Jak otevřít dětský kočárek? Snadné kroky!

Dnes vás provedeme, jak otevřít dětský trendový kočárek. Kroky lze snadno a snadno sledovat. Číst dál.

Kroky k otevření kočárku Baby Trend

Krok 1. Kočárek Baby Trend můžete otevřít stisknutím modrých páček dolů a následným zatažením za hrazdu.

To by mělo vytvořit napětí, které vám umožní zvednout ho nohou. Na tuto část budete potřebovat obě ruce, takže před začátkem odložte všechny předměty nebo hračky.

Krok 2. Chcete -li zavřít, zatlačte každou stranu zpět, dokud nezůstane žádný tlak, který by je držel pohromadě, a pomalu jej snižujte, jak jdete, abyste se ujistili, že nic nevypadá z místa, protože jsou těžké!

Krok 3. Jakmile úplně spustíte všechny strany, mírně zatlačte dopředu a uvolněte. Pokud je provedeno správně, vše se snadno vejde na místo bez jakýchkoli problémů!

Kroky k otevření kočárku Chicco Keyfit

Krok 1. Rozbalte zadní část kočárku Chicco Keyfit. Tak se dostanete do interiéru, kde jsou umístěny všechny úložné a další přihrádky.

Krok 2. Otevřete klapku sedadla, která bude sklopena na polovinu pomocí popruhu na obou stranách, který lze použít pro bezpečnostní účely při přepravě dětí.

Krok 3. Sklopte každá řídítka tak, aby spočívala v jedné rovině proti sobě těsně pod opěradlem. Tyto tyče by nyní měly tvořit tvar „V“ přímo za hlavou vašeho dítěte, jak je vidět z jejich perspektivy (zepředu).

Všimnete si, že tyto rukojeti mají na obou koncích klipy – zvedněte je, dokud nezapadnou na místo. Nyní není šance, že se váš Chicco Keyfit Stride zhroutí nebo vysype vaše dítě.

Krok 4. Zkontrolujte, jak je nastaven bezpečnostní popruh v nánožníku – měl by být spojen se dvěma háčky na obou stranách opěradla, které jej během přepravy neuvolní

Tento popruh má na jednom konci také klip, který lze připevnit k jakékoli tyči pro větší bezpečnost, pokud máte více než jeden kočárek Chicco Keyfit Stride, který přepravujete najednou. Nyní zůstanou navzájem bezpečně zajištěni a při cestování se nezamotají!

Krok 5. Uchopte obě držadla jednou rukou poblíž místa, kde jsou spojeny s rámem (kde jsou spony), pak je volnou rukou vytáhněte nahoru tak, aby tlačily dolů, dokud znovu nezacvaknou na místo a bezpečně nezajistí na místě.

Krok 6. Chcete -li kočárek Chicco Keyfit sbalit, sundejte jednu ruku z držadla a druhou rukou na něj tlačte dolů, dokud nezapadne na místo. Spustí se cvaknutí, které značí, jak těsný je úhel, který jste nastavili pro přepravu.

Krok 7. Pokud v košíku nebo přihrádce na sedadlo něco zbylo, doporučujeme také tyto předměty před složením kočárku vyjmout a uložit, aby nedošlo k jejich poškození při stlačování během skladování.

Jakmile to bude hotové, sklopte obě držadla k sobě tak, aby se jejich spony zarovnaly s těmi na obou stranách rámu -Poté se ujistěte, že se všechny čtyři strany sepnuly ​​(obě držadla a také místo, kde se spojují poblíž místa, kde se skládají ).

Nakonec stiskněte tlačítko označené „skládat“ na zadní straně rámu a zatáhněte za obě držadla, abyste se ujistili, že je vše na svém místě.

Kočárek Chicco Keyfit přichází s několika výhodami, které stojí za zmínku:

Je lehký (až 11 liber), takže s přepravou nebudete mít žádné potíže. Kočárek má také čtyři různé polohovací polohy, které vašemu drobečkovi pomohou, aby se vždy cítil pohodlně – ať už spí nebo bdí!

A konečně, tento model má pro rodiče jednoduchý design skládání. Po sklopení jej můžete rychle a úhledně uložit do auta nebo skříně, aniž byste museli zabírat příliš mnoho místa.

Jak složíte kočárek Chicco Liteway?

Krok 1. Nejprve budete muset otevřít kočárek stisknutím tlačítka umístěného před místem, kde bude sedět vaše dítě. To umožní, aby se všechna čtyři kola zasunula do svých objímek, a také uvolní napětí, které brání tomu, aby se složilo jako kompaktní deštník.

Krok 2. Dále jednou nohou přidržte zadní polovinu sedadla a oběma rukama vytáhněte, kolik látky je dole – to by mělo odstranit zbytkové prověšení látky a zajistit její polohu dvěma sponami.

Krok 3. Až budete hotovi, postavte se za něj a položte ruku pod každý postranní popruh, než se co nejsilněji zvednete nahoru, aniž byste se ohýbali nebo se příliš namáhali! Nakonec složte stranu, která má více přebytečného materiálu, než to uděláte na druhé straně.

Jak dlouho mohu používat Chicco KeyFit 30?

Chicco KeyFit 30 je navržen tak, aby byl používán od narození až do doby, kdy dítě může samostatně sedět bez pomoci. Tento model kočárku je známý tím, jak snadno se s ním manévruje a jak dobře se staví; to znamená, že budete mít hladkou jízdu i v členitém terénu!

Jak složit běžecký kočárek Chicco Tre?

Po každém použití je dobré složit kočárky Chicco Tre Jogging. To vám dlouhodobě ušetří čas i energii tím, že se vyhnete případným frustracím z toho, jak těžké může být pro některé modely kočárku nesprávné skladování po delší dobu.

Abyste tento model řádně uložili, stačí před sklopením rámu nejprve odstranit veškeré bezpečnostní prvky pro děti nebo domácí zvířata, aby ležely naplocho na boku. Odtud jednoduše vytáhněte jednu řídítka nahoru a současně tlačte protilehlou tyč dolů k zemi, dokud se nesrovná.