Jak opravit kolísavé kolo na kočárku City Select

Každý rodič ví, že kočárek City Select je skvělá investice. Lze jej použít k přepravě vašeho dítěte v nejrůznějších prostředích a snadno jej složit pro skladování nebo cestování. Může však přijít čas, kdy budete muset opravit jedno z jeho kol, protože se začalo viklat nebo uvolnit. Tento článek projde některými kroky, jak tento problém vyřešit, abyste se tam mohli vrátit i se svým malým!

Kroky k opravě kolísavého kola na kočárku City Select

Krok první: Rozložte kočárek. To lze provést sundáním všech kol a rozebráním výběru města od konce do konce, nebo můžete tento krok udělat jako první, pokud se nechcete ušpinit tím, že se dostanete do nějakého maziva.

Pokud si nejste jisti, kolik práce je potřeba k úplnému rozebrání, doporučujeme místo toho provést tyto dva jednoduché kroky: Nejprve se podívejte, kde se kolébavé kolo spojuje s ostatními částmi vašeho kočárku jako jeho náprava – někdy jen utažením této oblasti se problém vyřeší!

Druhá dvě: zkuste zatlačit dolů na obě strany každého kola, dokud nezacvaknou zpět do své původní polohy, nebo znovu utáhnout – často to problém s kolísáním vyřeší.

Co způsobuje kolébání volantu při nízkých rychlostech?

Existuje mnoho důvodů, proč se volant vašeho kočárku může kývat. Zde jsou nejběžnější věci, které mohou přispět k tomuto problému:

Slabé přední kolo: Když jsou vaše kola slabá, je to pravděpodobně proto, že se plastový kus odlomil nebo se uvolnil z jiné části uvnitř samotného kola, a to může způsobit docela velké škody, pokud ho necháte bez dozoru přesčas ! Kontaktujte nás ještě dnes a pomůžeme vám to opravit co nejdříve. vědět, jak frustrující je poškození nebo nefunkčnost

Povolené šrouby: Pokud na obou stranách kočárku vidíte šrouby, ujistěte se, že jsou bezpečně upevněny! Toto je snadná oprava a v budoucnu vám může ušetřit spoustu bolestí hlavy, pokud je nebudete pravidelně utahovat. Samotná kola mají také šrouby (na vnitřní straně), takže je zkontrolujte také, zda nemají uvolněný nebo chybějící hardware.

Chybné části: Někdy se v nápravách vyskytnou zlomené části nebo dokonce chybějící kusy, jako jsou rohatky, což pomáhá udržet vše pohromadě, když je složeno do původní podoby. Než budete moci svůj kočárek vrátit do provozuschopného stavu, budete muset tyto díly vyměnit.

Vadná nebo opotřebovaná šňůra: Pokud je problém pouze u jednoho kola, podívejte se na tu malou gumičku, která pomáhá udržet vše na svém místě, když je uzavřeno do původní podoby. Dalo by se to natáhnout a pokud to nebude vyměněno, způsobí to velký problém!

Nesprávný skládací mechanismus: Někdy jsou problémy spojené s tím, jak často (nebo ne) se kočárek správně sklápí podle návrhu výrobce.

Rozmazané kolo : Pokud vaše kola vypadají rozmazaně, je to pravděpodobně proto, že se plastový kus odlomil nebo se uvolnil z jiné části uvnitř samotného kola, a to může způsobit docela velké škody, pokud ho necháte bez dozoru přesčas! Kontaktujte nás ještě dnes a pomůžeme vám to opravit co nejdříve. vědět, jak frustrující je poškození nebo nefunkčnost.

Šrouby vycházejí: Pokud šrouby začnou někde vypadávat na rámu kočárku, můžete mít problém s nějakým uvolněním šroubu v průběhu času. Jinými slovy, není nic nebezpečnějšího než nevědět, zda vaše dítě může v daném okamžiku spadnout kvůli tomu, že se něco takového děje bez varování!

Proč moje kolo vypadá kolísavě?

Pokud vaše kolo vypadá kolísavě, je to pravděpodobně proto, že je náprava uvolněná. Podívejte se, kde se kolo připojuje k jiným částem vašeho kočárku jako jeho náprava – někdy jen utažení této oblasti problém vyřeší!

Za druhé, zkuste zatlačit dolů na obě strany každého kola, dokud nezacvaknou zpět do své původní polohy nebo znovu neutáhnou – často to problém s kolísáním vyřeší.

Proč má můj volant tuhost?

Volant na vašem kočárku může být tuhý kvůli uvolněnému přednímu kolu.

Nejprve se ujistěte, že je přední kolo dostatečně utažené a zajištěné otáčením zleva doprava. Pokud to nepomůže, zkuste přidat malé množství maziv, jako je WD-40 nebo bílá zubní pasta, do oblasti, kde můžete vidět část kovové tyče trčící zpod vašich řídítek.

Jakmile nanesete nějaké mazivo, použijte šestihranný klíč (obvykle je součástí balení) k utažení ve směru hodinových ručiček, aby při tlačení dolů na obou stranách nebyla žádná vůle – pokud ani po obou těchto krocích stále nefunguje správně, doporučujeme vezmeme -li vaše město, požádejte o pomoc prodejnu kol.

Hodí se moje dětská autosedačka Peg Perego Primo Viaggio SIP 30/30 na Joovy Caboose Ultralight?

Dětská autosedačka Peg Perego Primo Viaggio SIP 30/30 se vejde do ultralehkého Joovy Caboose. Abyste se ujistili, že je správně zajištěn, použijte oba popruhy dodané s vaší autosedačkou.