení na vzduchu nebo v sušičce při nízké teplotě (pokud je potah kočárku se saténovým povrchem, nedoporučuje se topit)

#2. Ruční praní ve studené vodě: pomocí jemného mýdla, jako je Woolite® nebo Ivory®, poté vše opláchněte před sušením na vzduchu.

*Nepoužívejte horkou vodu, protože vysoké teploty mohou způsobit smrštění.