Jak otevřete ohrádku Ingenuity

Jak otevřete vynalézavou ohrádku? Existují tři způsoby, jak otevřít Ingenuity Playpen. Prvním způsobem je použití uvolňovacích tlačítek na obou stranách pera.

Druhým způsobem je použití západky v horní části pera. Třetím způsobem je zatažení za látku na spodní straně pera. Všechny tři způsoby vám umožní snadno otevřít ohrádku, aby si vaše dítě v ní užilo chvíle.

Jak uzamknete strany vynalézavého hřiště?

Chcete-li zamknout strany hrací plochy Ingenuity, budete muset zatlačit zajišťovací západky na každé straně dovnitř, dokud nezaklapnou na místo.

Možná budete muset použít trochu síly, abyste je přiměli zamknout, ale jakmile budou uzamčeny, bude vaše herna v bezpečí. Máte-li potíže se zamykáním stran, ujistěte se, že červený indikátor na zajišťovacím jazýčku je zarovnán s bílou čarou na rámu.

Jakmile jsou oba indikátory zarovnány, měli byste být schopni zatlačit jazýček dovnitř a slyšet, jak zaklapl na místo. Tento postup opakujte na každé straně, dokud nebudou všechny čtyři strany uzamčeny. A to je vše! Vaše hrací plocha je nyní připravena k použití.

Jak odložíte ohrádku?

Není to tak jednoduché, jako ho jen složit a dát do kufru auta. Musíte vzít v úvahu typ ohrádky, kterou máte, kolik má kusů a jak je velká.

Zde je několik tipů, jak odložit ohrádku:

– Pokud máte skládací ohrádku, ujistěte se, že jsou všechny zámky uvolněny, než se pokusíte ji složit.

– Jakmile ohrádku složíte, zvedněte jeden konec a noste ji jako kufr. Druhý konec lze nechat táhnout po zemi.

– Pokud máte neskládací ohrádku, začněte tím, že vyndáte všechny hračky nebo doplňky, které jsou uvnitř. Poté rám rozeberte a každý díl pečlivě složte.

– Jakmile je ohrádka rozebrána, můžete všechny díly vložit do kufru vašeho auta. Nezapomeňte je dát do tašky nebo krabice, aby se neztratily.

Odložit ohrádku nemusí být těžký úkol. S trochou plánování to zvládnete během chvilky.

Jak složíte vynalézavé hrací pero?

Chcete-li ohrádku složit, nejprve zevnitř vyjměte všechny hračky nebo jiné předměty. Dále najděte dvě kovové tyče na obou stranách poblíž horní části pera.

Jedná se o podpůrné tyče, které pomáhají udržovat pero pevné. jemně je zatlačte dovnitř, dokud nezacvaknou, a poté je stáhněte dolů, dokud nebudou zcela v jedné rovině se stranami pera.

Poté najděte dvě látkové smyčky poblíž spodní části pera na obou stranách – budou blízko místa, kam jdou vaše nohy, když je budete používat. Tyto smyčky pevně utáhněte a uvažte na uzel.

Nakonec uchopte ohrádku za oba konce a zatřeste s ní – měla by se snadno sbalit do malého plochého kruhu, který lze snadno uložit. A to je vše! Úspěšně jste složili svou vynalézavou ohrádku.

Pokud máte potíže se složením pera nebo se vám zdá, že něco není úplně v pořádku, neváhejte se obrátit na výrobce a požádat o pomoc. Rádi vám pomohou se správným nastavením vaší ohrádky, abyste si ji mohli užívat s vaším nejmenším.

Kdy mám sklopit svůj batoh a matraci na hraní?

Pokud se vaše dítě začíná samo posazovat, možná je načase sklopit matraci v batohu na hraní. To jim poskytne o něco větší podporu a usnadní jim vstup a výstup z balíčku ve hře. Matrace můžete také snížit, pokud vaše dítě začíná lézt nebo chodit.

To jim pomůže zabránit vypadnutí z balíčku při hře. Snížení matrace je snadné a trvá jen několik minut.

Chcete-li matraci snížit, nejprve odstraňte veškeré lůžkoviny, které jsou na ní. Poté najděte dvě modré páčky na obou stranách rámu balení.

Zatlačte na tyto páčky, dokud nezaklapnou na místo. Matrace bude nyní spuštěna. Výšku matrace můžete nastavit pohybem páček nahoru nebo dolů. Až budete hotovi, ujistěte se, že veškeré lůžkoviny vložíte zpět na horní část matrace.

Nyní, když víte, jak spustit matraci v balení n play, můžete ji upravit podle potřeby, aby se vaše dítě vždy cítilo pohodlně.

Potřebuje pack n play podložku na matraci?

Možná se ptáte, zda si pro svůj balíček n play potřebujete pořídit podložku. Odpověď je možná.

Pokud plánujete používat pack n play na přespání, pak by byl dobrý nápad podložka na matraci. Jinak to není nutné. Podložka pod matraci zajistí pohodlí batohu a může pomoci prodloužit jeho životnost tím, že ochrání matraci před opotřebením.

Pokud se rozhodnete pořídit si podložku na matraci, ujistěte se, že je pevná a dobře zapadá do balení. Nechcete, aby byl příliš tlustý nebo příliš tenký.

A samozřejmě se před provedením jakýchkoli změn v nastavení pack n play vždy řiďte doporučeními výrobce.

Tak tady to máte. Matrace pro váš pack n play není nutností, ale může být pěkným doplňkem, pokud plánujete používat pack n play na spaní. Udělejte si průzkum a ujistěte se, že máte ten správný, pokud se rozhodnete jít touto cestou.

Můžete PlayPen používat jako postýlku pro děti?

Mnoho lidí se ptá, zda lze PlayPen použít jako postýlku pro miminka a odpověď je ano! Použití PlayPen jako postýlky pro vaše dítě má mnoho výhod. Některé z těchto výhod zahrnují:

-Vaše dítě bude spát zdravěji v peru PlayPen než v postýlce. Je to proto, že strany pera PlayPen poskytují podporu a pohodlí, které pomáhají dětem cítit se bezpečně.

-ohrádky udržují zvědavá batolata uzavřená a v bezpečí a zároveň jim poskytují prostor pro pohyb, hraní a zkoumání, aniž byste se museli bát, že se dostanou do něčeho, co nemají.

-U dětí, které spí v perech PlayPens, bylo prokázáno, že spí celkově lépe a méně se v noci probouzejí.

Pokud uvažujete o použití pera PlayPen jako postýlky pro vaše miminko, určitě vyberte takové, které má správnou velikost a má pevné strany. Budete se také chtít ujistit, že spodní část pera PlayPen je pokryta matrací nebo vycpávkou, která vašemu dítěti poskytne větší pohodlí.