Jak otevřít kočárek Graco FastAction Jogger

Graco FastAction Jogger je skvělý kočárek pro aktivní rodiče. Má několik funkcí, které usnadňují tlačení, a design je pohodlný pro děti do 50 liber. V tomto článku vám ukážeme, jak otevřít běžecký kočárek Graco FastAction, abyste se mohli začít bavit!

Kroky k otevření běžeckého kočárku Graco FastAction

Krok 1. Umístěte Graco FastAction Jogger naplocho na kola.

Krok 2. Uchopte obě červené uvolňovací páčky a zatáhněte je dolů, abyste odemkli každou rukojeť z jejich horní polohy. Při používání této páčky mějte vždy ruce, jinak byste se mohli předčasným zavřením kočárku zranit.

Krok 3. Zvedněte jednu stranu předního panelu (buď vlevo nebo vpravo), dokud mezi tímto panelem a druhou polovinou pod ním není mezera. Dávejte pozor, abyste nezvedali příliš vysoko, aby děti při vstupu nevypadly!

Krok 4. Vysuňte jednu stranu (vlevo nebo vpravo) poblíž místa, kde sedí vaše dítě. Zatáhněte za rukojeť na této straně úplně dozadu a současně zvedejte, aby bylo na jejich sedadlo přístupné a zvednuté.

Krok 5. Zvedněte své dítě ze sedadla tak, že ho oběma rukama podepřete pod každé brnění kolem pasu pro snazší zvedání. Než vystoupíte z mezery mezi panely, umístěte je do jednoho panelu (vlevo nebo vpravo) nejblíže místu, kde seděli.

Krok 6. Posunutím otevřete tento otevřený panel, dokud nebude v jedné rovině s ostatními panely stále zavřenými pod ním. Pokud potřebujete z kočárku odebrat další děti, opakujte kroky.

Jak rozložit kočárek Graco FastAction Jogger

Rozložení joggeru Graco FastAction je stejně snadné a rychlé jako jeho složení.

Krok 1. Umístěte kočárek naplocho na kola, přičemž všechny panely (včetně úložného koše) jsou otevřené před vámi.

Krok 2. Zvedněte rukojeť tak, aby se jedna strana sklopila dolů a druhá strana se sklopila nahoru. Kočárek nyní bude stát na zemi ve složené poloze.

Jak sbalit běžecký kočárek Schwinn

Složení běžeckého kočárku Schwinn je stejně snadné a rychlé jako jeho složení.

Krok 1. Umístěte kočárek naplocho na kola, přičemž všechny panely (včetně úložného koše) jsou otevřené před vámi.

Krok 2. Vytáhněte oběma rukama jednu stranu držadla a zatlačte dolů na stejný okraj; jakmile se vaše ruka dostane do opačného rohu, než kde jste začali, opakujte tento postup pro druhou stranu držadla, dokud obě strany opět nebudou opřeny o sebe. Kočárek nyní bude stát vzpřímeně a zhroutí se.

Jak sbalit nebo složit kočárek InStep Jogger

Krok 1. Najděte jakékoli tlačítko umístěné poblíž panelu, například podél nohy nebo rámu

Krok 2. Stiskněte tlačítko a poté oběma rukama sklopte panel – Jakmile je jedna strana složená, opakujte tento postup u ostatních panelů, dokud nejsou všechny zasunuty.

Krok 3. Posledním krokem je natažení popruhu umístěného v zadní části opěrky nohou a zatlačení ve stejném rohu; jakmile se vaše ruka dostane na opačný okraj, opakujte tento postup pomocí jiného popruhu z jiného kusu nohy nebo rámu.

Krok 4. Až dokončíte skládání popruhů, bude stát vzpřímeně a na obou stranách držadel budou v blízkosti uzávěrů západky ukazovat pouze dva klouby.

Jak otevřít kočárek InStep Jogger

Umístěte držadlo k zemi tak, aby spodní kloub spočíval těsně před horním kloubem, který by měl mít bílou spodní stranu. Zatáhněte za držadlo tak, aby se horní spoj rámu zvedal a zároveň tlačil dolů a dovnitř.

Když je kolmá, zatáhněte za držadla směrem ven, abyste vytvořili poslední záhyby, a zatlačte je zpět dovnitř kočárku. Pokud máte v této fázi potíže se skládáním, opakujte kroky začínající položením držadla proti zemi; při správném provedení by se spoje neměly po složení ukázat.

Jak čistit běžecký kočárek Graco FastAction

Látku otřete hadříkem a mýdlovou vodou. Pomocí starého zubního kartáčku vyčistěte všechny odolné skvrny v záhybech sedadla nebo řídítek, v případě potřeby použijte mýdlo. – Před dalším použitím nechte zaschnout.

Jak vyčistit kočárek InStep Jogger

Rám omyjte ručně teplou vodou a jemným tekutým pracím prostředkem; po vyčištění dobře opláchněte pod tekoucí vodou. Před uložením rámu pro budoucí použití rám zcela osušte.

Nikdy nečistěte kočárky bez prvního odepnutí postrojů z dětského zádržného systému (je -li k dispozici), protože nemusí být bezpečné, pokud jsou ponechány připojené při praní v pračce! Při mytí joggeru jej nesmíte nikdy prát bez připoutání z postrojů.

Myčka nádobí: K mytí rámu kočárku jogger nebo popruhu, pokud je to možné, nepoužívejte myčku. Myčka časem způsobí znehodnocení různých komponent a materiálů, které tvoří rám kočárku.

Plastová kola čistěte ručně teplou vodou a jemným tekutým čisticím prostředkem; po čištění dobře opláchněte pod tekoucí vodou (neponořujte do dřezu). Před uložením pro budoucí použití úplně vysušte! Ujistěte se, že jste ho vysušili ze všech stran, aby nedošlo k poškození jakékoli jiné části stroje při skladování zpět do sáčku!

Tlakové mytí není bezpečné a nikdy by se nemělo provádět na kočárku Graco FastAction Jogger, protože tlakové myčky mohou oddělit části rámu a další materiály!

K odstranění nečistot z textilních částí použijte kartáč s měkkými štětinami. To zahrnuje řídítka, loketní opěrky, opěradla atd.

Vysajte nebo zametejte všechny nečistoty, které se usadily ve štěrbinách kočárku, protože mohou časem způsobit poškození, pokud zůstanou v těchto oblastech nedotčené (např. Pod koly).