Jak otevřít kočárek Graco 2 v 1

Kočárek Graco 2 v 1 je jedním z nejoblíbenějších modelů kočárků na trhu. Mají řadu funkcí, díky nimž jsou ideální pro rodiče i děti. Existuje však několik mylných představ o tom, jak jej otevřít. V tomto blogovém příspěvku si projdeme podrobné pokyny, jak kočárek Graco 2 v 1 otevřít!

Jak odemknout můj kočárek Chicco

Krok 1. Odemčení kol na kočárku Chicco je důležitým prvním krokem. To vám usnadní pohyb a manévrování v těsných prostorách, jako jsou dveře, chodby a výtahy.

Krok 2. Vyhledejte jazýčky zámku klíčů pod každým kolem a odemkněte je! Záložky vypadají jako malé zámky, které se vysunou při vytažení dopředu, takže je lze otáčet v obou směrech (vlevo nebo vpravo).

Krok 3. Měli byste pocítit dvě kliknutí za každé otočení blokovacího mechanismu jednotky, než se znovu uvolní. Existuje také další způsob, jak tyto typy kol odemknout; pomocí páček umístěných v horní části řídítek poblíž místa, kde se nachází sedadlo vašeho kočárku.

Krok 4. Zvednutím páčky odemkněte a zatlačte na ni, pokud chcete, aby se zámky kol znovu aktivovaly. Nyní, když jsme odemkli kola z jejich uzamčené polohy, přejděme k otevření kočárku Graco!

Krok 5. Chcete -li to provést, stačí vyhledat dvě červená tlačítka (obvykle v přední části modelu), která jsou viditelná přes malý otvor v části řídítek.

Krok 6. Zatlačte oběma rukama jednou rukou a druhou rukou uvolněte obě strany rámu kočárku tak, že je zvednete nahoru, dokud se nezacvaknou nebo nezacvaknou, než je zvednete od sebe jako dveřní clonu. To odhalí sedadlo vašeho kočárku Graco a dostatek úložných přihrádek, kterými je vybaven.

Kroky k otevření kočárku Graco 2 v 1

Krok první: Vyhledejte uzamykací páčku na levé straně kočárku zeleným uvolňovacím tlačítkem. Krok dva: Stisknutím a podržením této blokovací páčky ji uvolníte ze zamčené polohy; uslyšíte slyšitelné cvaknutí, jakmile dojde k uvolnění napětí nebo odporu.

Jakmile odemknete, zatáhněte za tuto ruční brzdu, dokud neucítíte, že ji již nelze zatáhnout. Další krok, otevřete obě skládací strany současně stisknutím na každé straně kolem místa, kde jsou umístěna řídítka.

To by nemělo vůbec vyžadovat velkou sílu! Nyní můžete tyto dva panely také rozložit, pokud byly předtím zavřené, aby byl snadný přístup k potřebám dítěte, jako jsou příkrmy a pleny!

Jak zavřít kočárek Graco Duoglider?

Kočárek Graco Duoglider zavřete současným stisknutím těchto dvou tlačítek a jejich současným stisknutím. Jakmile to bylo provedeno, obě strany tohoto kočárku by měly být složeny dovnitř, aby se navzájem střetly.

Dalším krokem by bylo zajistit, aby vaše dítě bylo zajištěno v sedící nebo vleže poloze, než sklopíte opěradla pro snadné skladování!

Jak čistíte sedačku kočárku Graco?

Nejlepší způsob čištění sedačky kočárku Graco je použití jemného mýdla a vody. Dále použijte mýdlový roztok krouživými pohyby na látkovou tkaninu sedadel vašeho dítěte. Jakmile s tím budete hotovi, opláchněte všechny přebytečné nečistoty nebo zbytky, které zde zůstaly!

Jak složíte kočárek Chicco activ3?

Aktivní kočárek Chicco je navržen tak, aby byl maximálně intuitivní a snadno použitelný. Chcete -li jej sklopit, nejprve zvedněte řídítka sedadla vašeho dítěte nahoru, dokud nezapadne na místo.

Dále se ujistěte, že jsou kola zatlačena úplně dozadu a na několik sekund současně zatlačte dolů na rukojeti, než je znovu zvednete. Jakmile to uděláte správně, uvidíte, že židli vašeho dítěte lze nyní složit na polovinu!

Jak nasadím svůj Graco snap-n-go do auta?

Při balení Graco Snap n ‚Go s doprovodným příslušenstvím (potah/sluneční clona) zajistěte, aby byla vložka/sluneční clona položena naplocho a zatlačena dolů na jednu stranu základny.

Košík by měl být nahoře a jeho kola by měla být složena směrem k němu (možná je budete muset upravit, než umístíte autosedačky na místo). Ostatní příslušenství – sluneční clona, ​​držák nápojů atd. Je volitelné a může být umístěno pod nebo přes nožičky dítěte. Pak jste připraveni načíst svůj Graco Snap n ‚Go!

Jak složit kočárek Chicco Liteway?

Chcete -li Liteway složit, nejprve odemkněte a poté vyjměte dětskou sedačku. Postavte jej na rovný povrch (podlahu auta nebo postel), přičemž kočárek stále stojí.

Pevně ​​zatlačte na obě držadla a uvolněte každou stranu rámu ze zámků závěsu. Nyní můžete zatlačit dovnitř směrem k jedné rukojeti, dokud již nebudete sklápět a ležet zcela naplocho pro snadné skladování!

Jaké doplňky bych měl při nákupu Graco SnugRide 32 zvážit?

Držák na šálek vám umožní pít při dětském spánku- něco, co mnozí rodiče považují za užitečné při dlouhých cestách nebo při procházkách. Rodičovský organizér umožňuje rychlý přístup k ubrouskům, plenkám, hračkám, klíčům a dalším nezbytnostem.

Jaké jsou výhody systému Graco ReadyLift?

Graco ReadyLift je ideální pro rodiče, kteří hledají všestrannost- od novorozenců po batolata! S nastavitelnou korbičkou jej můžete použít jako cestovní systém s dětskou autosedačkou nebo jej později použít ve spojení se sedačkou v kočárku.