Jak odstranit západku základny na autosedačce Graco

Jak odstranit základní západku na autosedačce Graco? Autosedačky Graco mají základní západku, která drží sedačku na místě. Ta se nachází na obou stranách sedadla a zamyká se do západkového systému vašeho vozidla, aby byla během cestování v bezpečí.

Postup při odstranění západky základny na autosedačce Graco

Krok 1. Chcete-li to odstranit, budete muset stisknout obě tlačítka najednou a zatlačit je dopředu k sobě a zároveň jednou rukou vytáhnout nahoru pod úroveň, kde se setkávají pro páku.

Krok 2. Když to uděláte správně, tlačítko by mělo vyskočit. Poté zvedněte zespodu sedadla nahoru, dokud se neuvolní ze zajištěné polohy.

Krok 3. Před úplným odstraněním může být nutné věci otočit nebo posunout; pokud však vše půjde dobře, můžete autosedačku Graco vytáhnout z každé strany směrem ven a vyjmout ji z auta.

Kdy bych měl přestat používat západku?

Měli byste přestat používat západku, když vaše dítě nelo

Můžete začít tím, že pomocí této metody pomůžete svému dítěti dostat do rutiny jít si zdřímnout nebo jít spát každý den v určitou dobu, ale pamatujte, že ne všechna miminka to budou moci udělat přes noc bez pláče (to znamená, že potřebují více než jedno krmení za noc).

Jakmile si vaše dítě osvojí svůj nový rozvrh a bude se zdát spokojené s menším množstvím krmení po celou noc, můžete je od návyku úplně odnaučit.

Zpočátku zkuste snížit krmení o 20 % každé dva týdny, dokud v noci nezbude žádné. Ujistěte se, že spolu spíte a kojíte na požádání, pokud je to potřeba během dne, abyste udrželi své zásoby.

Mají všechna auta kotvy pro autosedačky?

Ne všechna auta mají kotvy pro autosedačky. Některé jsou vybaveny LATCH, což je zkratka pro Lower Anchors and Tethers for Children.

Tento systém je navržen tak, aby zlepšil bezpečnost v případě nehody tím, že připevní dětskou sedačku přímo do vozidla, místo aby seděla pouze na té, která byla instalována pomocí tradičních metod nebo hardwaru.

Většina novějších vozidel používá tuto technologii, takže by bylo nejlepší, abyste si před zakoupením další kotevní sady, pokud ji potřebujete, prostudovali manuál.

Jak sundáte nosítko ze základny?

Existuje několik různých způsobů, jak sundat nosítko ze základny. Pokud chcete nechat své dítě v sedačce, před uvolněním se ujistěte, že je připoutané na místě.

Můžete buď zatáhnout za obě páčky na obou stranách, nebo jednou rukou zatlačit dolů a druhou pod úhlem vysunout.

I když je odstranění tímto způsobem pro většinu lidí dostatečně jednoduché, dávejte pozor, abyste své dítě nepřevrhli, když jej budete sundávat z autosedačky!

K dispozici je také další možnost, pokud vám nevadí sundat část vašeho kočárku: poblíž místa, kde by každá noha spočívala, je tlačítko, které umožňuje rodičům, kteří potřebují přístup do úložného prostoru pod úložnými prostory.

Mají všechna auta kotvy pro autosedačky?

Auta se vyrábějí s kotvami pro autosedačky. Pokud je váš vůz nemá, můžete si zakoupit takový, který se vejde do sedadla vašeho vozidla.

Při jízdě v dopravních prostředcích byste měli vždy používat bezpečnostní pás, ale pokud se ocitnete v letadle bez něj, ujistěte se, že dítě během prvního roku jeho života bude neustále sedět a připoutané. protože jsou ze zákona povinni takto cestovat, dokud nedosáhnou váhového limitu uvedeného před dosažením dvou let věku.

Po dosažení tohoto milníku je však na uvážení rodičů, zda plánují pokračovat v používání těchto zařízení tak dlouho, jak bude potřeba, i když mnozí se rozhodnou je nadále používat kvůli osobní úrovni pohodlí.

Další možností by bylo zakoupení něčeho známého jako šátek pro kojence, které jsou skvělou alternativou pro ty, kteří se mohou obávat používání zařízení, jako jsou postroje na autosedačky a kočárky.

Tyto šátky drží děti ve vzpřímené poloze, takže se cítí bezpečně a zároveň umožňují jejich nohám volně viset, což procvičuje zbytek jejich svalů stejně jako připoutané k jednomu.

Jak vyjmete bezpečnou první autosedačku ze základny?

Pokud se pokoušíte vyjmout autosedačku z její základny, vždy se vraťte do uživatelské příručky. V závislosti na značce a modelu vozidla mohou existovat různé pokyny, jak to provést.

Pokud ve své uživatelské příručce nemůžete najít žádný směr, podívejte se na štítek, kde je autosedačka pro kojence zajištěna na místě, abyste měli představu, zda před sejmutím potřebuje čtyři nebo pět kliknutí.

Instalační systémy s pěti zacvaknutími vyžadují, aby mezi dvěma částmi byla mezera, když jsou k sobě uzamčeny, zatímco nastavení čtyř zacvaknutí nebude při správném uzamčení vidět žádnou mezeru.

Poté, co se ujistíte, že máte okamžitě k dispozici všechny potřebné prostředky (bezpečnostní pás, zajišťovací spona), postupujte podle následujících kroků: Nejprve začněte pevným zatlačením na autosedačku první dětské autosedačky, abyste se ujistili, že je zajištěna na místě.