Jak odstranit základnu autosedačky Chicco KeyFit 30

Vlastnit autosedačku Chicco KeyFit 30 je skvělé. Je to pohodlné, bezpečné a usnadňuje cestování s vaším malým dítětem. Jediným problémem je, že vyjmutí autosedačky ze základny může být obtížné. V tomto blogovém příspěvku vás naučíme, jak odstranit základnu autosedačky Chicco keyfit 30.

Kroky k odstranění základny autosedačky Chicco KeyFit 30

Ať už instalujete novou autosedačku nebo odstraňujete starou, prvním krokem k odstranění Chicco KeyFit 30 ze základny je uvolnění LATCH kotev.

Krok 1. Popruhy by měly být uvolněny a plastové spony, které jsou pod každou stranou opěradla, by měly být odsunuty stranou.

Krok 2. Dále musíte umístit všechny čtyři šrouby s křížovou hlavou pod místo, kde seděl zadek vašeho dítěte v autosedačce, a odšroubovat je pomocí křížového šroubováku nebo imbusového klíče (podle toho, o jaký typ šroubů se jedná).

Krok 3. Oddělte obě strany popruhu zatažením za ně a poté jej nakloňte dopředu asi o 45 stupňů, jako byste se chtěli pustit, ale zatím to nedělejte.

Krok 4. Sáhněte za spodní část sedadla a nahmatejte měkké, pěnové nárazníky, které jsou na každé jeho straně. Musíte je odstranit tak, že je vytáhnete z místa, kde se nacházejí.

Jak nainstalovat základnu autosedačky Chicco bez západkového systému

Krok 1. Instalace základny autosedačky Chicco KeyFit 30 bez západkového systému je velmi snadná. Jediné, co musíte udělat, je položit spodní část sedadla na podlahu a poté zarovnat zářezy v něm s těmi v závěsné tyči nebo kotevním bodě vašeho vozidla.

Krok 2. Po seřazení použijte buď šestihranný klíč na šrouby, nebo šroubovák s křížovou hlavou na šrouby k utažení všech čtyř kotev tak, aby byly těsné, ale ne příliš těsné, protože by to mohlo omezit pohyb ze strany na stranu a usnadnit instalaci při utahování je obtížné.

Krok 3. Dále připevněte jeden konec každého pásu na zadní stranu sedadel spolujezdce přes horní část zadního polštáře (ujistěte se, že je dostatečně volný) a druhý konec nechte volně viset pod místem, kde bude dítě sedět.

Krok 4. Nyní vytáhněte popruh nahoru a přes dětský zádržný systém a přeložte jej na opačnou stranu sedadla, než připevníte druhý konec k kotevnímu bodu nebo západce, abyste zajistili bezpečnou instalaci bez uvolnění popruhů.

Krok 5. Dále zvedněte děti z autosedačky a poté sejměte oba konce bezpečnostního postroje tak, že je vytáhnete ze štěrbin na obou stranách, kde jsou zavěšeny do spony, takže nyní můžete pás sejmout sponou vpředu ( nebo položte ruce pod ramenní část).

Krok 6. Vklouznutí jedné ruky pod každý rukáv usnadní tento proces a zároveň zabrání případným nehodám, pokud by člověk potřeboval náhle zabrzdit nebo rychle zatočit, protože je menší pravděpodobnost náhlého pohybu při použití obou rukou namísto síly paží pouze jednotlivce .

Dále posuňte krátký pás sponou vpředu (nebo položte ruce pod ramenní část).

Jaký je nejlepší způsob instalace Chicco KeyFit 30 na kočárek B-Agile?

Krok 1. Nejprve zarovnejte červený pás s přední částí kočárku a poté pevně zatáhněte. Poté zasuňte jednu ruku pod každý rukáv, usnadníte si tento proces a zároveň zabráníte případným nehodám, pokud by člověk potřeboval náhle zabrzdit nebo rychle zatočit, protože je menší pravděpodobnost náhlého pohybu při použití obou rukou namísto síly paží pouze jednotlivce.

Krok 2. Nakonec připněte popruhy do otvorů na obou stranách rámu vzadu. Zajistěte bezpečné připnutí, protože z bezpečnostních důvodů je důležité mít správně nainstalované pásy, aniž by se během používání uvolnily (nebo odepnuly).

Jak oddělíte autosedačku Graco od základny?

Proces vyjmutí autosedačky Graco ze základny je poměrně jednoduchý a lze jej provést v několika jednoduchých krocích.

Krok 1. První krok, který je třeba použít při oddělování autosedačky Graco, je vždy stejný, bez ohledu na to, zda používáte systém LATCH nebo jej neodpojíte uvolněním všech popruhů na každém konci a jejich odepnutím; to umožní snadnější odstranění.

Krok 2. Za druhé posuňte nahoru po obou stranách opěrky hlavy vozidla, dokud nezacvakne na místo, aby byly obě držadla opět u sebe. To by mělo uvolnit napětí přidržující jednu stranu a současně zvedat za druhou rukojeť, aby bylo možné dětské sedadlo snadno vyjmout.

Nakonec odložte všechny pohyblivé části, než je uložíte do garáže nebo suterénu-nezapomeňte na popruh.

Jak uložit základnu autosedačky Chicco KeyFit 30 bez připevněné autosedačky:

Pro vyjmutí autosedačky vašeho dítěte Graco ze základny otevřete popruhy LATCH na obou stranách opěrky opěradla pro snadné vyjmutí a poté posuňte nahoru, aby byly obě držadla opět u sebe.

To by mělo uvolnit napětí držením jedné rukojeti a zvedáním druhého konce, aby se snadno vytáhlo kliknutím; nyní jej můžete na nové místo připojit ručně nebo v případě potřeby pomocí kotevního bodu. Chcete -li před uložením odstranit všechny pohyblivé části, nezapomeňte také na připevnění popruhu!