Jak otevřít kočárek Dash: Rychlá a snadná oprava

Tento příspěvek je pro všechny matky, které bojují s otevřením svého palubního kočárku. Tento článek obsahuje podrobný návod, jak snadno otevřít pomlčkový kočárek, a také několik dalších tipů a triků, které vám usnadní usazení dítěte do sedačky!

Kroky k otevření kočárku Dash

Krok první: Odemkněte páčku na boku kočárku. Měla by být umístěna poblíž opěrky nohou a pravděpodobně bude nutné ji spustit dvěma rukama. Pokud potřebujete vizuál, toto video z YouTube vám může pomoci!

Krok dva: Spusťte a otevřete obě strany vašeho kočárku tak, že za ně zatáhnete oběma rukama, dokud nezapadnou na místo. Jak se to dělá, můžete vidět v jiném videu na YouTube zde! – Krok třetí (volitelně): pokud v úložném prostoru pod kterýmkoli sedadlem něco zbylo, hned jej vyjměte, dokud budete mít k těmto taškám nebo jiným předmětům snadný přístup!

Krok čtyři: Sklopte každou zadní opěrku nohou tak, aby byla složená.

Krok pět: Ujistěte se, že jsou obě přední nohy také bezpečně na svém místě, a poté omotejte prsty kolem obou držadel na obou stranách základny kočárku.

Krok šestý až jedenáct (volitelný): v závislosti na tom, jaký model máte, může existovat více kroků než toto! Zde si přečtěte další informace nebo si promluvte s prodejcem o jakýchkoli otázkách, než budete pokračovat v montáži pro jiné modely.

Jak sbalit kočárek Dash

Krok první: Vyjměte úložný prostor pod kterýmkoli sedadlem, pokud je k dispozici.

Krok dva: Rozložte každou zadní opěrku nohou tak, aby se postavila, a zajistěte je utažením knoflíků na spodní straně každé nohy. V tomto místě také zajistěte, aby přední nohy byly bezpečně na svém místě!

Krok tři (volitelně): v závislosti na tom, jaký model máte, může existovat více kroků než jen tyto tři kroky; přečtěte si zde další reference nebo si promluvte s prodejcem o jakýchkoli otázkách, než budete pokračovat v montáži pro jiné modely.

Krok čtvrtý: Chcete -li kočárek nyní sbalit, oba rukojeti omotejte kolem sebe, dokud se pevně nedotýkají, a poté zatáhněte dolů a ven na těchto držadlech

Krok pátý: Chcete -li kočárek znovu otevřít, udělejte opak tažením za držadla nahoru a ven. Tím se mezi nimi uvolní napětí, které jim umožní sklouznout od sebe, a poté zatáhnout dolů za obě držadla najednou, dokud nedosáhnou své původní polohy.

Krok šestý: Při skládání nebo otevírání kočárku za účelem skladování opakujte podle potřeby kroky tři až pět.

Jak složit dětský kočárek Double Jogging

Baby trend double jogger je dobrou volbou pro rodiče, kteří potřebují cvičit a přitom udržovat své děti šťastné a nablízku.

Je také skvělé, pokud máte dvojčata nebo dvě malá miminka, protože kočárek je bude moci nosit obě současně. Než však budete dostatečně spokojeni s tím, jak tento typ kočárku funguje, aby se rychle složil bez problémů, může to nějakou praxi trvat. Co budete chtít udělat:

Krok první: Nejprve kočárek zcela otevřete, aby sám stál, poté vyjměte z každého sedadla jedno dítě (pokud jich je více než dvě)

Krok dva: Uchopte rukojeť uprostřed kočárku a poté zvedněte jednu stranu sedadla, aby mohla spočívat na rámu.

Krok třetí: Opakujte s druhou stranou, v případě potřeby vyjměte další dítě ze sedadel

Krok čtvrtý: Jakmile budete mít obě strany zvednuté, držte se držadel, protože jsou nyní kolmé k zemi. Poté složte každý nahoru, dokud se nesetkají pod úhlopříčným úhlem (tj. Ne přesně rovnoběžně)

Krok pět: Držte je pohromadě po dobu pěti sekund, než uvolníte popruhy a úplně je pustíte

Krok šestý: V tomto okamžiku uvidíte, že poblíž místa, kde seděly vaše děti, zbyl nějaký přebytečný materiál-vytáhněte jej uchopením za oba konce a zatažením

Krok sedmý: Nyní by měl být kočárek složen. Umístěte ho za sebe, blízko těla, aby se nedostal příliš daleko, a zajistěte, aby o něj při procházení nikdo nemohl zakopnout.

Krok osm: Nyní jste připraveni jít! Opět otevřete dveře volnou rukou a držte se za kliku kočárku-nebo zamkněte na místě, pokud jste na schodech.

Co je nejlehčí dvojitý kočárek?

Mnoho rodičů chce pro svá dvě batolata lehký dvojitý kočárek. Existuje mnoho dostupných na trhu, které budou fungovat, ale měli byste zvážit váhu a věk vašeho dítěte před zakoupením.

Co hledat v lehkém dvojitém kočárku:

Pneumatiky musí být dostatečně silné, aby se při venkovním použití snadno nezasekly nebo nepoškodily.

Kola jsou robustní a vyrobená z plastu s gumovými nášlapy-ne z pěny nebo látky, jako mají některé levné deštníky! Mohou se prorazit, pokud narazí na něco ostrého při převalení po písku, štěrku, kamenech atd. Také je chcete dostatečně široké, aby bylo mezi sebou dostatek prostoru (aby někdo mohl projít), ale také pro nožičky dítěte .

Sedačky musí být možné sklopit, aby si vaše dítě mohlo pohodlně zdřímnout a vy se nemusíte bát, že by sklouzly dolů do propadliny v kočárku. Dobrá zásada je, že by se měli cítit sedět vzpřímeně s hlavou položenou na ramenou, když sedí.

Pokud se tak nestane, pak nemusí být pro vašeho drobečka dostatečně hluboká ani široká! Tkanina by měla také vypadat odolná a snadno se čistí-existuje několik skvělých, které jsou vodotěsné (jako ty, které najdete v Britaxu).